Susijusios kategorijos
Nepraleisk! Naujas video!
2022 m. liepos 4 d.

Teksto autorius: Evelina

Jeigu daugybę metų smulkios pailgos (metro/subway tipo) plytelės praktiškai visuomet būdavo klijuojamos horizontaliai, tai paskutinius kelerius metus vertikalus tokių plytelių klijavimas visiškai užvaldė tiek vonios kambarius, tiek virtuves. Koks įdomus interjero tendencijų pasaulis! Praktiškai iš plytelių klijavimo krypties galima gana tiksliai atspėti interjero sukūrimo metus. Žinoma, metus nurodo ir kiti dalykai, kaip kad santechnikos dizainas ir tipas, apšvietimo sprendimai.

cococamellia.com.au

Mano spėjimas, kodėl taip nutiko, būtų apskritai į interjerus įsiveržęs vertikalių lentučių/bruselių/frezuotų paviršių fenomenas. Netgi klinkeris fasadams po truputį išskirtiniuose namuose pradedamas klijuoti vertikaliai! Tai rodo, jog tendencijos viena su kita labai gerai persipina ir apsigyvena įvairiose namo vietose. Jeigu paanalizuotumėte per paskutinius 2-3 metus sukurtus interjerus, tikrai tą pastebėtumėte, tad pailgos plytelės tapo dar viena vieta, kurioje atsispindi interjero tendencijos.

thelocalproject.com.au

barnabylane.com.au

Tiesa, jeigu ir jūs susiviliojote tokiu plytelių klijavimo būdu, norėčiau paminėti, jog čia galioja be galo universali ir visur pritaikoma taisyklė - vertikalios linijos aukština/siaurina, o horizontalios ilgina/žemina. Turėkite tai omeny, nes jeigu jūsų kambarys siauras ir aukštas, vertikaliai išklijavus plyteles, jis dar optiškai paaukštės. 

bobedre.dk

shh.co.uk

Na, o kalbant apie tokių plytelių plotus, galima elgtis įvairiai. Galite smulkomis plytelėmis išklijuoti visas sienas (nebūtinai iki lubų). Galite jas maišyti su didesnio formato kvadratinėmis plytelėmis ir taip vonios kambariui suteikti žaismingumo, dinamikos.

 fagflis.no

tilecloud.com.au

Dažniausiai tokios plytelės klijuojamos tiesiai viena virš kitos (siūlės sutampa), bet galima jas klijuoti prasilenkiančiai, kaip nuotraukoje žemiau. Kruopščiai apgalvokite plytelių siūlių glaisto spalvą. Pasirinkus kontrastingą plytelėms spalvą, jas išryškinsite, o renkantis artimą plytelėms spalvą, turėsite ne tokį ryškų, subtiliai margą foną.

dezeen.com

instagram.com

brepurposed.com

Komentarai

Teksto autorius

Evelina
Evelina

Esu Evelina Aleliūnienė, E-interjeras.lt įkūrėja, interjero dizainerė. Šio tinklaraščio rašymas man padeda dirbant tokio pobūdžio darbą bei suteikia didelį pluoštą gražių idėjų Jums!

Teksto autorius

Evelina
Evelina

Esu Evelina Aleliūnienė, E-interjeras.lt įkūrėja, interjero dizainerė. Šio tinklaraščio rašymas man padeda dirbant tokio pobūdžio darbą bei suteikia didelį pluoštą gražių idėjų Jums!

Susiję įrašai

Prekių krepšelis

Krepšelis tuščias

Konsultacija internetu

NET 84

BALDŲ IŠDĖSTYMO PLANAI!

Tik tiems, kurie prenumeruos naujienlaiškį. Visi planai atlikti interjero dizainerės Evelinos Aleliūnienės.

Jeigu naujienlaiškį jau prenumeruojate, tiesiog įveskite savo duomenis dar kartą. Jeigu esate naujas prenumeratorius, turėsite patvirtinti prenumeratą.