Susijusios kategorijos
Nepraleisk! Naujas video!
2012 m. lapkričio 29 d.

Teksto autorius: Evelina

2013 m. interjero tendencijos turėtų sudominti ne vieną. Juk įdomu, kas gi laukia kitų metų interjero padangėje: ar atsiras kažkas naujo, ar liks kažkas jau pamėgto... Žinoma, aklai sekti tendencijomis neverta ir tai nėra profesionalu, bet pritaikyti kažką, kas "ant bangos" gali būti itin sėkmingas sprendimas jaukiam interjerui sukurti.

 • Lytėjimas – svarbiausias jausmas, kuriam reiktų skirti daugiausiai dėmesio. Audiniai ir apdaila turėtų būti malonūs paliesti, šilti ir skatinantys pasinerti į malonius pojūčius visu savo kūnu. Vyraus smėlinė ir akmens spalvos, o sumaišytos su balta taps visų medžiagų pagrindu. 2013 m. kvies įsijungti ir skirti daugiau dėmesio savo namams, o ne praeiti pro šalį.

doit.webhop.netkailis 2013m. tendencijos

eatreadloveaustralia.blogspot.com2013m. tendencijos

 • Kolektyviškumas - prognozuojama, jog prie projekto dirbs ne vienas žmogus, o visa grupė. Manoma, jog tai sustiprins koncepsiją ir projektas bus patrauklesnis. Vienas dizaineris susitelks ties apdaila, gal kurs unikalias medžiagas ir raštus, kitas – ties erdvės planavimu ir inovatyvius sprendimus interjeruose, trečias – ties apšvietimu ir pan.
 • Skirtingų audinių derinimas – taip pat ir pojūčių stimuliavimas. Derinkite tarpusavyje dryžius, gėles, rankomis pieštus eskizus ir geometriją spalvų ir tekstūrų komplekte. Audiniuose atsiras Afrikos, Bulgarijos, Meksikos stiliaus, taip pat gyvūnų motyvų.

yatzer.com2013m. tendencijos

modenus.comaudiniai 2013m. tendencijos

 • Raštai – bus madingos mažos ir didelės gėlės, vintažiniai antspaudai, ryškios spalvos ant BALTOS spalvos. Kad ir kokį raštą pasirinksite – neprašausite, jei derinsite jį su baltu fonu (idealiausia) ar akcentais.

keltainentalorannalla.blogspot.com2013m. tendencijos gėlėtas audinys

 • Geltona – naujoji rožinė! Ši spalva suteiks audiniams ir detalėms gyvumo, o spalvų paletėje įneš stimuliatoriaus vaidmenį. Tereikia išsirinkti atspalvį...

yatzer.cominterjeras su geltonais akcentais 2013m. tendencijos

designalmic.comMegzta kėdė 2013m. tendencijos

 • Siuvinėjimas, mezgimas, rankų darbo gaminiai -  apie tai galite paskaityti čia

designalmic.comMegzti baldai

 • Kaligrafija ir eskizai – didelis dėmesys jiems. 

openbuildings.comKaligrafija ir eskizai interjere

 • Derinti seną su nauju  - tarsi įleisti į vieną patalpą močiutę ir anūką :) Rankų darbas puikiai derės su technologijomis. Seni baldai vėl grįš į madą, tik su modernia apdaila. Žinoma, išliks tendencija ir derinti autentiškas sienas/lubas su moderniais sprendimais. O gaunasi neblogas rezultatas!

bs2h.com2013m. interjero tendencijos sena-nauja

 • Gamtos tema – įvairios “žaliosios” oazės, sienos, stogų eksploatavimas, kuo daugiau žalumos ir ryšio su gamta, o ne su urbanizuotais miestais ir žodžiu “daug”.

prweb.comekologiška

 • Mėgstantiems išskirtinumą – nestandartiniai sprendimai, pvz.: vietoj standartinės gėlių vazos, naudoti matavimo indą arba nuo žvakidės kabantys šauktai ir šakutės. Bus populiarūs klounai, mimai, per didelės “varlytės”. Galvokite panašiai, kaip vaikai: kodėl gi nepanaudojus savo senų džinsų ar šaliko vietoj pagalvių apmušalo? Viskas įmanoma!

myconey.wordpress.comDžinsinė sofa

 • Grybai – jų forma puikiai tiks linksmam, įnoringam ir intriguojančiam interjerui.

fancyhomedesign.netGrybų formos baldai

 • Visiška priešingybė natūralioms spalvoms – tvarkingas juostelių ir kvadratų atsikartojimas. Tinka ryškiai raudona su balta ir dryžuotas medvilnės audinys.

Juostelės ir kvadratai

 • Afrikos įtaka – juoda ir balta, voodoo, dvasios, drąsios vienspalvės geometrinės formos, haliucinacijos, susiliejimai, raudona ir balta – aukos spalvos.

urbanspaceinteriors.com2013m. interjero tendencijos afrikos tema

divani.webmobili.it2013m. interjero tendencijos afrikos tema

pinterest.com2013m. interjero tendencijos afrikos tema

we-dwoje.pl2013m. interjero tendencijos afrikos tema

Komentarai

Teksto autorius

Evelina
Evelina

Esu Evelina Aleliūnienė, E-interjeras.lt įkūrėja, interjero dizainerė. Šio tinklaraščio rašymas man padeda dirbant tokio pobūdžio darbą bei suteikia didelį pluoštą gražių idėjų Jums!

Teksto autorius

Evelina
Evelina

Esu Evelina Aleliūnienė, E-interjeras.lt įkūrėja, interjero dizainerė. Šio tinklaraščio rašymas man padeda dirbant tokio pobūdžio darbą bei suteikia didelį pluoštą gražių idėjų Jums!

Susiję įrašai

Prekių krepšelis

Krepšelis tuščias

Konsultacija internetu

NET 84

BALDŲ IŠDĖSTYMO PLANAI!

Tik tiems, kurie prenumeruos naujienlaiškį. Visi planai atlikti interjero dizainerės Evelinos Aleliūnienės.

Jeigu naujienlaiškį jau prenumeruojate, tiesiog įveskite savo duomenis dar kartą. Jeigu esate naujas prenumeratorius, turėsite patvirtinti prenumeratą.