Nepraleisk! Naujas video!
2013 m. rugsėjo 3 d.

Teksto autorius: Evelina

Idėjos kavinei, barui ar restoranui tikriausiai būtų neprošal nežinantiems, kaip interjero pagalba pritraukti daugiau lankytojų ar tiesiog, kaip paversti savo kavinukę ar barą jaukesne ir originalesne vieta nei konkurentų. Žinoma, visas idėjas galima naudoti ir savo namuose ar kur tik norit, bet pavyzdžiai yra būtent iš maitinimo įstaigų ir turiu pripažinti (ir pasigirti), jog atradau nemažai nuostabių idėjų, kurių, turbūt itin reta mūsų Lietuvėlėje... Idėjos sunumeruotos skaičiais, kuriais pažymėjau vietą, apie kurią kalbama, tad kviečiu pasižiūrėti į 20 jų!

1. Idėja, kaip originaliai sudėlioti butelius (jie yra virš baro sukonstruotame tūryje iš tinklo), kas sutaupo visą galinę baro sieną bei man asmeniškai labai žavus užrašas, kviečiantis užsisakyti!

weheart.co.uk1. idėjos kavinei, barui

2. Be galo stilingas pavyzdys, kaip galima integruoti gėrimų šaldytuvus į pačią matomiausią vietą bei papuošti interjerą! Nedideli šaldytuviukai su spalvotais stiklais mane taip ir skatina ko nors iš jų atsigerti! Tiesą pasakius, šis pavyzdys laaaabai ilgai tūnojo mano kaupiamų nuotraukų folderyje ir vis nesugalvodavau, prie kokios temos jį priskirti. Eureka, bet staiga sugalvojau, kur ir kaip ją panaudoti!

eng-basiccollection.blogspot.com2. gėrimų šaldytuvai

3. Ši nuotrauka mane sužavėjo baro sienos dizainu. Ne banalus (ant stiklinių lentynų gražiai išdėlioti buteliai), o su savo šiek tiek šiurpia nuotaika, vis įterpiant tarp butelių vieną kitą interjero detalę.

weheart.co.uk3. baro siena

4. Ir Lietuvoje itin naudojamas sprendimas - meniu ant piešimo lentos gali būti šiek tiek kitoks. Masyvus piešinys gali tarnauti vietoje paveikslų, o be to, kiekvienas lankytojas gali prisidėti prie piešinio pildymo!

weheart.co.uk4. piešimo lenta kavinėje

weheart.co.ukblackboard caffee

5. Labai paprastas, bet tikrai ne prastas sprendimas meniu pateikimui: tiesiog užrašyti viską ant plėšomo vyniojamo popieriaus.

blog.livedoor.jp5. meniu ant sienos

6. Čia sužavėjo itin griežtas ir tvarkingas produktų išdėstymas lentynose, taip pat vazonai su gėlėmis ant jų!

kaper22.blogspot.com6. produktų išdėstymas lentynose

7. Sprendimas, norintiems išspręsti tuščios sienos problemą, sukuriant "naminę", jaukią atsmoferą: ant lentynų padėti kelis augaliukus, vaisių, indų ar interjero detalių.

detallerie.com7. lentynos kavinėje

detallerie.comidėjos kavinei

8. Jei norisi pagražinti grindis, šis sprendimas - kaip tik! Po stiklu esantys vyno buteliai ir kamščiai tiktų vyninės interjerui paskaninti.

weheart.co.uk8. originalios idėjos

9. Langinių panaudojimas sandėliuojant indus bei obuolius gali atrodyti labai elegantiškai ir jaukiai! 

chictip.com9. langinės ant sienų

10. Turbūt žodį "žavus" naudoju per daug, bet kitaip negaliu išsireikšti. Žavus baro sprendimas: ne tik lauke mus aptarnauja pro langelį, tačiau tokį įspūdį galima sudaryti ir viduje. Be abejo negalėjau neatkreipti dėmesio į meniu ant langinių!

ameixajaponesa.com.br10. baro langelis

11. Na, čia greičiau ne interjero sprendimas, bet strateginis pasiūlymas kavinei. Jei tik esate įsikūrę pirmame aukšte, patariu išnaudoti langą maistui/kavai ar kam tik norit išsinešimui!

