Nepraleisk! Naujas video!
2014 m. vasario 8 d.

Teksto autorius: Evelina

"Itin modernus ir minimalistinis butas" - tikrai šių žodžių vertas projektas. Iš pirmo žvilgsnio atrodo be galo paprastas tik moderniais baldais apstatytas ir niekuo daugiau neypatingas butas, tačiau jis kupinas įvairiausių netikėtų ir modernių sprendimų! Bet apie viską nuo pradžių.

freshome.combuto planas

Jau iš buto plano matosi, jog interjeras tikrai bus minimalistinis, taip pat, kad neprojektuotos kelios patalpos kaip vonios kambarys, virtuvė ir dar nežinia kas.

Atkreipkite dėmesį į burbulą virš valgomojo stalo (t.y. šviestuvą) su punktyrinėmis linijomis. Tokio dalyko tikrai niekur nemačiau ir dedu didelį pliusą už inovatyvų sprendimą. Šviestuvą, priklausomai nuo vietos, kurioje tuo metu esate, galima pakreipti jums norima kryptimi - tikiu, jog pigiau būtų įmotuoti tris šviestuvus vietoj tokio vieno, tačiau idėja verta dėmesio!

Man asmeniškai taip pat labai patiko stalas, kuris iš vienos pusės į nieką nesiremia - tikrai tokio norėčiau.

freshome.comvalgomojo stalas

freshome.comvalgomojo zona

Pati svetainė tiesiog pulsuoja modernumu ir minimalizmu. Baltos sienos ir lubos bei itin šviesios grindys leidžia atsiskleisti baldų grožiui bei visoms spalvoms. Žydra čia tikrai labai tinka! Taip pat itin įdomus sienos už sofos dekoras - žuvų kompozicija

freshome.commodernaus buto interjeras

freshome.commodernus butas

freshome.comminimalistinis interjeras

freshome.combaltos sienos

Dar vienas netikėtas sprendimas - permatomos stiklinės durys į darbo kambarį (nežinia dėl kokių priežasčių). O šiaip pats darbo kambario interjeras labai sterilus, švarus ir lengvas.

freshome.comdarbo kambarys

freshome.comdarbo stalas

Miegamasis ryškus savo kontrastais, tačiau itin jaukus dėl vienos priežasties - tai minkšta pasisėdėjimo zona prie lango. Nepaminėjau, jog butas yra Taivane, tad tokie pasisėdėjimo kampeliai labai mėgstami. Pati lova integruota į pakylą, kuri dar skleidžia švelnią šviesą. Tik dėl spintos dedu nedidelį minusą - na vietos atsidaryti durims čia tikrai per mažai...

Tačiau viską susumavus gavosi laaaabai gražus interjeras, bent jau tol, kol jo neužteršė ne savo vietose besimėtantys daiktai :)

freshome.commiegamojo interjeras

freshome.comidėjos miegamajam

freshome.commodernus miegamasis

Dizaineris: zaxis.design

Komentarai

Teksto autorius

Evelina
Evelina

Esu Evelina Aleliūnienė, E-interjeras.lt įkūrėja, interjero dizainerė. Šio tinklaraščio rašymas man padeda dirbant tokio pobūdžio darbą bei suteikia didelį pluoštą gražių idėjų Jums!

Teksto autorius

Evelina
Evelina

Esu Evelina Aleliūnienė, E-interjeras.lt įkūrėja, interjero dizainerė. Šio tinklaraščio rašymas man padeda dirbant tokio pobūdžio darbą bei suteikia didelį pluoštą gražių idėjų Jums!

Susiję įrašai

Prekių krepšelis

Krepšelis tuščias

Konsultacija internetu

NET 84

BALDŲ IŠDĖSTYMO PLANAI!

Tik tiems, kurie prenumeruos naujienlaiškį. Visi planai atlikti interjero dizainerės Evelinos Aleliūnienės.

Jeigu naujienlaiškį jau prenumeruojate, tiesiog įveskite savo duomenis dar kartą. Jeigu esate naujas prenumeratorius, turėsite patvirtinti prenumeratą.