Susijusios kategorijos
Nepraleisk! Naujas video!
2016 m. gegužės 2 d.

Teksto autorius: Evelina

About a chair kėdės dizainas - paprastas, kaip du kart du, bet juk visas grožis ir slypi paprastume, taip? Ji tokia universali, jog tinka tiek valgomajame ar darbo erdvėje, tiek prie konferencijų stalo, tiek viešose įstaigose, kaip kavinės ar restoranai.

Hay - tai skandinavų gamintojas, po kuriuo slepiasi daugybė nuostabaus dizaino baldų ir aksesuarų, kuriuos kuria profesionalūs dizaineriai, o jų produktai pardavinėjami visame pasaulyje. Šią kėdę sukūrė talentingas dizaineris Hee Welling, todėl teisingiau prieš kėdės pavadinimą būtų rašyti dizainerio pavardę, bet internete plačiau naudojamas Hay pavadinimas.

Beje, Lietuvoje šių kėdžių irgi galima įsigyti ne vienoje vietoje. Kėdė gali būti įvairiausių spalvų, o perfekcionistai, derinantys kiekvieną daiktą gali džiaugtis - About kolekcijoje yra net ik ši ar analogiška baro kėdė, bet ir ofiso kėdės, foteliai, stalai bei sofos, tad daug galvoti, kaip suderinti baldus nereikės :) Itin dizaineriška ir moderni kėdė!

nest.co.ukhay about a chair

simplidecor.comhay about a chair kede

uusikuu.indiedays.comminimalistine darbo vieta

divaaniblogit.fibaltas stalas ir kedes

pinterest.comrestorano interjeras

pinterest.comrozine kede

donebymyself.nlskandinavikas stilius

pinterest.comskandinaviska kede

lovelivedream.comskandinaviskas interjeras

mamaisonblanche.blogspot.ltskandinaviskas interjeras1

pinterest.comskandinavisko stiliaus kede

pinterest.comskandinavisko stiliaus kedes

simplyfabulouschic.comvalgomojo stalas ir skandinaviskos kedes

pinterest.comvalgomojo zona

apvalus valgomojo stalas

Komentarai

Teksto autorius

Evelina
Evelina

Esu Evelina Aleliūnienė, E-interjeras.lt įkūrėja, interjero dizainerė. Šio tinklaraščio rašymas man padeda dirbant tokio pobūdžio darbą bei suteikia didelį pluoštą gražių idėjų Jums!

Teksto autorius

Evelina
Evelina

Esu Evelina Aleliūnienė, E-interjeras.lt įkūrėja, interjero dizainerė. Šio tinklaraščio rašymas man padeda dirbant tokio pobūdžio darbą bei suteikia didelį pluoštą gražių idėjų Jums!

Prekių krepšelis

Krepšelis tuščias

Konsultacija internetu

NET 84

BALDŲ IŠDĖSTYMO PLANAI!

Tik tiems, kurie prenumeruos naujienlaiškį. Visi planai atlikti interjero dizainerės Evelinos Aleliūnienės.

Jeigu naujienlaiškį jau prenumeruojate, tiesiog įveskite savo duomenis dar kartą. Jeigu esate naujas prenumeratorius, turėsite patvirtinti prenumeratą.