Nepraleisk! Naujas video!
2014 m. rugsėjo 20 d.

Teksto autorius: Evelina

Piero Fornasetti - Italų dailininkas, skulptorius, interjero dekoratorius ir graveris, sukūręs apie 13000 meno kūrinių. (1913-1988m.) Fornasetti laikomas vienu kūrybingiausių ir talentingiausių XXa.kūrėjų. Menininkas kūrė taip, jog kiekvienas jos darbas turi savitą braižą, atpažįstamą detalę ir unikalumą. Jis sukūrė atskirą, magišką pasaulį...

Fornasetti labiausiai atpažįstamas dėl savo darbų, kuriuose dominuoja moters veidas. Iš viso, jis yra sukūręs virš 500 skirtingų moters atvaizdų (!), iš kurių apie 350 yra operos solistės Lina Cavalieri ir net pats nežino, kodėl gimė ši idėja. Jis tiesiog pradėjo kurti ir nebegalėjo sustoti!

Kiti būdingi jo kūrybos bruožai: juodos ir baltos spalvos naudojimas, saulė ir laikas. Šiais laikais įprasta menininko kūrybą matyti ant įvairių interjero aksesuarų, tokių kaip šviestuvai, baldai, porcelianiniai indai, žvakidės (pažiūrėkite, kiek skirtingų žvakidžių sukurta) stalai bei ant tapetų (Cole and Son).

Perskaičiau interviu su juo ir paminėsiu keletą įdomių dalykų apie šią tikrai įdomią ir prieštaringą asmenybę. Mums neįprasta, bet menininkams tai nieko nuostabaus - P.Fornasetti buvo išmestas iš meno akademijos, nes anot jo, jie nemokė to, ko jis norėjo - piešti iš realaus gyvenimo, piešti nuogo kūno. Anot jo, jei moki piešti nuogą kūną, gali suprojektuoti bet ką - mašiną ar pastatą - bet ką. Menininkas manė, jog gero dizaino produktai neturėtų būti brangūs ir skirti tik elitui. 

Jo produktai yra amžini, niekad neišeinantys iš mados, netelpantys į laiko rėmus ir be galo originalūs bei išraiškingi. Susipažinkite su šio nepaprasto menininko kūryba (ir tik laaaaaabai maža dalimi)! 

blog.cabbdesign.compiero fornasetti

emeraldgreeninteriors.commiegamasis

amara.comfornasetti kūryba

davidreport.comjuodi tapetai

cole-and-son.comfornasetti

amara.comfornasetti indai

decorartsnow.comfornasetti moters veidai

barneys.comstalo idėjos

cole-and-son.comfornasetti tapetai

lisacohenphotography.comvirtuvės sienų dekoras

marreroartgallery.wordpress.comfornasetti stalas

kollektionen.varia-int.comfornasetti tapetai

karimcintoshdesign.wordpress.comtapetai vonioje

amara.comžvakė

Komentarai

Teksto autorius

Evelina
Evelina

Esu Evelina Aleliūnienė, E-interjeras.lt įkūrėja, interjero dizainerė. Šio tinklaraščio rašymas man padeda dirbant tokio pobūdžio darbą bei suteikia didelį pluoštą gražių idėjų Jums!

Teksto autorius

Evelina
Evelina

Esu Evelina Aleliūnienė, E-interjeras.lt įkūrėja, interjero dizainerė. Šio tinklaraščio rašymas man padeda dirbant tokio pobūdžio darbą bei suteikia didelį pluoštą gražių idėjų Jums!

Susiję įrašai

Prekių krepšelis

Krepšelis tuščias

Konsultacija internetu

NET 84

BALDŲ IŠDĖSTYMO PLANAI!

Tik tiems, kurie prenumeruos naujienlaiškį. Visi planai atlikti interjero dizainerės Evelinos Aleliūnienės.

Jeigu naujienlaiškį jau prenumeruojate, tiesiog įveskite savo duomenis dar kartą. Jeigu esate naujas prenumeratorius, turėsite patvirtinti prenumeratą.