Susiję tag'ai
#Virtuvė
Susijusios kategorijos
Nepraleisk! Naujas video!
2016 m. rugsėjo 5 d.

Teksto autorius: Evelina

Na ką, tamsusis paros metas vis ilgėja, darosi vis sunkiau keltis, o ko reikia, kad būtume žvalesni? Taip - kavos! Tikiu, kad ją geria dauguma, o kai kuriems kavos gėrimas yra tarsi ritualas, todėl kavos kampelis tiesiog būtinas. Tas kampelis neprivalo būti virtuvėje, bet turbūt ten vis tik būtų patogiausia.

Šalia kavos aparato, gali atsirasti puodelių kolekcija, sausainių indelis, daili cukrinė, sirupai ir kita atributika, kuri suteiks jaukumo ir kavą ruošti bus tikras malonumas. Nepamirškite įvairių lentelių su užrašais - jie ypač tinka tokiam kampeliui. Esti ir tikrų pamišėlių, kurie virtuvėje įrengia didžiulę kavos ruošimo erdvę. O ką? Kiekvienam savi malonumai.

Taigi, pagal kavos virimo aparatą, rinkitės ir vietą jam, o jau po to "lipdykite" viską aplink. Vieta gali būti įvairi - tiesiog ant stalviršio, uždaroje spintelėje, atviroje lentynoje, ant vežimėlio su ratukais ar netgi ant atskiro, specialiai tam skirto baldo. Viskas priklausys nuo kavos aparato dydžio ir jo funkcionalumo. Vieniems reikia vietos, kad būtų galima dar ir aplink apeiti, o kiti gali būti dedami į stalčių. Kas be ko, nepamirškite iš anksto suplanuoti rozetės , o jeigu jau pavėlavote, bandykite apsieiti be prailgintuvų.

saltycanary.comkavos gerimo ritualas

lindaberner.comjaukus kampelis kavos aparatui

freshdesignpedia.commazas kavos aparatas

decorfacil.comkavos ruosimo vieta namuose

indetailinteriors.comkavos aparatas spinteleje

decorfacil.comkavos aparatas interjere

ideabygs.blogspot.ltkavos aparatas virtuveje

livinggallery.co.nzjaukus kampelis kavai

casadevalentina.com.brkavos aparato vieta virtuveje

tiphero.comkavos aparatas ant stalvirsio

decorfacil.comkavos barelis

Šis straipsnis paruoštas bendradarbiaujant su Kavos draugas.

Komentarai

Teksto autorius

Evelina
Evelina

Esu Evelina Aleliūnienė, E-interjeras.lt įkūrėja, interjero dizainerė. Šio tinklaraščio rašymas man padeda dirbant tokio pobūdžio darbą bei suteikia didelį pluoštą gražių idėjų Jums!

Reklama

Kavos Draugas – specializuota buitinės technikos parduotuvė, užsiimanti prekyba kavos aparatais, jų priežiūros priemonėmis, kava ir įvairiais priedais, skirtais jos ruošimui. Čia rasite pasaulyje žinomų buitinės technikos gamintojų produkciją, rūšines kavos pupeles ir profesionalius kavos gaminimo įrankius. Kiekvieną klientą pasitinkame kaip draugą, su kvapniu puodeliu kavos!

www.kavosdraugas.lt

Teksto autorius

Evelina
Evelina

Esu Evelina Aleliūnienė, E-interjeras.lt įkūrėja, interjero dizainerė. Šio tinklaraščio rašymas man padeda dirbant tokio pobūdžio darbą bei suteikia didelį pluoštą gražių idėjų Jums!

Susiję įrašai

Prekių krepšelis

Krepšelis tuščias

Konsultacija internetu

NET 84

BALDŲ IŠDĖSTYMO PLANAI!

Tik tiems, kurie prenumeruos naujienlaiškį. Visi planai atlikti interjero dizainerės Evelinos Aleliūnienės.

Jeigu naujienlaiškį jau prenumeruojate, tiesiog įveskite savo duomenis dar kartą. Jeigu esate naujas prenumeratorius, turėsite patvirtinti prenumeratą.