Nepraleisk! Naujas video!
2015 m. birželio 16 d.

Teksto autorius: Evelina

Ši rožinė kavinė architektų užmojais planavo būti labiausiai rožine visame Poznanės mieste, Lenkijoje ir galiu pasakyti, kad pavyko (nors nemačiau kitų, bet giliai širdy tikiu, jog pavyko).

Gal ji ir ne labiausiai rožinė visame pasaulyje, bet kad jos nebūtų per daug ir viskas tarpusavyje derėtų dar neteko matyti, o štai čia - itin subtilus variantas - ne per daug mergaitiškas ir tuo pačiu šiuolaikiškas.

Įdomu tai, jog kavinė yra sujungta su parduotuve, ką turbūt nesunku pastebėti - juk aplink pilna žaislų! Sunku patikėti, jog kavinukės plotas tik 45 kv.m (būtent matomos klientams, nes visa ji užima 65kv.m), todėl parduodami objektai tvarkingai sudėlioti lentynose, kurios pereina per lubas ir nusileidžia į prekystalio zoną, kur lentynos tarnauja kavinės personalui.

Lentynos - iš faneros, ant sienų architektai paliko natūralias plytas (tik jas nudažė baltai), o kavinukės zonoje dar suklijuotos eglutės rašto baltos plytelės. Tradicinis kavinių prekystalis čia pakeistas tarsi virtuvės sala, kuri leidžia lankytojams pasijausti lyg namuose.

Būtent tokį jausmą architektai ir norėjo išgauti, manau, tikrai pavyko! O kaip jums atrodo? :)

behance.netjaukus kavinės interjeras

behance.netrožinė spalva interjere

behance.netrožinė kavinė

behance.netžaislų parduotuvė

behance.netlentynos iš faneros

behance.netraidės ant sienos

behance.netlenkija kavinė

behance.netkavinukė

behance.netkavinės interjeras

Komentarai

Teksto autorius

Evelina
Evelina

Esu Evelina Aleliūnienė, E-interjeras.lt įkūrėja, interjero dizainerė. Šio tinklaraščio rašymas man padeda dirbant tokio pobūdžio darbą bei suteikia didelį pluoštą gražių idėjų Jums!

Teksto autorius

Evelina
Evelina

Esu Evelina Aleliūnienė, E-interjeras.lt įkūrėja, interjero dizainerė. Šio tinklaraščio rašymas man padeda dirbant tokio pobūdžio darbą bei suteikia didelį pluoštą gražių idėjų Jums!

Susiję įrašai

Prekių krepšelis

Krepšelis tuščias

Konsultacija internetu

NET 84

BALDŲ IŠDĖSTYMO PLANAI!

Tik tiems, kurie prenumeruos naujienlaiškį. Visi planai atlikti interjero dizainerės Evelinos Aleliūnienės.

Jeigu naujienlaiškį jau prenumeruojate, tiesiog įveskite savo duomenis dar kartą. Jeigu esate naujas prenumeratorius, turėsite patvirtinti prenumeratą.