weheart.co.uk11. maistas, kava išsinešimui

12. Idėja šviestuvams: nuobodžius ir paprastus šviestuvus galite apvilkti tinklu ar virvėmis ir štai pats originaliausias šviestuvas!

blog.stylesight.com12. originalūs šviestuvai, pasidaryk pats

13. Patiko tai, jog laikomasi tvarkos, buteliai vienodo dizaino, taip pat rustic stilius.

weheart.co.uk13. butelių išdėstymas kavinėje

14. Nuotrauka, tinkanti į įrašą "Aukštyn kojom!", bet taip pat siūlanti idėją, kaip užpildyti erdvę virš baro ir optiškai sumažinti aukštą patalpą. Kabantys puodeliai labai gerai atspindi kavinės asortimentą bei yra papildoma indų atsarga :)

amusedbrain.wordpress.com14. baro dizainas

e-interjeras.ltkabantys puodeliai

15. Tiesiog detalės, sukuriančios jaukumo ir suteikiančios originalumo - kabantys buteliai. Ant jų galite surašyti meniu ar kitą informaciją arba galite juos naudoti kaip priemonę parodyti, kokius naudojate gėrimus.

kaper22.blogspot.comidėjos barui

16. Idėja, analogiška 7-ajai: paperka paprastumas, minimalizmas ir tvarka.

disque9.com.br16. produktų laikymas ant lentynos

17. Dar viena idėja šviestuvui: dviračio dalių panaudojimas!

weheart.co.uk17. šviestuvų idėjos

18. Butelių laikymas už baro šešiakampiuose tūriuose - lentynose - gal ir ne pats originaliausias sprendimas (nes šešiakampės formos pastaruoju metu itin populiarios interjeruose), tačiau dar nemačiau tokio sprendimo būtent butelių laikymui.

jenniesdailydose.blogspot.com18. butelių lentynos

19. Kaip dažiausiai laikomos taurės? Pakabintos virš baro, tiesa? Super radinys: iš taurių sukonstruotas ale šviestuvas - laaaaaabai originalu!

weheart.co.uk19. šviestuvas iš taurių

weheart.co.ukoriginalus šviestuvas

20. Vietoj kilimo ar kitos grindų dangos galite padaryti taip: žinote kaip atrodo baldų planas? Tai šiame pavyzdyje baldų planas yra perkeltas ant grindų ir štai žiūrime į nepaprastai originalią grindų dangą.

weheart.co.uk20. grindų dangos idėjos

Tikiuosi, jog pamatėte ką nors tokio, ko dar nesate matę ir viliuosi, jog šios idėjos kavinei, barui paskatins nors vieną kavinės savininką šiek tiek paįvairinti interjerą!

1
Komentarai

andrius

Šaunios idėjos, tačiau nereikėtų pamiršti, jog vieni svarbiausių dalykų restoranui yra interneto puslapiai

(0) · (1) · Atsakyti · 2019 m. kovo 12 d.

Teksto autorius

Evelina
Evelina

Esu Evelina Aleliūnienė, E-interjeras.lt įkūrėja, interjero dizainerė. Šio tinklaraščio rašymas man padeda dirbant tokio pobūdžio darbą bei suteikia didelį pluoštą gražių idėjų Jums!

Teksto autorius

Evelina
Evelina

Esu Evelina Aleliūnienė, E-interjeras.lt įkūrėja, interjero dizainerė. Šio tinklaraščio rašymas man padeda dirbant tokio pobūdžio darbą bei suteikia didelį pluoštą gražių idėjų Jums!

Susiję įrašai

Prekių krepšelis

Krepšelis tuščias

Konsultacija internetu

NET 84

BALDŲ IŠDĖSTYMO PLANAI!

Tik tiems, kurie prenumeruos naujienlaiškį. Visi planai atlikti interjero dizainerės Evelinos Aleliūnienės.

Jeigu naujienlaiškį jau prenumeruojate, tiesiog įveskite savo duomenis dar kartą. Jeigu esate naujas prenumeratorius, turėsite patvirtinti prenumeratą.