Nepraleisk! Naujas video!
2014 m. rugsėjo 15 d.

Teksto autorius: Evelina

Mini baras seniau būdavo praktiškai privalomas dalykas. Jam sekcijoje ar spintoje būdavo suprojektuota speciali vieta, o atsidarius dureles, pamatydavome alkoholio ekspoziciją. Atsimenate tokius? :)

Praėjus sekcijų madai, gėrimai slepiami spintelėse, tačiau kodėl gi nesustačius jų (nebūtinai visų) ant nedidelio staliuko/vežimėlio, ant kurio būtų galima dar priderinti kitų dekoracijų, kaip kad knygos, stiklinaitės ir pan.? Toks nedidelis kelių aukštų barelis atrodo be galo žaviai, ypač kai yra gera kompozicija su kitais šalia esančiais daiktais (gėlės labai sveikintinos).

Atėjus svečiams labai patogu tokį staliuką laikyti šalia pagrindinio stalo - sutaupote vietos ir dar turite labai gražų akcentą. Prireikus galite tokį vežimėlį pritaikyti įvairioms šventėms: tereikia pakeisti alkoholinius gėrimus gaiviaisiais, pridėti dubenėlių su saldainiais ir vaisiais, papuošti keliomis dekoracijomis ir turite jau visai kitą nuotaiką. Tokį mini barą galite naudoti ir fotosesijoms. Mini baro vežimėlius galite nusipirkti, tačiau viską galima pasidaryti ir patiems ir nebūtina jų naudoti pagal tiesioginę paskirtį, tai gali būti tiesiog staliukai šalia lovos!

Na o čia rasite pamokėles, kaip pasidaryti medinį mini barą.

thelifestyledblog.comgėrimų vežimėlis

colormequirkyblog.commini baras namuose

julieblanner.commini baras

actproductions.blogspot.commini baras

femme.ismini baro dizainas

roomed.nlmini baras

blogg.alltommat.sebaro vežimėlis

bobvila.commini baro idėjos

interiorsbystudiom.comsenovinis gėrimų vežimėlis

seaofshoes.combarelis

Paspaudę ant nuorodos, esančios ant nuotraukos, rasite pamokėles, kaip pasidaryti tokią gėrimų spintelę!

abeautifulmess.comspintelė gėrimams

Komentarai

Teksto autorius

Evelina
Evelina

Esu Evelina Aleliūnienė, E-interjeras.lt įkūrėja, interjero dizainerė. Šio tinklaraščio rašymas man padeda dirbant tokio pobūdžio darbą bei suteikia didelį pluoštą gražių idėjų Jums!

Teksto autorius

Evelina
Evelina

Esu Evelina Aleliūnienė, E-interjeras.lt įkūrėja, interjero dizainerė. Šio tinklaraščio rašymas man padeda dirbant tokio pobūdžio darbą bei suteikia didelį pluoštą gražių idėjų Jums!

Susiję įrašai

Prekių krepšelis

Krepšelis tuščias

Konsultacija internetu

NET 84

BALDŲ IŠDĖSTYMO PLANAI!

Tik tiems, kurie prenumeruos naujienlaiškį. Visi planai atlikti interjero dizainerės Evelinos Aleliūnienės.

Jeigu naujienlaiškį jau prenumeruojate, tiesiog įveskite savo duomenis dar kartą. Jeigu esate naujas prenumeratorius, turėsite patvirtinti prenumeratą.