Nepraleisk! Naujas video!
2016 m. birželio 2 d.

Teksto autorius: Evelina

Pripažinsiu - tokių eilių prie parduotuvių man gyvenime neteko matyti. Gimiau jau laisvoje Lietuvoje, todėl tik girdėjau apie eiles, kai laukti tenka porą valandų ir neįsivaizduoju, kiek sveikatos reikėjo turėti, kad tiek išstovėti. Nors LIDL visai netoli namų, bet artimiausią mėnesį turbūt ten kojos nekelsiu - kad ir kaip būtų smalsu pasižiūrėti AR TIKRAI TEN TAIP GERAI, bet manau spėsiu tai padaryti ir už mėnesio - labai vertinu laiką.

Turbūt daugelis buvo klaidingai informuoti - LIDL rytoj neužsidarys, todėl ten apsilankyti spės visi :) Mačiau tik internete sklandančias nuotraukas su milžiniškomis eilėmis nuo ryto, bet 18val. važiuodama pro pagrindinę LIDL parduotuvę S.Nėries gatvėje net išsižiojau - ten buvo eilės iki pat pastato šono galo! Na, tikiuosi jau grįžote, o jeigu nebuvote, tai gal bus įdomu pamatyti LIDL restorano interjerą Lenkijoje - jų centrinėje būstinėje Jankowice.

Savitarnos tipo restoranas - puiki vieta greitiems pietums, nors tokioje aplinkoje galima užsibūti ilgiau - išeiti iš čia nelabai norėtųsi. Industrinė nuotaika, dideli užrašai, šriftų ir plytelių raštų įvairovė, skandinaviško stiliaus kėdės ir augmenija - tai, ko reikia šiuolaikiškai maitinimo įstaigai. Dėl natūralios dienos šviesos poreikio ir erdvės praplėtimo buvo suprojektuotas stiklinis stogas ir vitrininiai langai. 165 kv.m erdvė suprojektuota taip, kad valgyti galima tiek grupėmis, tiek pavieniui, o jeigu darbuotojai turi verslo susitikimą, gali su svečiais prisėsti lounge tipo zonoje.

Tiesą pasakius, net nepatikėjau, kad tai LIDL restoranas - per geras interjeras, bet niekam ne paslaptis, jog dabar daug investuojama ir į estetiką, ne tik praktiškumą. Beje, peržiūrėjusi LIDL parduotuvių Lietuvoje interjero nuotraukas taip pat likau maloniai nustebusi - tikrai pasistengta ir turėtų įtikti net įnoringiems lankytojams, kurie jau pripratę prie kokybiško dizaino. LIDL aiškiai eina kita - geresne kryptimi ir gali priversti pasitempti ir savo konkurentus. Aš vertinu puikiai - įvertinkite ir jūs!

designfather.comlidl interjeras

designfather.comrestorano interjeras

designfather.comsavitarnos tipo restoranas

designfather.comlidl

designfather.comlidl restoranas lenkija

designfather.comlidl lenkija

designfather.comlidl restoranas

designfather.comskandinavisko stiliaus kedes

designfather.comlidl lenkija bustine

designfather.comstiklinis stogas

designfather.comsavitarnos restoranas

designfather.commargos plyteles

designfather.comlounge zona restorane

Komentarai

Teksto autorius

Evelina
Evelina

Esu Evelina Aleliūnienė, E-interjeras.lt įkūrėja, interjero dizainerė. Šio tinklaraščio rašymas man padeda dirbant tokio pobūdžio darbą bei suteikia didelį pluoštą gražių idėjų Jums!

Teksto autorius

Evelina
Evelina

Esu Evelina Aleliūnienė, E-interjeras.lt įkūrėja, interjero dizainerė. Šio tinklaraščio rašymas man padeda dirbant tokio pobūdžio darbą bei suteikia didelį pluoštą gražių idėjų Jums!

Susiję įrašai

Prekių krepšelis

Krepšelis tuščias

Konsultacija internetu

NET 84

BALDŲ IŠDĖSTYMO PLANAI!

Tik tiems, kurie prenumeruos naujienlaiškį. Visi planai atlikti interjero dizainerės Evelinos Aleliūnienės.

Jeigu naujienlaiškį jau prenumeruojate, tiesiog įveskite savo duomenis dar kartą. Jeigu esate naujas prenumeratorius, turėsite patvirtinti prenumeratą.