Nepraleisk! Naujas video!
2016 m. liepos 19 d.

Teksto autorius: Evelina

Dažniausiai laipiojimo sienos namuose tikrai nepamatysite - tam yra specialios vietos mieste. O ką daryti tiems, kurie palaipioti nori dažniau? Įsirengti ją namuose! Mažiesiems laipiojimo siena bus tikras džiaugsmas, nes tai ne tik puikus būdas gerinti fizinę ištvermę ir koordinacines savybes, bet ir aktyvi pramoga. Beje, tas pats galioja ir suaugusiems. Na, ir tai savotiška interjero puošmena, o nenaudojama siena gali tapti originalia kabykla.

Kas be ko, vaikams patartina rinktis žemesnio aukščio sieneles. Sienelės tvirtinimo principas: spalvoti (ar nebūtinai) kybiai prisukami prie medinio sienelės pagrindo (ar tiesiogiai prie sienos), paliekama natūrali medienos faktūra arba dažoma pasirinkta spalva, dekoruojama piešiniu. Paruošta sienelė tvirtinama prie numatytos objekto sienos. Tokia konstrukcija mažiausiai pažeidžia sienos vientisumą, atsiranda galimybė patogiai ir be didesnių laiko sąnaudų keisti sienelės laipiojimo trasas, tiesiog persukant kybius į kitas, iš anksto paruoštas ertmes. Šaltinis.

archdaily.comlaipiojimo siena

elenaraleitao.com.brlaipiojimo sienele

conchitahome.plvaiku kambarys laipiojimo siena

remodelista.comidejos vaiku kambariui

archdaily.compaauglio kambarys

archdaily.comdviaukste lova moderni

pinterest.comidejos laipiojimo sienai

acordacasa.com.brlaipiojimo siena interjere

blog.gessato.comlaipiojimo siena idejos

laipiojimo siena namuose

funathomewithkids.comaktyvi pramoga vaikams

architizer.comkaip irengti laipiojimo siena

home-designing.comkybiai

petitandsmall.comlaipiojimo kybiai vaikams

Komentarai

Teksto autorius

Evelina
Evelina

Esu Evelina Aleliūnienė, E-interjeras.lt įkūrėja, interjero dizainerė. Šio tinklaraščio rašymas man padeda dirbant tokio pobūdžio darbą bei suteikia didelį pluoštą gražių idėjų Jums!

Teksto autorius

Evelina
Evelina

Esu Evelina Aleliūnienė, E-interjeras.lt įkūrėja, interjero dizainerė. Šio tinklaraščio rašymas man padeda dirbant tokio pobūdžio darbą bei suteikia didelį pluoštą gražių idėjų Jums!

Susiję įrašai

Prekių krepšelis

Krepšelis tuščias

Konsultacija internetu

NET 84

BALDŲ IŠDĖSTYMO PLANAI!

Tik tiems, kurie prenumeruos naujienlaiškį. Visi planai atlikti interjero dizainerės Evelinos Aleliūnienės.

Jeigu naujienlaiškį jau prenumeruojate, tiesiog įveskite savo duomenis dar kartą. Jeigu esate naujas prenumeratorius, turėsite patvirtinti prenumeratą.