Nepraleisk! Naujas video!
2016 m. kovo 6 d.

Teksto autorius: Evelina

Tik neseniai pamačiau šio baro interjerą ir net nedvejojusi nusprendžiau pasidalinti su jumis. Net neįtikėtina, kad šis interjeras sukurtas 2011 metais, nes ir dabar, praėjus penkiems metams, jis atrodo itin šiuolaikiškai ir moderniai!

Kaip rašo pačios architektės, jų užduotis buvo sukurti šviesų interjerą, daugiau jokių pageidavimų nebuvo. Baro plotas 90 kv.m, tačiau atrodo kur kas didesnis, nes lubos veidrodinės ir viskas tarsi pasidvigubina! Jeigu pastebite durų angų aukščius, tai suprasite, kad patalpų aukštis nėra didelis.

Žalioji siena architektėms iškart pasirodė gera mintis, nes baras įsikūręs šalia vijokliais apaugusio Mokytojų Namų kiemelio ir tikrai neapsiriko - augalai čia be galo tinka ir ant kelių sienų esantys fototapetai (greičiausiai) su medžiais taip pat atrodo įspūdingai ir jaukiai. Ąžuolinis eglutės rašto parketas atsikartoja ir ant stalų bei palangių, taip išsaugant šiek tiek klasikinės nuotaikos, o kėdės ir krėslai, kaip dabar labai madinga, yra prikelti naujam gyvenimui, o ne naujutėlaičiai.

Smagiai atrodo vidury stalo pūpsantys šviestuvai - kitoks sprendimas, nes dauguma kavinių ir barų naudoja pakabinamus šviestuvus. Nuotraukų nedaug, tačiau jų pilnai užtenka pirmam įspūdžiui susidaryti, kuris, tikiu, turėtų būti geras :) Būtinai planuosiu apsilankymą ten!

gumprojects.blogspot.ltthe room planas

a10.eubaras vilniuje

gumprojects.blogspot.ltlietuviski interjerai

a10.euaugalu siena baras

gumprojects.blogspot.ltzalia siena interjeras1

a10.euthe room baras

a10.eukavines interjeras

gumprojects.blogspot.ltstaliniai svietuvai bare

a10.eubaro interjeras lietuvoje

gumprojects.blogspot.ltlauko iskaba turine

Komentarai

Teksto autorius

Evelina
Evelina

Esu Evelina Aleliūnienė, E-interjeras.lt įkūrėja, interjero dizainerė. Šio tinklaraščio rašymas man padeda dirbant tokio pobūdžio darbą bei suteikia didelį pluoštą gražių idėjų Jums!

Teksto autorius

Evelina
Evelina

Esu Evelina Aleliūnienė, E-interjeras.lt įkūrėja, interjero dizainerė. Šio tinklaraščio rašymas man padeda dirbant tokio pobūdžio darbą bei suteikia didelį pluoštą gražių idėjų Jums!

Susiję įrašai

Prekių krepšelis

Krepšelis tuščias

Konsultacija internetu

NET 84

BALDŲ IŠDĖSTYMO PLANAI!

Tik tiems, kurie prenumeruos naujienlaiškį. Visi planai atlikti interjero dizainerės Evelinos Aleliūnienės.

Jeigu naujienlaiškį jau prenumeruojate, tiesiog įveskite savo duomenis dar kartą. Jeigu esate naujas prenumeratorius, turėsite patvirtinti prenumeratą.