Susijusios kategorijos
Nepraleisk! Naujas video!
2015 m. rugpjūčio 23 d.

Teksto autorius: Evelina

Kūdikio kambarys būsimai mamai turbūt yra pats mieliausias kambarys, prie kurios nori padirbėti iš peties ir sukurti pasakų kampelį savo mažajam stebuklui.

Dažnai tėveliai juos įrengia taip, kaip norėtų patys (dėl suprantamų priežasčių), o taip pat stengiasi, kad interjeras neatsibostų ateityje, būtų pritaikomas bet kuriai lyčiai arba nereiktų dažnai keisti bent jau sienų apdailos. Mano galvai, skandinaviškas stilius kūdikio kambario dekoravimui yra pats tinkamiausias stilius. Dažniausiai achromatinės spalvos, derinamos su keliais spalvotais akcentais yra geriausias pasirinkimas. 

Pavyzdžiui, tokie tapetai su inkilėliais bei komoda tikrai neatsibostų ir ūgtelėjusiam vaikui, lygiai taip pat, kaip ir mėlyni grafiniai medeliai. Jau seniai praėjusi mada mergaitės kambarį dekoruoti rožine, o berniuko - žydra spalva. Taip pat, pastebimai dažnai kūdikio kambaryje statoma sūpuojanti kėdė, kuri labai praverčia migdant vaikelį ir yra graži interjero puošmena.

kidsbedroomdecoratingideas.comidėjos kūdikio kambariui

pinterest.comkūdikio kambario interjeras

pinterest.comkambarys kūdikiui

pinterest.comkūdikio kambario idėjos

brit.coskandinaviskas kudikio kambarys

decoracion.facilisimo.comkambarys vaikui

Be galo jaukiai atrodo kelios atviros pakabinamos lentynos ir ten sudėlioti žaislai ir kitokios smulkmenos. Taip pat prikabinkite popierinių girliandų, vėliavėlių, naudokite tekstilinius krepšius, patieskite minkštą kilimą ar padėkite kailiuką ant kėdės ir jaukumas garantuotas!

studiobarw.blogspot.comkudikio kambarys

bohodecochic.comvaiku kambario interjeras

decorandme.blogspot.comvaiku kambaro idejos

mariposablancas.blogspot.comskandinaviskas vaiku kambarys

ministyleblog.comkudikio lovyte

decopeques.comkudikio lovyte idejos

the-edited.combaldai kūdikui

Komentarai

Teksto autorius

Evelina
Evelina

Esu Evelina Aleliūnienė, E-interjeras.lt įkūrėja, interjero dizainerė. Šio tinklaraščio rašymas man padeda dirbant tokio pobūdžio darbą bei suteikia didelį pluoštą gražių idėjų Jums!

Teksto autorius

Evelina
Evelina

Esu Evelina Aleliūnienė, E-interjeras.lt įkūrėja, interjero dizainerė. Šio tinklaraščio rašymas man padeda dirbant tokio pobūdžio darbą bei suteikia didelį pluoštą gražių idėjų Jums!

Susiję įrašai

Prekių krepšelis

Krepšelis tuščias

Konsultacija internetu

NET 84

BALDŲ IŠDĖSTYMO PLANAI!

Tik tiems, kurie prenumeruos naujienlaiškį. Visi planai atlikti interjero dizainerės Evelinos Aleliūnienės.

Jeigu naujienlaiškį jau prenumeruojate, tiesiog įveskite savo duomenis dar kartą. Jeigu esate naujas prenumeratorius, turėsite patvirtinti prenumeratą.