Susiję tag'ai
#Vaikų kambarys
Susijusios kategorijos
Nepraleisk! Naujas video!
2012 m. gruodžio 13 d.

Teksto autorius: Evelina

Vaikų kambario idėjos pravers kiekvienam būsimam ar esamam tėveliui. Niekada nevėlu taisyti klaidas ir kažką keisti, tad šį kartą grįžkime į vaikystę, o tiksliau į vaikų kambarį. Šiame įraše bandysiu parodyti kažkiek nestandartinius sprendimus vaikų kambario interjerui, ne tokius, kuriuos laisvai galima rasti Google, įvedus žodžius "children's room" (atrasite tiesiog galybę parduotuvinių nuotraukų su moduliniais baldais).

Vaikų kambarys

Taigi, trumpai – tai žaidimų, poilsio, mokymosi ir bendravimo su draugais vieta – 4 in 1. Aišku, geriausia būtų visoms šioms funkcijoms skirti po atskirą kambarį, bet pigiausia jas pabandyti sutalpinti viename kambaryje. Patarimų, kokias spalvas rinktis net nerašysiu, nes jau seniai praėjo ta mada mergaitės kambarį dekoruoti rožine, o berniuko – mėlyna spalva. Pagal vaiko pomėgius ir charakterį rinkitės fonines ir akcentines spalvas (apie spalvų poveikį skaitykite čia), tik nepersistenkite, nes jau vien žaislai turi didelę spalvų gamą. Svarbiausia, kad vaikas kambaryje jaustųsi jaukiai, kad jo neerzintų spalvos, kad nekiltų nemalonūs jausmai ar prisiminimai, bet kad nebūtų nuobodu. Stenkitės sukurti tokią aplinką, jog vaikas galėtų įvairiapusiškai lavintis ir kad gyventų harmoningoje, o ne chaotiškoje aplinkoje.

Vaikų kambario baldai

Kalbant apie vaikų kambario baldus, nesvarbu, kokį dizainą pasirinktumėte, bet medžiagos turėtų būti netoksiškos (gamintojas turėtų pateikti sertifikatą), dažnai naudojamas melaminas, kuris atitinka visus reikalavimus ir yra lengvai pjaustomas, tad galima suprojektuoti įvairių baldų. Stenkitės atsisakyti stiklo elementų, bet jei neįmanoma, rinkitės grūdintą stiklą. Rinkitės vandens pagrindo dažus.

Vaikų kambario idėjos

Norėčiau paminėti architektus Jean-Jacques Hubert, Charlotte Hubert ir Antoine Santiard, kurių pasiekimai įvertinti ir tarptautiniu mastu – „H2O architectes“ apdovanoti jaunųjų Europos architektų ir kraštovaizdžio planuotojų konkurso „Najap 2008“ prizu. 2009 metais tarptautinis žurnalas „Wallpaper“ juos įtraukė į 30-ies geriausių sparčiai augančios praktikos architektų pasaulyje sąrašą. Žinoma, jų baldai yra projektuojami pagal individualius poreikius, bet yra be galo geras sprendimas turintiems mažai vietos.

morfae.comchildren's room

trendir.comH20 architectes

trendir.comchildren's room ideas

Dviaukščiai sprendimai, kurie atrodo labai lakoniški ir visai ne vaikiški. Bet, kaip jau minėjau kiekvienas sprendimas yra geras, jei tik tinka vaikui.

homedsgn.comchildren's room interior

houzz.comVaikų kambario idėjos

homedsgn.comchildren's room

Tematiniai kambariai - turintiems lakią vaizduotę ir gyvenantiems pasakų pasaulyje :)

bloky.nlvaikų kambarys

pinterest.comchildren's room ideas

pinterest.comchildren's room

Žaislų ir įvairių niekučių sandėliavimo sprendimai:

look33-blog.blogspot.comŽaislų lentynos

pinterest.comŽaislų lentynos

escarabajosbichosymariposas.comСhildrens' room ideas

mydeco.comСhildrens' room ideas

archdaily.comСhildrens' room ideas

amerrymishapblog.comСhildrens' room ideas

Funkcionalūs sprendimai, taupantiems erdvę:

susannacots.comСhildrens' room ideas

nicedecors.comСhildrens' room ideas

Galima įtraukti ir palapines - juk vaikai labai mėgsta slėptis ir turėti privačia erdvę.

ikeafamilylive.comPalapinės

designspiration.netpalapinės kambaryje

Ant sienų galima padaryti tarsi spalvinimo knygelę - vaikui bus įdomu piešti ne tik ant popieriaus, bet ir ant sienų, jeigu tik tėvai tą leis! Beje, čia matote Washi tape juosteles.

pinterest.comСhildrens' room ideas

Toks kilimas atstos visą spalvų gamą neutraliame savo koloritu kambaryje:

ourdreamlives.wordpress.comСhildrens' room ideas

Lego siena - amžinas žaidimas ir spalvų žaismas!

indulgy.comlego wall

Keli pavyzdžiai, kaip galėtų atrodyti harmoningas vaikų kambario interjeras:

reformasdediseno.comСhildrens' room

maripepa.netСhildrens' room

pinterest.comVaikų kambario idėjos

skonahem.comVaikų kambario idėjos

Komentarai

Teksto autorius

Evelina
Evelina

Esu Evelina Aleliūnienė, E-interjeras.lt įkūrėja, interjero dizainerė. Šio tinklaraščio rašymas man padeda dirbant tokio pobūdžio darbą bei suteikia didelį pluoštą gražių idėjų Jums!

Teksto autorius

Evelina
Evelina

Esu Evelina Aleliūnienė, E-interjeras.lt įkūrėja, interjero dizainerė. Šio tinklaraščio rašymas man padeda dirbant tokio pobūdžio darbą bei suteikia didelį pluoštą gražių idėjų Jums!

Susiję įrašai

Prekių krepšelis

Krepšelis tuščias

Konsultacija internetu

NET 84

BALDŲ IŠDĖSTYMO PLANAI!

Tik tiems, kurie prenumeruos naujienlaiškį. Visi planai atlikti interjero dizainerės Evelinos Aleliūnienės.

Jeigu naujienlaiškį jau prenumeruojate, tiesiog įveskite savo duomenis dar kartą. Jeigu esate naujas prenumeratorius, turėsite patvirtinti prenumeratą.