Nepraleisk! Naujas video!
2014 m. lapkričio 3 d.

Teksto autorius: Evelina

Tekstūrų įvairovė šiame bute išties stebina. Manau, galima suskaičiuoti net 8-9 skirtingas savo charakterį turinčias tekstūras. Mane tiesiogine ta žodžio prasme pakerėjo kai kurie interjero sprendimai ir aš labai žaviuosi architektais, įgyvendinusiais ir suprojektavusiais šių namų interjerą. Galbūt kai kuriems čia pasirodys didžiausia beskonybė, bandant prigrūsti į 120 kv.m butą įvairiausių medžiagų, bet man čia viskas labai dera.

Šis lofto stiliaus butas Ukrainoje, Kijeve nestandartinis jau vien savo sienų planine struktūra. Svetainė tarsi sujungta su virtuve, bet jos abi tuo pačiu ir labai sumaniai atskirtos, nors man norėtųsi kiek platesnės virtuvės, nes dabar spinteles ir dureles atidaryti galima tik iš vienos pusės. Iš tikrųjų, matosi, jog gyventojai daug laiko praleidžia svetainėje ir jiems svarbu patogi, didelė sofa ir kokybiška aparatūra.

Kas dar matoma iš plano? Sutalpinti du miegamieji kambariai ir dveji san.mazgai, iš kurių vienas ir didesnis, ir patogesnis.

hqroom.rubaldu plano brėžinys

Koridorius/prieškambaris žavi originaliu lubų ir apšvietimo sprendimu. Visa kita labai lakoniška, bet kur ne kur visur bute pamėtyti minkšti "akmenys" suteikia jaukumo ir gyvybės.

hqroom.ruidėjos koridoriui

Kad jau einam nuo pradžių, tai štai matome vaizdą į mažesnįjį san.mazgą. Grindys svetainėje, tualete, virtuvėje ir prieškambaryje iš (nežinau, kaip teisingai lietuviškai) poliruoto mikro cemento, kuris suvokiamas kaip vienas elementas, kitaip nei plytelės, kurios turi labai daug jungčių, susidūrimų ir tarpų.

tekstūra interjere

Tualeto patalpose be galo gražiai dera medinės sienos, bet noriu pabrėžti, jog ir taip siauras kambarys dar labiau įgavo koridoriaus efektą dėl naudojamų horizontalų linijų palei ilgąją sieną.

hqroom.rumedis vonioje

Betoninės lubos šiek tiek "užlipančios" ant sienų - super derinys. Plytų siena čia duoda labai daug jaukumo, bet man norėtųsi galbūt kokios ryškesnės spalvos, pvz. margo ar ryškios spalvos vienspalvio kilimo. Na, o sofa, tai tikrai karališko dydžio!

hqroom.ruprojektorius svetainėje

hqroom.ružurnalinis staliukas

Virtuvė irgi labai lakoniška, bet va rankenos yra - tikėjausi, kad virtuvės baldai bus visai be rankenėlių. Tas žuvies ašakos piešinys ir ant stalviršio paguldytos rožės atrodo išties simboliškai. Labai mėgstu plytas virtuvėje, tik labai įdomu praktiškumo aspektas. Kas turite (stiklu nedengtas)? Gal turite kokių atsiliepimų?

hqroom.ruvirtuvės baldai modernūs

hqroom.ruvirtuvės išplanavimas idėjos

Romantika atėjo į šį butą...  Kažkodėl primena pajūryje, tarkim Nidoje esančio namelio interjerą...

hqroom.rujaukus valgomasis

Va čia tai miegamasis! Jums neatrodo, kad lubos būtų minkštos? :) Tikrai niekur nemačiau tokio sprendimo, esu sužavėta, tik nežinau ar pati norėčiau tokio miegamojo. O tas švelnus apšvietimas, sklindantis iš po lentelių ant sienų pasakiškas ir atrodo lyg antra užuolaida!

hqroom.rumiegamojo lubų apšvietimas

hqroom.rumiegamojo sienos idėjos

Antrasis miegamasis šiek tiek žemiškesnis, jei taip galima išsireikšti. Gražiai apšviestos betoninės lubos, moderniai atrodo veidrodinio paviršiaus spinta per visą sieną.

hqroom.rumodernaus miegamojo interjeras

hqroom.runaktinis staliukas miegamajame

Tame pačiame miegamajame už sienos įrengta mini darbo zona. Na tikrai, be galo mini ir itin sterili ir tvarkinga. Pliusas už juodą radiatorių.

darbo vieta idėjos

Artėjame link antro san.mazgo, kur vėl medžio užuominos (gal net ne užuominos, o jau visi plotai). Medinėje sienoje įkomponuotos durys į drabužinę, tik kažkodėl dabar naudojamos vertikalios juostos.

hqroom.rusienų apaila medis

Duše ir vonioje ant grindų ir lubų naudojamos alyvuotos medžio masyvo lentos.

hqroom.ruplytelės dušo zonoje

O čia, po miegamojo, man antra mėgstamiausia vieta. Laaaabai patinka natūralaus akmens panaudojimas. Ta tekstūra, apšvietimas, atskleidžiantis visus akmens paviršiaus niuansus, medinės grindys ir didžiulis veidrodis (jau nekalbu apie santechniką), bent jau mane nuteikia labai atpalaiduojančiai!

hqroom.runatūralus akmuo vonioje

Dėl įspūdžio, kurį palieka šis interjeras, rašau jam didelį 10, per daug nesigilinant į kai kuriuos niuansus.

Komentarai

Teksto autorius

Evelina
Evelina

Esu Evelina Aleliūnienė, E-interjeras.lt įkūrėja, interjero dizainerė. Šio tinklaraščio rašymas man padeda dirbant tokio pobūdžio darbą bei suteikia didelį pluoštą gražių idėjų Jums!

Teksto autorius

Evelina
Evelina

Esu Evelina Aleliūnienė, E-interjeras.lt įkūrėja, interjero dizainerė. Šio tinklaraščio rašymas man padeda dirbant tokio pobūdžio darbą bei suteikia didelį pluoštą gražių idėjų Jums!

Susiję įrašai

Prekių krepšelis

Krepšelis tuščias

Konsultacija internetu

NET 84

BALDŲ IŠDĖSTYMO PLANAI!

Tik tiems, kurie prenumeruos naujienlaiškį. Visi planai atlikti interjero dizainerės Evelinos Aleliūnienės.

Jeigu naujienlaiškį jau prenumeruojate, tiesiog įveskite savo duomenis dar kartą. Jeigu esate naujas prenumeratorius, turėsite patvirtinti prenumeratą.