Nepraleisk! Naujas video!
2014 m. vasario 1 d.

Teksto autorius: Evelina

Interjero tendencijos

Nors 2014m. jau prasidėjo, neskubėjau rašyti apie šių metų interjero tendencijas. Kaip jau minėjau 2013 metų įraše apie būsimas interjero madas, jų aklai sekti neįmanoma fiziškai ir visaip kitaip ir net neverta. Kaip bebūtų, pastebėjau keletą elementų, kurie per praėjusius metus itin išpopuliarėjo, todėl darau prielaidą, jog bus interjero "vinis" šiais metais. Visi pastebėjimai yra mano ir nebūtinai yra teisingai, rėmiausi per 2013 metus matytų interjerų nuotraukomis, principais ir t.t. Ir štai mano pastebėjimai:

Eglutės rašto grindys

Apie jas jau rašiau, tačiau pastebėjau, jog itin išaugo ne tik eglutės rašto grindų paklausa, bet ir pasiūla. Kadaise priimtos, kaip atgyvenusios, dabar jos neabejotinai išgyvena savo renesansą! Naudojamos ne tik skandinaviškuose interjeruose, bet ypač tinka derinant modernų stilių su klasika.

hegegreenall-scholtz.blogspot.com

pandashouse.com 

 

Raštuotos grindų ir sienų plytelės

Liekant apdailos srityje, verta pakalbėti ir apie plyteles. Pastebimai daug naudojami įvairūs geometriniai raštai ir ypač tokie, kurie būdavo naudojami kokliams. Labai patariu apsilankyti Valdovų rūmuose ir iš arti apžiūrėti koklius - nuostabaus grožio! Dabar turbūt kiekvienoje plytelėmis prekiaujančioje parduotuvėje galite rasti panašių plytelių.

adexspain.com 

privatequartersinteriordesign.blogspot.com 

housetohome.co.uk 

buildingblockx.wordpress.com

 

Ale plytų ir stiklo naudojimas vonioje ir virtuvėje

Labai populiarus sprendimas - plytų formos ir proporcijų, vadinamos Metro plytelės - blizgios, nelygios, iškilios ir visokios kitokios. Stiklas jau senokai naudojamas virtuvėje vietoje tradicinių plytelių ir tikrai yra dėl ko. Tokį paviršių paprasčiau valyti ir atrodo tikrai estetiškai, švariai ir moderniai, jei tik tinkamai prižiūrima.

Pastebimai mažėja įprastų plytelių formatų (turiu omeny 20x20 ir kitus panašius formatus) naudojimas tiek vonios apdailai, tiek virtuvėje. Grindys taip pat neturi atrodyti įprastai - yra plytelių, atrodančių kaip medis ir atvirkščiai - medinių grindų atrodančių kaip plytelės. Be to, keičiasi ir pačių plytelių dydis - nuo nepaprastai mažų iki itin didelių blokų.

adexspain.com 

adexspain.com 

interiororiginal.com 

dgd.lt  

adexspain.comwhite tiles

 blueberryhome.fr 

ejevintage.livejournal.com

 

Piešimo lentos paviršius

Tikrai nepaneigiamas faktas - šis paviršius itin populiarėja Lietuvoje, ką jau kalbėti apie kitas šalis. Naudojama ne tik ant sienų, tačiau ir ant baldų ir durų.

pinterest.comblackboard door

weheart.co.ukblackboard caffee

 

Šešiakampiai

Visai neseniai rašytas įrašas apie šešiakampius duos jums daugiau minčių, tačiau tikrai aišku, jog ši organiška forma šiais metais bus populiari ne tik apdailoje, bet ir pačių baldų formose.

archiproducts.comšešiakampė lentyna

curranfloor.comšešiakampiai ant kilimo

 

Rustic baldai

Neabejotinai ant bangos ir dar tikėtina taip bus ilgai. Žmonėms trūksta natūralumo, todėl tokio stiliaus baldai ne tik gražiai atrodo, bet ir iš dalies kompensuoja natūralumo bei šilumos trūkumą šiuolaikinėje visuomenėje.

fashionsalade.comkomoda

lushtoblush.comrustic komoda

 

