Susijusios kategorijos
Nepraleisk! Naujas video!
2016 m. kovo 3 d.

Teksto autorius: Evelina

Televizorius - dažnas prietaisas interjere, bet neretai, sukeliantis daug klausimų: kur, kaip ir kokiame aukštyje... Moterims neretai televizorius atrodo, kaip interjero gadintojas, o ne puošnus elementas (man asmeniškai irgi), todėl parinkau 15 idėjų, kaip televizorių ar projektoriaus ekraną gražiai ir subtiliai integruoti į interjerą, kad pernelyg neišsiskirtų iš bendro vaizdo ir būtų patogu juo naudotis.

Kaip žinia, ne visada atsiranda laisva siena televizoriui pakabinti ar pastatyti, todėl tenka suktis iš padėties ir, tarkim, montuoti jį prie vamzdžio ar kolonos, kas leidžia sukioti televizorių į įvairias puses, todėl bet kokiu interjero scenarijumi, toks sprendimas bus itin patogus ir neužimantis daug vietos. Taip pat gali atsirasti poreikis šią techniką paslėpti ir naudoti tik esant reikalui, todėl parodysiu ir keletą idėjų, kaip sumaniai uždengti ekraną.

Bet kokiu atveju, reiktų prisiminti, jog televizoriaus centras turėtų būti sėdinčio žmogaus akių lygyje (nebent žiūrėsite atsistoję, pvz. gaminant virtuvėje), o tai būtų maždaug 1.30 m aukštyje. Patogus atstumas nuo jo iki sėdinčiojo - apie 3 metrai, bet tai priklauso nuo televizoriaus dydžio. Būtinai iš anksto susiplanuokite, kokį televizoriaus montavimo būdą pasirinksite, nes reikės atitinkamai planuoti elektros instaliaciją ir kai kuriais atvejais baldus - juk nesinori matyti laidų gausybės ar prailgintuvų...

archdaily.comtelevizorius tvirtininamas prie kopeciu

televizorius ant veidrodzio

hqroom.rutelevizorius ant vamzdzio

essenziale-hd.compasleptas televizorius

archilovers.comzalia siena aplink televizoriu

homedsgn.compasukamas televizorius

kur kabinti televizoriu

elephantintheroom.frkaip paslepti televizoriu

metropolismag.comtelevizoriaus stovas

homedesignator.comekranas nuo lubu

sukiojamas tv

notapaperhouse.comsukiojamas televizorius ant vamzdzio

pinterest.comprojektoriaus ektranas is lubu

archdaily.comtelevizorius ant kolonos

butterpaperstudio.blogspot.ltlentynos aplink televizoriu

3
Komentarai

Liveta

Laba diena Evelina, norėčiau paklausti vieno su interjero dizainu susijusio klausimo. Neseniai iš https://www.elektromarkt.lt/lt/vaizdo-technika/televizoriai įsigijome tą lenktą Samsung televizorių. Norėčiau pasiteirauti - kaip reikėtų jį akomponuoti į bendrąjį interjerą (tiesiog jūsų pateiktose nuotraukose nemačiau panašių variantų). Lauksiu Jūsų atsakymo.

(0) · (0) · Atsakyti · 2017 m. gegužės 30 d.

Evelina Aleliūnienė

Laba diena,
Konsultaciją galiu jums suteikti paštu info@e-interjeras.lt, nes nematau nei jūsų erdvės, nei kitų detalių.

(0) · (0) · Atsakyti · 2017 m. gegužės 31 d.

Šarūnas

Laba diena, gal žinot, ar Lietuvoje yra pirkti įmontuojamų stovų (vamzdžio tipo) televizoriui? Kaip pateiktuose pavyzdžiuose, besisukančių 360 laipsnių ir įmontuotų į baldus. Deja niekur nerandu..

(0) · (0) · Atsakyti · 2021 m. rugpjūčio 8 d.

Teksto autorius

Evelina
Evelina

Esu Evelina Aleliūnienė, E-interjeras.lt įkūrėja, interjero dizainerė. Šio tinklaraščio rašymas man padeda dirbant tokio pobūdžio darbą bei suteikia didelį pluoštą gražių idėjų Jums!

Teksto autorius

Evelina
Evelina

Esu Evelina Aleliūnienė, E-interjeras.lt įkūrėja, interjero dizainerė. Šio tinklaraščio rašymas man padeda dirbant tokio pobūdžio darbą bei suteikia didelį pluoštą gražių idėjų Jums!

Susiję įrašai

Prekių krepšelis

Krepšelis tuščias

Konsultacija internetu

NET 84

BALDŲ IŠDĖSTYMO PLANAI!

Tik tiems, kurie prenumeruos naujienlaiškį. Visi planai atlikti interjero dizainerės Evelinos Aleliūnienės.

Jeigu naujienlaiškį jau prenumeruojate, tiesiog įveskite savo duomenis dar kartą. Jeigu esate naujas prenumeratorius, turėsite patvirtinti prenumeratą.