Nepraleisk! Naujas video!
2013 m. vasario 13 d.

Teksto autorius: Evelina

Garažas turbūt kiekvienam asocijuojasi su vieta mašinai laikyti, muzikos studija ar nereikalingų daiktų sandėliu. Pasirodo iš garažo galima padaryti kai ką tikrai įspūdingo!

Garažo transformacija Graikijoje, Atėnuose. Architektas Kyriakos Katsaros, 160kv.m

yatzer.comgyvenamasis garažas

Architektas kartu su užsakovu pasiekė unikalų rezultatą – garažą pavertė nuostabia gyvenamąja vieta. Dalis vidinio kiemo buvo atitverta ir padarytas atriumas su stoglangiais, kuriame įsikūrusi virtuvė. Ten, kur turėjo būti įėjimas į garažą, pastatyta stiklo blokelių siena, pro kurią patenka daug natūralios dienos šviesos, bet prieš visus darbus, garažo grindų lygis buvo pažemintas 40 cm.

yatzer.comoriginali komoda

Buvo labai daug diskutuojama su architektu ir net senais užsakovo draugais apie jo gyvenimo būdą tam, kad būtų galima kuo geriau perteikti visa tai į interjerą. Šis punktas ypač toleruotinas kuriant bet kokį interjerą, nes būtina žinoti visus užsakovo gyvenimo aspektus, norint išpildyti visus norus ir sukurti patogią užsakovui aplinką.

yatzer.combetoninės grindys

Vyrui reikėjo vieno miegamojo, kuris net 60 kv.m – lietuviško buto dydis:) Miegamajame suprojektuota įeinama drabužinė, darbo zona ir san.mazgas.

yatzer.commiegamojo interjeras

Užsakovas taip pat pageidavo zonos svetainėje, kurią būtų galima pritaikyti svečiams sumąsčius pernakvoti – keli čiužiniai sudėti vienas ant kito ir atrodo lyg sofa, kurią esant reikalui tuoj pat galima išardyti.

yatzer.comgaražas kitaip

Ant sienų kabo M-art Space  darbai, kurie priklauso užsakovui ir jo sesei. Butui/garažui šviežumo ir novatoriškumo įneša žaliai lakuotas medinis stalas ir raštais margintos Kartell kėdės. Drąsus ir spalvingas sprendimas, kurio lietuviai dažnai prisibijo.

yatzer.comstiklinis stogas

Betoninis virtuvės stalviršis buvo išlietas taip, jog tobulai įsikomponuotų virtuvėje įskaitant visus reikalingus elektros prietaisus. Grindys taip pat iš lieto betono.

Turbūt pastebėjote, kad nėra jokių pakabinamų spintelių – užsakovas nenorėjo slėpti indų ar prieskonių stalčiuose ar spintelėse. Plytelių mozaika driekiasi ir ant lentynos, kuri įsilieja į bendrą kontekstą.

yatzer.comspalvos interjere

Vonioje, kaip ir virtuvėje naudojama plytelių mozaika ir vietoj įprasto lango – stiklo blokeliai. Sutalpintas ir dviejų vietų dušas, ir vonia, ir dar gan nemažas praustuvas.

yatzer.comvonios kambarys

Komentarai

Teksto autorius

Evelina
Evelina

Esu Evelina Aleliūnienė, E-interjeras.lt įkūrėja, interjero dizainerė. Šio tinklaraščio rašymas man padeda dirbant tokio pobūdžio darbą bei suteikia didelį pluoštą gražių idėjų Jums!

Teksto autorius

Evelina
Evelina

Esu Evelina Aleliūnienė, E-interjeras.lt įkūrėja, interjero dizainerė. Šio tinklaraščio rašymas man padeda dirbant tokio pobūdžio darbą bei suteikia didelį pluoštą gražių idėjų Jums!

Susiję įrašai

Prekių krepšelis

Krepšelis tuščias

Konsultacija internetu

NET 84

BALDŲ IŠDĖSTYMO PLANAI!

Tik tiems, kurie prenumeruos naujienlaiškį. Visi planai atlikti interjero dizainerės Evelinos Aleliūnienės.

Jeigu naujienlaiškį jau prenumeruojate, tiesiog įveskite savo duomenis dar kartą. Jeigu esate naujas prenumeratorius, turėsite patvirtinti prenumeratą.