Šviestuvai lemputės

Dar viena "banga" - lemputės formos ir jos įvairiausių variacijų šviestuvai - nuo kabančių iki sieninių ar pastatomų. Lietuvoje taip pat pastebėjau jų naudojimą, bet spėju šiais metais jis dar tikrai kils.

welke.nllemputės

sweet-station.comšviestuvas 85 lempos

 

Žalvario, bronzos gaminiai

Poliruoti ar tokie, kokie yra, bet atkreipiau dėmesį į didelę pasiūlą žalvarinių bei bronzinių gaminių. Labiausiai tai pastebima vonios srityje, kur perkami žalvariniai maišytuvai bei aksesuarai. Labai įspūdingai atrodo tokie veidrodžių rėmai!

1stdibs.com2014 interjero tendencijos

felicita.in.ua

beauxartsgalleria.com

universal-lighting.co.uk

 

Geltona, mėlyna spalvos

Nors naršant internete radau, jog 2014m. spalva bus mėlyna, tačiau nelabai pastebėjau mėlynos didesnį naudojimą, veikiau šiais metais, kaip ir preitais dažniausiai kaip akcentas naudojama spalva bus geltona - geros energijos spalva. Galbūt netgi pasakyčiau, jog mėlyna spalva bus labiau naudojama apdailai, o geltona - baldams.

frenchbydesignblog.comblue and yellow

thelovelyapartment.blogspot.comgeltoni baldai

hglivingbeautifully.comgeltonas šaldytuvas

weheart.co.ukmėlynos plytelės interjere

 

Klasika, derinama su moderniu stiliumi

Kaip ir praėjusiais metais, manau, ir šiais šio reiškinio nebus mažiau - galbūt netgi daugiau. Klasikinės formos, kapiteliai, kolonos bus derinami su visiškai moderniais minimalistiniais tūriais, įranga bei formomis.

pmobile.chklasika ir modernas

pflex-projetodeescritorio.blogspot.comklasikinės lubos

 

Perdirbti daiktai ir nauji įpročiai

Turbūt ne naujiena, kad žmonės vis dažniau susimąsto apie tai, ką išmeta, ką galima panaudoti dar kartą ir pritaikyti savo namuose bei kaip kuo mažiau teršti savo aplinką. Dėl šios priežasties galiu drąsiai teigti, jog 2014m. bus populiarūs perdirbti baldai bei sprendimai, padėsiantys tausoti išteklius.

ylighting.comrecycled tube light

recyclart.orgrecycled table

ylighting.comrecycled lighting

 

Atviri įvairių tekstūrų plotai

Nesugalvojau, kaip kitaip pavadinti šią mintį... Pastebėjau, jog labai mėgstama derinti įvairias natūralias tekstūras tarpusavyje, tarkim plytas su betonu ar medžiu. Taip pat imta dažniau atvirai rodyti ir neuždengti plytų mūro, nedailinti iki tobulo lygumo sienų ar nekabinti gipso kartono lubų ir palikti betonines/medines sijas. 2014m. bus natūralumo metai!

milkmagazine.netvaikų kambario dizainas

archdaily.comviešbučio kambario interjeras

cooledeko.deplytos, sijos

Komentarai

Teksto autorius

Evelina
Evelina

Esu Evelina Aleliūnienė, E-interjeras.lt įkūrėja, interjero dizainerė. Šio tinklaraščio rašymas man padeda dirbant tokio pobūdžio darbą bei suteikia didelį pluoštą gražių idėjų Jums!

Teksto autorius

Evelina
Evelina

Esu Evelina Aleliūnienė, E-interjeras.lt įkūrėja, interjero dizainerė. Šio tinklaraščio rašymas man padeda dirbant tokio pobūdžio darbą bei suteikia didelį pluoštą gražių idėjų Jums!

Susiję įrašai

Prekių krepšelis

Krepšelis tuščias

Konsultacija internetu

NET 84

BALDŲ IŠDĖSTYMO PLANAI!

Tik tiems, kurie prenumeruos naujienlaiškį. Visi planai atlikti interjero dizainerės Evelinos Aleliūnienės.

Jeigu naujienlaiškį jau prenumeruojate, tiesiog įveskite savo duomenis dar kartą. Jeigu esate naujas prenumeratorius, turėsite patvirtinti prenumeratą.