Nepraleisk! Naujas video!
2014 m. rugsėjo 2 d.

Teksto autorius: Evelina

Šio buto interjeras išskirtinis tuo, jog tobulai atrasta vieta euro paletėms ir baltoms dekoratyvinėms plytoms bei pritaikyti keli netradiciniai interjero sprendimai. Jos suteikia nepaprasto lengvumo, o juoda ir žydra spalvos papildo interjerą itin gera emocija.

Na, žiūrint į planus, matosi, jog net baldų išdėstymas yra kitoks. Butas tikrai nedidelis, bet telpa viskas, ko reikia. Sakyčiau, jog šeimininkai mėgsta minimalizmą ir nepripažįsta daiktų eksponavimo. Viskas ypač minimalu, bet tuo pačiu ir jauku!

Matome, jog virtuvė yra gana didelė, tačiau vėliau paaiškės kodėl. Beje, toks išdėstymas, kai vidury patalpos yra tūris, kuris iš abiejų, o šiuo atveju ir iš trijų pusių yra išnaudojimas, yra be galo dėkingas. Vaikščioti tarp erdvių labai paprasta, neprarandamas erdvės įspūdis. Na ir dar vienas vertas dėmesio faktas: pirmame aukšte yra tik miegamasis ir mini tualetas, o antrajame visi kiti kambariai.

desiretoinspire.netbuto baldų planas

desiretoinspire.netbaldų plano brėžinys

desiretoinspire.neteuro palečių sofa

desiretoinspire.netvalgomojo zona svetainėje

desiretoinspire.netdekoratyvinės baltos plytos

desiretoinspire.netbuto interjeras pavyzdžiai

Labai kritiškai pažiūrėjus, tai man užkliuvo, jog nėra normalaus žurnalinio staliuko, tik šioks toks šone, bet jeigu žmonės nevalgo priešais TV ir svečių nelabai turi, tai kodėl gi ne. Beje, labai įdomūs paveikslai...

desiretoinspire.netpaveikslas ant plytų sienos

desiretoinspire.netbaltos plytos interjere

Nuostabiai įsikomponavusios virtuvės spintelės su integruota orkaite ir šaldytuvu.

desiretoinspire.netintegruota orkaitė

Be abejonių, tai labai įdomi virtuvė. Jokių pakabinamų spintelių, gartraukis įmontuotas šlaitiniame stoge, be galo masyvūs šviestuvai ir viskas juoda, juoda... Ir dar viskas kabo ore! 

Tik vienas minusas - juoda spalva labai nepraktiška, ypač virtuvėje, kur daug čiupinėjimo. Bet kuo toliau gilinuosi, tuo labiau suprantu, jog bute gyvena žmonės, ilgai čia neužsibūnantys ir smarkiai nešeimininkaujantys.

desiretoinspire.netvirtuvė po šlaitiniu stogu

desiretoinspire.netvirtuvės spintelės ne iki žemės

desiretoinspire.netlaiptai

desiretoinspire.netpakabinamas unitazas

Šiek tiek akį rėžia juodos rozetės, tačiau visa kita labai skoninga ir vietoje. Štai ir puikiausias lovos pagrindas bei staliukai iš euro palečių!

desiretoinspire.netbaltos plytos miegamajame

desiretoinspire.netstaliukas miegamajame iš euro palečių

Na, batų skaičius stebina, tačiau gal jiems svarbiau daug batų, bet mažiau spintelių.

desiretoinspire.netdrabužinė interjeras

desiretoinspire.netdušas be padėklo

Unitazas po stoglangiu? Kodėl gi ne! Bet vietos visokiems buteliukams, kvepaliukams ir kt. tikrai pasigedau. Nebent veidrodis atsidarytų, tačiau panašu, kad taip nėra. Vienintelė vieta tam galėtų būti prie dušo esanti skalbimo mašinos zona (matosi plane). Taip pat norėtųsi geresnio dirbtinio apšvietimo.

desiretoinspire.netstoglangis vonioje

desiretoinspire.netbaltos plytos vonioje

Komentarai

Teksto autorius

Evelina
Evelina

Esu Evelina Aleliūnienė, E-interjeras.lt įkūrėja, interjero dizainerė. Šio tinklaraščio rašymas man padeda dirbant tokio pobūdžio darbą bei suteikia didelį pluoštą gražių idėjų Jums!

Teksto autorius

Evelina
Evelina

Esu Evelina Aleliūnienė, E-interjeras.lt įkūrėja, interjero dizainerė. Šio tinklaraščio rašymas man padeda dirbant tokio pobūdžio darbą bei suteikia didelį pluoštą gražių idėjų Jums!

Susiję įrašai

Prekių krepšelis

Krepšelis tuščias

Konsultacija internetu

NET 84

BALDŲ IŠDĖSTYMO PLANAI!

Tik tiems, kurie prenumeruos naujienlaiškį. Visi planai atlikti interjero dizainerės Evelinos Aleliūnienės.

Jeigu naujienlaiškį jau prenumeruojate, tiesiog įveskite savo duomenis dar kartą. Jeigu esate naujas prenumeratorius, turėsite patvirtinti prenumeratą.