Nepraleisk! Naujas video!
2016 m. spalio 10 d.

Teksto autorius: Evelina

Labai keistas jausmas apima žiūrint šio buto nuotraukas. Kartais atrodo, jog laikas nusviedė atgal į Bauhauzo laikus, pažvelgus į virtuvę matomas akivaizdus modernas su skandinaviško stiliaus detalėmis, miegamajame taip pat kelių stilių samplaika, o vonioje - tikra Skandinavija. Negana to, viskas suderinta klasikinio stiliaus erdvėje su arkiniais langais, o eglutės rašto medinės grindys tik dar labiau sustiprina klasikos įspūdį. Kad ir kaip tai atrodytų nesuderinama, bet čia viskas kuo puikiausiai dera ir interjeras atrodo įdomiai, gyvai ir nestandartiškai.

Noriu atkreipti dėmesį, jog šis interjeras nėra skirtas šeimai su keliais vaikais, todėl komentarai "o kur sieninė spinta" ir "kur miegos svečiai" nebus atsakyti :)

Mane ypač pakerėjo didžiulis paveikslas, kuris atremtas į baltą sieną užpildo ją taip, jog jo visiškai pakanka, kad panaikintų baltų sienų sterilumo įvaizdį. Paveikslai - labai svarbi interjero dalis ir šis atvejis tai tik įrodo. Baltus virtuvės baldus sušildo raudonų plytų siena bei mediniai valgomojo baldai ir lentynos. Atkreipkite dėmesį, jog už kaitlentės įrengtas iš stalviršio ištraukiamas garų surinktuvas - tikrai modernus sprendimas tuo pačiu ir apsaugantis plytas nuo garų ir riebalų.

Kitas įdomus dalykas, kurį galima suvokti tik pažvelgus į planą: yra dvi virtuvės. Tikrai nestandartinis sprendimas, kurio pareikalavo klientė - jai be galo svarbu didelė erdvė gaminimui ir svečių priėmimui. Pirma - su valgomuoju stalu, o už labai gražios spintelės - gėrimų barelio slepiasi dar viena patalpa su dar daugiau virtuvinių spintelių. Beje, iš tos patalpos galima patekti į miegamąjį (durys yra veidrodinės, tad miegamajame jos dar ir atlieka kitą funkciją).  

Na, tūlas lietuvis svetainėje pastatytų kampinę sofą ir kitus funkcionalesnius baldus, o ne dizainerišką šezlongą ir sofkutę, bet suprantantys jų vertę supras ir viso interjero esmę.

archdaily.com85 kv.m buto planas

archdaily.comvalgomasis stalas virtuveje

archdaily.complytos virtuveje

archdaily.commodernus virtuves interjeras

archdaily.commodernus interjeras

archdaily.combaltos virtuves spinteles

archdaily.comveidrodines durys

archdaily.cominterjero detales

archdaily.comdidelis paveikslas ant zemes

archdaily.combauhauz stiliaus baldai

archdaily.combutas vokietijoje

archdaily.combauhauz stilius

archdaily.commoderni svetaine

archdaily.comsenovinis stalas miegamajame

archdaily.comsenoviniai baldai

archdaily.combaltos plyteles vonioje

archdaily.combaltas vonios kambarys

archdaily.comnisos uz vonios

Komentarai

Teksto autorius

Evelina
Evelina

Esu Evelina Aleliūnienė, E-interjeras.lt įkūrėja, interjero dizainerė. Šio tinklaraščio rašymas man padeda dirbant tokio pobūdžio darbą bei suteikia didelį pluoštą gražių idėjų Jums!

Teksto autorius

Evelina
Evelina

Esu Evelina Aleliūnienė, E-interjeras.lt įkūrėja, interjero dizainerė. Šio tinklaraščio rašymas man padeda dirbant tokio pobūdžio darbą bei suteikia didelį pluoštą gražių idėjų Jums!

Susiję įrašai

Prekių krepšelis

Krepšelis tuščias

Konsultacija internetu

NET 84

BALDŲ IŠDĖSTYMO PLANAI!

Tik tiems, kurie prenumeruos naujienlaiškį. Visi planai atlikti interjero dizainerės Evelinos Aleliūnienės.

Jeigu naujienlaiškį jau prenumeruojate, tiesiog įveskite savo duomenis dar kartą. Jeigu esate naujas prenumeratorius, turėsite patvirtinti prenumeratą.