Nepraleisk! Naujas video!
2016 m. sausio 31 d.

Teksto autorius: Evelina

Šiame bute pastebimai ryškūs industrinio stiliaus pėdsakai, derinami su prabangia elegancija, todėl drąsiai vadinu šį butą eklektišku.

Man asmeniškai itin patinka mėlynos spalvos panaudojimas - labai atgaivina akis ir sušildo betonines lubas, pilkas sienas ir grindis. Šviestuvo formoje atkartoti augalų motyvai ir patys augalai galutinai sušvelnina visus industrinio stiliaus elementus. Didžiuliai langai apšviečia erdvę natūralia dienos šviesa, kas yra didelis privalumas.

Buto savininko sūnus (viso čia gyvena du vaikai ir vienas suaugęs asmuo) turi sukaupęs nemažą Lego kolekciją, todėl gana daug vietos jai skirta už virtuvės salos ir dar keliose vietose svetainėje. Taip pat atkreipkite dėmesį į sofos, ar kaip ją pavadinti, formą - ji susideda iš atskirų dalių ir yra tarytum Lego leitmotyvas.

Baldų išdėstyme matyti laisvumas, savęs nevaržymas, o ir patys baldai gali lengvai pakeisti esamą vietą taip sukuriant vis naują nuotaiką ir scenarijų. Nuotraukose bus nematyti, bet yra dar viena mažesnė virtuvė, kurioje ir verda visas kulinarinis gyvenimas, tik man jos stilius visiškai "iškrenta iš bendro vaizdo", todėl jos nevaizdavau. Vonios kambarys išsiskiria švelniu plytelių margumu ir ramia nuotaika.

yatzer.comindustrinio stiliaus interjeras

yatzer.commelyni baldai

yatzer.comryskiai melyna sofa

yatzer.comindustrinio stiliaus butas

yatzer.comerdvus butas

yatzer.combutas taivane

yatzer.comvalgomojo stalas

yatzer.comjuoda lova miegamajame

yatzer.comlaisvai pastatoma vonia

yatzer.commargos plyteles vonioje

yatzer.commelynos plyteles vonioje

yatzer.commelynai balta vonia

Komentarai

Teksto autorius

Evelina
Evelina

Esu Evelina Aleliūnienė, E-interjeras.lt įkūrėja, interjero dizainerė. Šio tinklaraščio rašymas man padeda dirbant tokio pobūdžio darbą bei suteikia didelį pluoštą gražių idėjų Jums!

Teksto autorius

Evelina
Evelina

Esu Evelina Aleliūnienė, E-interjeras.lt įkūrėja, interjero dizainerė. Šio tinklaraščio rašymas man padeda dirbant tokio pobūdžio darbą bei suteikia didelį pluoštą gražių idėjų Jums!

Susiję įrašai

Prekių krepšelis

Krepšelis tuščias

Konsultacija internetu

NET 84

BALDŲ IŠDĖSTYMO PLANAI!

Tik tiems, kurie prenumeruos naujienlaiškį. Visi planai atlikti interjero dizainerės Evelinos Aleliūnienės.

Jeigu naujienlaiškį jau prenumeruojate, tiesiog įveskite savo duomenis dar kartą. Jeigu esate naujas prenumeratorius, turėsite patvirtinti prenumeratą.