Susiję tag'ai
#Drabužinė#Interviu
Susijusios kategorijos
Nepraleisk! Naujas video!
2016 m. spalio 24 d.

Teksto autorius: Evelina

Gabrielė Gzimailaitė - puikiai žinoma toms, kurios domisi mada. Londone gyvena jau 12 metų - čia baigė mokyklą, kolegiją ir ką tik - universitetą. Paklausta, ar žada grįžti į Lietuvą, ji atsakė, jog ši šalis puikiai tinka atostogoms, bet labai abejoja ar grįš gyventi visam laikui. Ką veikia Gabrielė? Yra Full Time blogerė savo tinklaraštyje www.gabrielegz.com

Nuotraukos - pačios Gabrielės, jeigu nenurodyta kitaip. Beje - ji nuostabiai fotografuoja!

gabriele gzimailaite

Man buvo įdomu sužinoti Gabrielės požiūrį apie interjerą. Juk dirbant mados industrijoje, neretai viskas persipina ir keliami didesni reikalavimai estetikai ir grožiui visose srityse. Pavyzdžiui, Gabrielė visada atkreipia dėmesį į parduotuvių, kuriose lankosi interjerą. Beje, ji pasidžiaugė, jog pati anksčiau dirbo labai gražioje aplinkoje (Karl Lagerfeld parduotuvėje), todėl pačiai būdavo maloniau eiti į darbą, o ir klientai labiau patenkinti.

Jeigu patys gyvenate Londone ar ten lankysitės, Gabrielė pataria užsukti į Kate Spade ir & OtherStories parduotuves ir įvertinti jų puikų interjerą. Pasidomėjus apie londoniečių mėgiamą interjero stilių, Gabrielė užsiminė, jog daugeliui visiškai nerūpi, kokie jų namai - kokius rado, tokiuose ir gyvena, o jeigu jau nori ir ryžtasi kažką keisti, renkasi kažką panašaus į skandinavišką stilių - erdvu, šviesu ir švaru. Londone daugumoje interjero salonų kainos tikrai didelės, bet Gabrielė turi savo mėgstamiausią parduotuvę, kurioje kainos nesikandžioja ir randa visko, ko ieško namams - Homesense.

gabriele gzimailaite namai

gabriele blogere

blogeres namai

Spėliojau, ar dirbant namuose rūpi, kaip jie atrodo ir čia pasitvirtino mano spėjimai – kai dirbi namuose, pradedi nebematyti to, kas darosi aplink tave (lygiai taip pat, kaip ir man). Tik grįžusi iš kelių dienų kelionės po Berlyną, Gabrielė pamatė tikrąjį vaizdą, kuris nelabai pradžiugino :) Vis dėl to, jaukumą Gabrielė namuose moka ir mėgsta kurti - tik savaip. Tereikia daug šviesos, šviesių spalvų ir atsipalaidavimas garantuotas! Jai labai patinka tyla - muzikos namuose praktiškai net nesiklauso. Ankstesniame darbe ji nuolat skambėdavo, tad dabar kartais erzina net televizoriaus garsai kitame kambaryje. Taip pat būtini augalai - palmės ar kaktusai. Beje, pastarieji dar ir gerą darbą atlieka - padeda sugerti drėgmę, kurios Anglijoje tikrai netrūksta.

gabrieles gzimailaites namai

blogeres namu interjeras

mielos namu detales

Dirbant mados industrijoje tenka derinti kartais visiškai skirtingo stiliaus ir net laikmečio rūbus, bet Gabrielei rūbai ir interjeras yra du skirtingi dalykai, todėl šių tarpusavyje nederina, nors prisipažįsta, jog mėgsta pokyčius. Gabrielė nuomojasi butą, todėl drastiškų pakeitimų nedaro, bet kas pusmetį atnaujina smulkias interjero detales, kaip pagalvėles, žvakes, augalus ir pan. Ją ypač gąsdina mintis apie savus namus - juk remonto kas metus nedarysi :) Na, o paklausta apie savo drabužių spintą, Gabrielė pripažino, jog ten visiškas chaosas ir taip trūksta vietos, jog rūbai krenta pro šonus: "Bandau susitvarkyti kas kelias savaites, bet kas iš to - viskas vėl būna suversta po dviejų dienų! Ar aš tokia viena? Turbūt dauguma merginų turi šią problemą! :)". Žiemą ji vasarinius drabužius sudeda į dėžes ir nuveža pas mamą, o vasarą - atvirkščiai, taip bent šiek tiek atlaisvinant spintą.

gabrieles gzmilaites drabuzine

gabriele gzimailaite papuosalai

gzimailaite interviu

Gabrielė pripažino, jog turi svajonę turėti kambarį, skirtą vien tik drabužiams - drabužinę. Batai ir rankinės būtų sudėti į lentynas, visa kita - sukabinta ant pakabų. Šalia būtų jaukus kampelis, kur galėtų paskaityti knygą ar ruošti įrašus savo tinklaraščiui. Kolkas ji negali atsakyti, ar tai būtų butas, ar didelis namas su kiemu ir medžiais aplink, bet viena tikrai aišku - namai bus šviesūs, su auksinėmis, pilkomis ir juodomis detalėmis. Jeigu tik leis galimybės, Gabrielė būtinai kreipsis į interjero dizainerį, nes supranta, jog interjeras - tai ne tik pagalvėlių dėliojimas - tai sudėtingas procesas, kurį patikėtų profesionalui. Be to, ji sako net neturėsianti laiko važinėti po parduotuves ir ieškoti baldų ar kitų detalių. Jos nuomone, interjero dizainerio profesija yra įdomi ir reikalinga - kadaise pati norėjo tai studijuoti, bet paskutinę minutę persigalvojo ir įstojo į madą. O aš sakau - kas žino, kur nuves gyvenimo keliai :)

 Ačiū už pokalbį!

Gabrielei patinkančių interjerų nuotraukos:

home-designing.comskandinaviskas interjeras

difthehome.comskandinaviskas interjero dizainas

elle.esdrabuzine

Komentarai

Teksto autorius

Evelina
Evelina

Esu Evelina Aleliūnienė, E-interjeras.lt įkūrėja, interjero dizainerė. Šio tinklaraščio rašymas man padeda dirbant tokio pobūdžio darbą bei suteikia didelį pluoštą gražių idėjų Jums!

Teksto autorius

Evelina
Evelina

Esu Evelina Aleliūnienė, E-interjeras.lt įkūrėja, interjero dizainerė. Šio tinklaraščio rašymas man padeda dirbant tokio pobūdžio darbą bei suteikia didelį pluoštą gražių idėjų Jums!

Susiję įrašai

Prekių krepšelis

Krepšelis tuščias

Konsultacija internetu

NET 84

BALDŲ IŠDĖSTYMO PLANAI!

Tik tiems, kurie prenumeruos naujienlaiškį. Visi planai atlikti interjero dizainerės Evelinos Aleliūnienės.

Jeigu naujienlaiškį jau prenumeruojate, tiesiog įveskite savo duomenis dar kartą. Jeigu esate naujas prenumeratorius, turėsite patvirtinti prenumeratą.