Nepraleisk! Naujas video!
2016 m. lapkričio 23 d.

Teksto autorius: Evelina

Ilgai sukau galvą - koks gi čia interjero stilius? Nesinorėjo jo vadinti eklektika. Interjeras - ne visai prancūziškas ir ne visai glamūrinis, kažkiek klasikinis, kažkiek prabangus ir moteriškas, bet visai ne skandinaviškas. Iš tikrųjų labai retas atvejis, kai Švedijoje matau tokį visiškai netipinį interjerą, tad nusprendžiau jį pavadinti Prancūzišku glamūru. Šiaip nemėgstu panašios stilistikos interjerų, bet šis mane visiškai įtraukė ir pakerėjo. Gal mano skonis keičiasi?

Tai yra nuostabus pavyzdys, kai rožinė atrodo ne banaliai ir ne mergaitiškai, o visiškai rimtai ir tuo pačiu švelniai. Pakeitus kai kurias detales, čia galėtų gyventi ir viengungis vyras. Kas įdomiausia, ši 2016 metų spalvos yra ant sienų, t.y. ant interjero elemento, kurio negali labai lengvai pakeisti. Dar interjere matau perskinę, juodą ir įvairių atspalvių mėlyną spalvas. Aš tiesiog nesiliauju stebėtis meistrišku spalvų, faktūrų, stilių ir medžiagų suderinimu šiuose namuose. Auksinės detalės čia tarsi jungiamasis elementas. Atskirai pažvelgus į baldus ir sustačius juos vieną šalia kito, sakyčiau, kad jie visiškai nedera, bet visumoje viskas žiūrisi labai gerai ir darniai. Tokį įspūdį itin sudėtinga pasiekti - iš skirtingo stiliaus baldų ir aksesuarų sukurti harmoningą visumą. Juk labai paprasta nueiti į, tarkim, skandinaviško stiliaus baldų saloną ir viską susipirkti iš ten - viskas derės, bet klausimas ar bus jauku. O kaip jums šis interjeras?

desiretoinspire.netprancuziskas glamuras

desiretoinspire.netklasikinio interjero detales

desiretoinspire.netglamurinis interjeras

desiretoinspire.netjaukus interjeras

desiretoinspire.netinterjero detales

desiretoinspire.netprancuzisko glamuro interjeras

desiretoinspire.netklasiskas interjeras

desiretoinspire.netgrazus interjeras

desiretoinspire.netklasikinis koridorius

desiretoinspire.netjauki virtuve

desiretoinspire.netpilki virtuves baldai\ desiretoinspire.netsuoliukas virtuveje\ desiretoinspire.netjuoda balta vonia\ desiretoinspire.netvonios kambarys jaukus

desiretoinspire.netjaukus miegamasis

Komentarai

Teksto autorius

Evelina
Evelina

Esu Evelina Aleliūnienė, E-interjeras.lt įkūrėja, interjero dizainerė. Šio tinklaraščio rašymas man padeda dirbant tokio pobūdžio darbą bei suteikia didelį pluoštą gražių idėjų Jums!

Teksto autorius

Evelina
Evelina

Esu Evelina Aleliūnienė, E-interjeras.lt įkūrėja, interjero dizainerė. Šio tinklaraščio rašymas man padeda dirbant tokio pobūdžio darbą bei suteikia didelį pluoštą gražių idėjų Jums!

Susiję įrašai

Prekių krepšelis

Krepšelis tuščias

Konsultacija internetu

NET 84

BALDŲ IŠDĖSTYMO PLANAI!

Tik tiems, kurie prenumeruos naujienlaiškį. Visi planai atlikti interjero dizainerės Evelinos Aleliūnienės.

Jeigu naujienlaiškį jau prenumeruojate, tiesiog įveskite savo duomenis dar kartą. Jeigu esate naujas prenumeratorius, turėsite patvirtinti prenumeratą.