Nepraleisk! Naujas video!
2014 m. lapkričio 26 d.

Teksto autorius: Evelina

Šią galeriją kaupiau ilgai... Tai mano akiai patys geriausi kavinių, restoranų, net viešbučio restoranų interjerai, į kuriuos pažiūrėjus galvoje iškart savaime ištariu "vau". Žinoma, kiek aš dar daug nemačiusi, tačiau tai netrukdo dalintis tuo, ką jau pamačiau ir atradau, ar ne taip?

Noriu pasidžiaugti, kad ir Lietuvoje kavinių, restoranų interjerai gražėja ir modernėja, prisitaikydami prie interjero mados vėjų. Viešas maitinimas vėl grįžta į madą ir nuo naminių kotletų vis dažniau, nors vienam kartui per mėnesį, pereinam prie restorano šefų improvizacijų.

louwersedejong.nljauki kavinė

Virš ir po šio teksto esančios nuotraukos yra iš tos pačios kavinės. Neįtikėtina, kaip erdviai atrodo pirmoji ir kokia maža, bet tuo pačiu jauki aplinka antrojoje nuotraukoje! Smagu matyti mano aprašytus Brooklyn tapetus, atrodančius kaip plytelės, iš mozaikinių šešiakampio formos plytelių sudėliotą kavinės pavadinimą.

louwersedejong.nllabai maža kavinė

worn.czjauki kavinė interjeras

Analogiška situacija - abi nuotraukos (virš ir po) yra iš tos pačios bistro kavinės. Dabar tokius interjerus bent jau Vilniuje "kepa" dauguma senamiesčio kavinių ir nors toks skandinaviško ir industrinio stiliaus miksas naudojamas dažnai, bet man jis vis tiek gražus ir jaukus...

worn.czmadingas kavinės interjeras

Matote viešbučio restorano interjero nuotrupą. Magiškas spalvų derinys ir originalus šviestuvas papirko mane. Apskritai visas viešbučio interjeras vertas dėmesio, siūlau pasižiūrėti (ant nuotraukos nuoroda yra).

yatzer.comkavinės interjeras

Jaukus industrinio stiliaus interjeras, pagyvintas "kiaura" siena (mačiau, kad ten ruloninė medžiaga). Labai skaniai žiūrisi mėlynos ir juodos kėdės, ypač tas spalvų žaismas: viena kėdė mėlyna tik ant kojų, kita - beveik visa ir t.t.

we-heart.comkavinės stalai

Pripažinkite, kad vaizdas tikrai jaukus ir kviečiantis prisėsti! Mūsiškiuose "Inn'uose" ir pan. tokį sprendimą tikrai galima pamatyti. Super!

pinterest.comkavinė su sėdima palange

Ši nuotrauka buvo pas vieną kavos mylėtoją, kuris kelia labai daug su kava susijusių nuotraukų. Juoda spalva ir sodriai ruda su pilka labai jau panaši į espresso kavą, ar ne?

myzorki.wordpress.comjuodi baldai restorane

Baltos spalvos, baltų plytų, faneros ir languotų plytelių derinys mane iškart papirko - tikrai nueičiau patyrinėti siūlomą meniu :)

baro idėjos

Mane pakerėjo šio restorano atmosfera: raudonų plytų, juodos spalvos ir švelnaus apšvietimo derinys "paaštrintas" metaliniu tinklu. Taip pat atkreipiau dėmesį į įdomų stalų numeravimo sprendimą.

boulderarchitects.commetalinis tinklas

Keista, bet čia yra viešbučio restoranas! Turbūt kyla klausimas, o koks gi pats viešbutis? Spaudžiat ant nuorodos, esančios ant nuotraukos ir jūs jau žvalgotės po šį tikrai nestandartinį viešbutį! Absoliučiai industrinis, lofto stiliaus interjeras turbūt patiktų ne kiekvienam, kuris įpratęs viešbutyje matyti vien tik prabangą menantį ar išties prabangų interjerą.

audiolifestyle.blogspot.comlofto stiliaus kavinė

Turbūt daugelio jau matytas, bet man labai patinkantis kavinės interjeras su nestandartine sienų ir lubų architektūra. Taip išlenkti plokštę yra ką veikt! Man čia viskas absoliučiai tobulai suderinta, pradedant nuo kėdžių spalvos bei stiliaus ir baigiant net šriftu.

interiordesignwiki.comlenktos lubos

interiordesignwiki.comlenktas medis kavinėje

Šis interjeras nėra kažkoks super vau, bet galiu pasakyti, kad genialumas slypi paprastume ir šios kavinės savininkai labai daug neinvestavo į šį interjerą, o vaizdas tikrai geras, šiuolaikiškas ir nuotaikingas.

archdaily.compaprastas kavinės interjeras

 Čia tik dalis viso restorano, kuri paliko didžiausią įspūdį. Nerealios kėdės, spalvos ir be galo tinka žaluma.

blogmilkblog.comrestorano interjeras

 Šviestuvas skrybėlė ir skrybėlė piešinyje - ar gi ne žavu? Būtų, sakyčiau, visai nykus interjeras, o šie du elementai labai jį pagyvina!

pinterest.comsienų dekoras kavinėje

 Kaip visada mane papirko raudonos plytos, medis, juoda spalva ir gigantiški šviestuvai apsivynioję aplink koloną. Na, tikrai originalu!

we-heart.comšviestuvai restoranui

 Jaukus kampelis su pintomis kėdėmis ir minkštomis pagalvėmis. Sėdintys ant suoliuko turbūt labiau patenkinti :))

we-heart.comvynas kavinė

Komentarai

Teksto autorius

Evelina
Evelina

Esu Evelina Aleliūnienė, E-interjeras.lt įkūrėja, interjero dizainerė. Šio tinklaraščio rašymas man padeda dirbant tokio pobūdžio darbą bei suteikia didelį pluoštą gražių idėjų Jums!

Teksto autorius

Evelina
Evelina

Esu Evelina Aleliūnienė, E-interjeras.lt įkūrėja, interjero dizainerė. Šio tinklaraščio rašymas man padeda dirbant tokio pobūdžio darbą bei suteikia didelį pluoštą gražių idėjų Jums!

Susiję įrašai

Prekių krepšelis

Krepšelis tuščias

Konsultacija internetu

NET 84

BALDŲ IŠDĖSTYMO PLANAI!

Tik tiems, kurie prenumeruos naujienlaiškį. Visi planai atlikti interjero dizainerės Evelinos Aleliūnienės.

Jeigu naujienlaiškį jau prenumeruojate, tiesiog įveskite savo duomenis dar kartą. Jeigu esate naujas prenumeratorius, turėsite patvirtinti prenumeratą.