Nepraleisk! Naujas video!
2013 m. balandžio 11 d.

Teksto autorius: Evelina

Turbūt peržiūrėjus nuotraukas, pasirodys, jog interjeras kažkur matytas? Tikrai taip! Jau dalinausi Fertility Design interjeru ir šiame taip pat akivaizdžiai atpažįstamas jų braižas. Deja, konkrečios informacijos apie naudojamas medžiagas bei erdvės planavimo struktūrą neradau, tačiau vis tiek noriu pasidalinti šiuo labai stilistiškai vientisu ir moderniu interjeru.

Kiekviename kambaryje – rudi, neutralūs spalvų tonai, kurie sukuria tikrai jaukią ir atplaiduojančią nuotaiką (turbūt artimiausi lietuviams atspalviai). Kaip ir daugumoje šiuolaikinių erdvių, šioje - virtuvė sujungta su svetaine, įrengtas darbo kambarys, drabužinė ir kas be ko, miegamasis su san.mazgu bei 2 vaikų kambariai.

home-designing.comkitchen design

home-designing.commodernus interjeras

home-designing.comdarbo kambarys

home-designing.commodernus svetainės kambarys

Pagrindinis Fertility Design naudojamas elementas, kurį iškart atpažįstu pamačius jų kurtus interjerus - didžiulis televizorius pakabintas ant marmurinio paviršiaus.

home-designing.commodern interior

Atkreipkite dėmesį į ant sienos pakabintus dviračius. Dabar tai itin dažnai naudojamas interjero akcentas.

Žinoma, ginčytinas klausimas, kiek tai praktiška, nes dažnai važinėjant dviračiu ir jį vis kabinant ant sienos, atsiranda didelė tikimybė ištepti sieną. Bet jei dviračiu nevažinėjat dažnai, neturite, kur jį padėti, o siena atrodo pernelyg tuščia - šis sprendimas tikrai tinkamas ;)

home-designing.comfertility design

Matome, jog plačiai naudojamos per visą patalpos aukštį stumdomos durys - pasislepia visi daiktai ir erdvė tampa didesnė bei švaresnė .

home-designing.comvirtuvės interjeras

Vaikų kambario sprendimai: melsvai pilki, rudi ir balti tonai, maksimaliai išvalyta ir švari, neapkrauta erdvė. Tik nelabai suprantu po apačia esančios nuotraukos sprendimo: jei lovos kojūgalyje yra spinta, o lova nėra judinama, kaip patogiai pasiimti daiktus iš spintos, jei tėra mažytis tarpelis? Galbūt lova yra pakeliama...

Na, o antrajame kambaryje man asmeniškai trūksta paveikslų, ar kažko, kas užpildytų tuščias sienas.

home-designing.compaauglio kambarys

home-designing.comvaikų kambario interjeras

home-designing.comvaikų kambario idėjos

home-designing.comvaikų kambario interjeras

Na, o čia šeimininkų miegamasis:

home-designing.commiegamasis

Drabužinė - minimalistinė ir erdvi dėka veidrodinių paviršių.

home-designing.comdrabužinės interjeras

Na ir san.mazgai. Pirmasis kažkuo tik užmetus akį primena virtuvės interjerą, tačiau abu paprasti, bet patogūs ir modernūs.

home-designing.comfertility design interior

home-designing.comvonios interjeras

Komentarai

Teksto autorius

Evelina
Evelina

Esu Evelina Aleliūnienė, E-interjeras.lt įkūrėja, interjero dizainerė. Šio tinklaraščio rašymas man padeda dirbant tokio pobūdžio darbą bei suteikia didelį pluoštą gražių idėjų Jums!

Teksto autorius

Evelina
Evelina

Esu Evelina Aleliūnienė, E-interjeras.lt įkūrėja, interjero dizainerė. Šio tinklaraščio rašymas man padeda dirbant tokio pobūdžio darbą bei suteikia didelį pluoštą gražių idėjų Jums!

Susiję įrašai

Prekių krepšelis

Krepšelis tuščias

Konsultacija internetu

NET 84

BALDŲ IŠDĖSTYMO PLANAI!

Tik tiems, kurie prenumeruos naujienlaiškį. Visi planai atlikti interjero dizainerės Evelinos Aleliūnienės.

Jeigu naujienlaiškį jau prenumeruojate, tiesiog įveskite savo duomenis dar kartą. Jeigu esate naujas prenumeratorius, turėsite patvirtinti prenumeratą.