Susiję tag'ai
#Baldai#Kėdės#Oda
Susijusios kategorijos
Nepraleisk! Naujas video!
2017 m. spalio 12 d.

Teksto autorius: Evelina

Jeigu nors kažkiek domėjotės interjeru, ši kėdė / krėslas bus tikrai matyta. Tai amžina klasika, laikui ir jokiam stiliui nepavaldus dizainas. Krėslas turi ir draugę - to paties stiliaus kojų kėdutę.

Eames Lounge kėdė debiutavo nacionalinėje televizoje 1956 m. ir nuo tada išlieka viena populiariausių mid-century stiliaus baldų. Nors paminėjau mid-century, bet kiti stiliai taip pat puikiai prisijaukino šį komplektuką - pavyzdžiai tai puikiai įrodys.

Šis duetas plačiai naudojamas biuriuose, tačiau puikiai tinka svetainėje ar miegamajame. Galimos odos spalvos - juoda, ruda ar kreminė, o karkasas dengtas raudonmedžio arba riešutmedžio faneruote (teko matyti ir uosio). Krėslas sukiojasi 360 laipsnių kampu, minkštoji dalis siuvama rankomis, o porolonas "turi atmintį", todėl sėdėti jame bus ypač patogu. Negana to, medis turi UV apsaugą!

dwr.com

tuckstudio.ca

decorfacil.com

homedit.com

architizer.com

archilovers.com

soesthetic.com

hqroom.ru

architizer.com

joefletcherphoto.com

architizer.com

alainak.com

ingerstedt.se

home-designing.com

1
Komentarai

Dalia

Sveiki, kur parekomenduotumėte pirkti šią kėdę Lietuvoje ar Europoje?

(0) · (0) · Atsakyti · 2018 m. liepos 21 d.

Teksto autorius

Evelina
Evelina

Esu Evelina Aleliūnienė, E-interjeras.lt įkūrėja, interjero dizainerė. Šio tinklaraščio rašymas man padeda dirbant tokio pobūdžio darbą bei suteikia didelį pluoštą gražių idėjų Jums!

Susiję įrašai

Prekių krepšelis

Konsultacija internetu