Susijusios kategorijos
Nepraleisk! Naujas video!
2015 m. rugpjūčio 6 d.

Teksto autorius: Evelina

Marmuras interjere - labiausiai paplitęs apdailinis natūralus akmuo. Nuo senų laikų jis buvo naudojamas rūmams, šventykloms ar skulptūroms. Marmuru dekoruojamos grindys, sienos, židiniai, laiptai, gaminami stalviršiai, palangės, kolonos ir kiti interjero elementai.

Marmuras (lot. marmor, iš graikų kalbos – marmamos „spindintis akmuo“) – tai metamorfinė uoliena susiformavusi iš kalkakmenio arba dolomito veikiant aukštai temperatūrai ir slėgiui, kai viena uoliena žemės gelmėse virsta kita. Šiai uolienai būdingos gyslos susidarė iš įvairių priemaišų, dažniausiai molio, smėlio ar geležies oksido. Šaltinis.

Šis akmuo yra jautrus drėgmei, įbrėžimams ir aplinkos poveikiui. Į tai reikėtų atsižvelgti planuojant, kur šį akmenį naudoti. Naudojant interjere, marmurą patartina impregnuoti, taip apsaugant nuo žalingo aplinkos poveikio.

Nepelnytai manoma, jog marmuras tinka tik klasikiniame interjere, tačiau atitinkamai priderinus kitas detales, jį puikiai galima naudoti ir moderniame, skandinaviškame interjere. Tiesa, niekas nesiginčys, jog šis akmuo atrodo itin prabangiai, balta ar šviesiai pilka spalva optiškai suteikia lengvumo, o šios savybės gali būti reikalingos bet kokios stiliaus interjere. Taigi, būtent toks marmuras interjere yra šiuose pavyzdžiuose. Gero žiūrėjimo!

pinterest.commarmuras virtuvėje

juneschild.wordpress.commarmuras vonioje

remodelista.commarmurinė siena

pinterest.commarmurinė virtuvės sala

nsmbl.nlmarmurinis staliukas

mylittlehomemypassion.plskandinaviška virtuvė

ivonnesemprunl.comvirtuvės sala iš marmuro

pinterest.comvonios kambarys marmuras

pinterest.comkavos staliukas iš marmuro

pinterest.comlaisvai pastatoma vonia prie sienos

pinterest.comminimalistinis interjeras

danielleverhelst.nlplautuvė virtuvei

pinterest.comsala virtuvėje

danielleverhelst.nlvirtuvės sala

archdaily.comvonios interjeras

Komentarai

Teksto autorius

Evelina
Evelina

Esu Evelina Aleliūnienė, E-interjeras.lt įkūrėja, interjero dizainerė. Šio tinklaraščio rašymas man padeda dirbant tokio pobūdžio darbą bei suteikia didelį pluoštą gražių idėjų Jums!

Teksto autorius

Evelina
Evelina

Esu Evelina Aleliūnienė, E-interjeras.lt įkūrėja, interjero dizainerė. Šio tinklaraščio rašymas man padeda dirbant tokio pobūdžio darbą bei suteikia didelį pluoštą gražių idėjų Jums!

Susiję įrašai

Prekių krepšelis

Krepšelis tuščias

Konsultacija internetu

NET 84

BALDŲ IŠDĖSTYMO PLANAI!

Tik tiems, kurie prenumeruos naujienlaiškį. Visi planai atlikti interjero dizainerės Evelinos Aleliūnienės.

Jeigu naujienlaiškį jau prenumeruojate, tiesiog įveskite savo duomenis dar kartą. Jeigu esate naujas prenumeratorius, turėsite patvirtinti prenumeratą.