Susiję tag'ai
#Langai#Vonios kambarys
Susijusios kategorijos
Nepraleisk! Naujas video!
2017 m. spalio 5 d.

Teksto autorius: Evelina

Dažniausiai langus vonios kambaryje turi individualių namų savinininkai, tačiau pasitaiko (ypač ne Lietuvoje) ir butų su nedideliais langais šioje patalpoje. Jeigu turėtumėte galimybę rinktis, ar lango atsisakytumėte, ar dėtumėte visas pastangas, kad jis ten atsirastų?

Man keista, tačiu pažįstu vieną žmogų, kuris nesupranta lango vonioje privalumų. Man atrodo, jie žymiai didesni, nei minusai.

p.s. ne visose nuotraukose aiškiai matomas ir langas, tačiau pažvelgus į veidrodį ar į sklindančią šviesą, nėra abejonės, jog patalpoje yra langas.

 laurenrubinarchitecture.com

  • Natūrali dienos šviesa yra žymiai geriau už bet kokią dirbtinę šviesą. Patalpoje, kuri apšviesta natūraliai, jūs ne tik jausitės geriau, tačiau ir makiažo rezultatas bus kur kas "teisingesnis". Juk prie dirbtinio apšvietimo keičiasi spalvos.

Ar aš teisi sakydama, jog nenorėtumėte virtuvės ar svetainės be langų? Mane bando įtikinti, jog vonios kambarį galima idealiai apšviesti ir to lango net nereikės. Na taip, o pabandykite išsiversti su dirbtiniu apšvietimu visose patalpose. Jauku? Nemanau. Ar gerai jausitės? Ar nebus jausmo, jog esate įkalinti?

onekindesign.com

  • Jeigu langas pakankamai didelis, tai yra papildoma saugumo priemonė, atsitikus ekstra atvejui. Kas be ko, tai gali pavirsti ir į jūsų turto norinčių žmonių įėjimą.

trendesso.blogspot.lt

  • Mažoje patalpoje langas atima labai reikalingą plotą ant sienos, tačiau juk langas neprivalo būti pačiame naudingiausiame plote. Užtenka siauro lango palubėje ir apšvietimas jau visai kitoks!

huffingtonpost.ca

  • Pažiūrėkite į finansinę pusę. Jeigu turite langą, sunaudojate kur kas mažiau elektros. Net jeigu jūsų vonios kambarys išklijuotas juodos spalvos plytelėmis, įėjus į kambarį nereikės jungti jungiklio (žinoma, jeigu lauke šviesu).

homify.pl

  • Jeigu neturite vėdinimo sistemos, atvėrus langą, drėgnas patalpas išvėdinsite žymiai greičiau.

O kuo uždengti langus vonioje?

Tai kiekvieno skonio reikalas. Vieniems labiau patinka tiesiog užklijuota matinė plėvelė, kitiems jaukumo suteikia roletai ar romanetės su vandeniui atspariu audiniu, o treti nori žaliuzių.

pinsdaddy.com

designerdreamhomes.ru

bocadolobo.com

homedeco.nl

insideout.com.au

metroglass.co.nz

archzine.fr

makeahome.nl

Palyginimui, įdedu tris nuotraukas be lango. Kad ir kokie gražūs vonios kambariai, jie atrodo labiau dirbtiniai. Ar sutinkate?

archzine.fr

intoturquoise.blogspot.lt

homedsgn.com

Komentarai

Teksto autorius

Evelina
Evelina

Esu Evelina Aleliūnienė, E-interjeras.lt įkūrėja, interjero dizainerė. Šio tinklaraščio rašymas man padeda dirbant tokio pobūdžio darbą bei suteikia didelį pluoštą gražių idėjų Jums!

Teksto autorius

Evelina
Evelina

Esu Evelina Aleliūnienė, E-interjeras.lt įkūrėja, interjero dizainerė. Šio tinklaraščio rašymas man padeda dirbant tokio pobūdžio darbą bei suteikia didelį pluoštą gražių idėjų Jums!

Susiję įrašai

Prekių krepšelis

Krepšelis tuščias

Konsultacija internetu

NET 84

BALDŲ IŠDĖSTYMO PLANAI!

Tik tiems, kurie prenumeruos naujienlaiškį. Visi planai atlikti interjero dizainerės Evelinos Aleliūnienės.

Jeigu naujienlaiškį jau prenumeruojate, tiesiog įveskite savo duomenis dar kartą. Jeigu esate naujas prenumeratorius, turėsite patvirtinti prenumeratą.