Nepraleisk! Naujas video!
2016 m. balandžio 24 d.

Teksto autorius: Evelina

Turbūt vienintelė priežastis, kodėl atkreipiau dėmesį į šį interjerą, buvo stiklinė pertvara juodais rėmais, skirianti bendrą erdvę nuo miegamojo, bet po to pradėjau nagrinėti atidžiau ir radau daugiau nuostabių vietų.

Stiklinė pertvara (ir ne bet kokia, o juodais rėmais) duoda ypatingai daug charakterio, modernumo ir leidžia maksimaliai išnaudoti erdvę. Betoninės lubos, tamsiai mėlyna sienų spalva, šviesus medis ir karvės kailio kilimas žiūrisi be galo "skaniai". Turiu pasakyti, jog kilimas čia vaidina labai didelę reikšmę, todėl visada atidžiai rinkitės tekstilės gaminius - jie gali labai stipriai pakoreguoti visą vaizdą.

Drąsiai šį interjerą galėčiau pavadinti harmoningu ir jaukiu, nors interjere naudojamos kai kurios spalvos ir medžiagos lyg ir tam prieštarauja. Svarbiausia - mokėti viską suderinti, tuomet ir betonas neatrodys taip šaltai, o tamsi mėlyna spalva neslėgs ir nemažins erdvės, nes šiame bute ji tarsi įneša gylio ir papildomos erdvės. Tikrai meistriškas dizainerių darbas!

Matosi, jog šeimininkai (nors aš spėju, kad čia gyvena vienas vyrukas) nevergauja daiktams, todėl tiek miegamajame, tiek vonioje ir virtuvėje sienos nėra išnaudotos vien tik uždaroms spintelėms. Jaukumą čia suteikia kur ne kur atsirandantys mieli interjero aksesuarai atvirose lentynose bei grafiniai darbai. Mėgstantys bambėti, jog nemato spintų, turėtų geriau įsižiūrėti į planą, jeigu akis neužkliuvo bežiūrint į nuotraukas.

freshome.comstikline pertvara svetaineje

freshome.com50kv.m buto planas

freshome.comstikline pertvara juodais remais

freshome.commiegamasis atskiras stikline pertvara

freshome.commiegamasis uz stiklines pertvaros

freshome.comstiklines pertvaros interjere

freshome.comsvetaines interjeras modernus

freshome.commodernus butas

freshome.commelynos sienos interjere

freshome.com50kv.m buto interjeras

freshome.commodernus buto interjeras

freshome.comidejos virtuvei

freshome.commedis uz lovos

freshome.comminimalistinis miegamasis

freshome.comtamsiai melynas miegamasis

freshome.comvonios interjeras melyna

Komentarai

Teksto autorius

Evelina
Evelina

Esu Evelina Aleliūnienė, E-interjeras.lt įkūrėja, interjero dizainerė. Šio tinklaraščio rašymas man padeda dirbant tokio pobūdžio darbą bei suteikia didelį pluoštą gražių idėjų Jums!

Teksto autorius

Evelina
Evelina

Esu Evelina Aleliūnienė, E-interjeras.lt įkūrėja, interjero dizainerė. Šio tinklaraščio rašymas man padeda dirbant tokio pobūdžio darbą bei suteikia didelį pluoštą gražių idėjų Jums!

Prekių krepšelis

Krepšelis tuščias

Konsultacija internetu

NET 84

BALDŲ IŠDĖSTYMO PLANAI!

Tik tiems, kurie prenumeruos naujienlaiškį. Visi planai atlikti interjero dizainerės Evelinos Aleliūnienės.

Jeigu naujienlaiškį jau prenumeruojate, tiesiog įveskite savo duomenis dar kartą. Jeigu esate naujas prenumeratorius, turėsite patvirtinti prenumeratą.