Susijusios kategorijos
Nepraleisk! Naujas video!
2016 m. balandžio 27 d.

Teksto autorius: Evelina

Šiame įraše valgomojo stalas, tai nebūtinai tas, kuris yra valgomojo patalpoje. Jis gali stovėti virtuvėje, svetainėje ar, kaip matysite viename pavyzdyje, verandoje. Esmė ta, kad jis apvalus ir kad prie jo valgoma :)

Apvalus stalas, kas be ko, užima daugiau vietos, nes negalima remti nei vienos jo pusės prie sienos, tačiau dabar yra įvairaus skersmens stalų, tad atsisakyti noro turėti apvalų stalą nebūtina. Turbūt niekas nepaneigs, jog apvalūs stalai atrodo žymiai jaukiau. Juk taip ir yra - žmonės sėdi ratu, kas automatiškai sukuria malonesnę, intymesnę atmosferą ir nėra labai didelių atstumų vienas tarp kito, todėl vyksta dažnesnis ir malonesnis bendravimas.

Be to, erdvėje apvalus valgomojo stalas su aplink jį sustatytomis kėdėmis ir virš jo pakabinamu šviestuvu atrodo labai gerai. Dažniausiai tai būna pati gražiausia vieta, bent jau man :)

makeover.nlapvalus valgomojo stalas

interiorsbystudiom.comapvalus stalas

samstroy.comvalgomasis

roomed.nlskandinaviskos virtuves interjeras

ebom.esbaltas apvalus stalas

pinterest.comvalgomojo stalas

kertaljosogkosyheit.blogspot.ltmedinis apvalus stalas

pinterest.combaltas interjeras

interiorzine.comvalgomojo stalo dizainas

homezilla.netverandos interjeras

gcg-architectes.comnedidelis apvalus stalas

tinbds.comskandinavisko stiliaus virtuve

etxekodeco.blogspot.ltskandinavisko stiliaus kedes

sisustusblogi.fiskandinaviska virtuve

caandesign.comvalgomojo erdve mazame bute

1
Komentarai

Brigita

Apvalus stalas labai gražiai atrodo, tačiau man asmeniškai lygiaverčiai gražūs ir stačiakampio formos :) O iš praktinės pusės stačiakampiai valgomojo stalai bent jau kiek teko ieškoti yra lengviau pritaikomi, mažesnėse erdvėse geriau tinka ir gali išpildyti siauras erdves labai gerai :) Kitaip tariant, apvalų, tikriausiai, rinkčiausi, jei turėčiau didžiulę erdvę ir norėčiau akcento/traukos centro, o stačiakampį labiau žemiškesniu atveju ;)

(0) · (0) · Atsakyti · 2017 m. balandžio 14 d.

Teksto autorius

Evelina
Evelina

Esu Evelina Aleliūnienė, E-interjeras.lt įkūrėja, interjero dizainerė. Šio tinklaraščio rašymas man padeda dirbant tokio pobūdžio darbą bei suteikia didelį pluoštą gražių idėjų Jums!

Teksto autorius

Evelina
Evelina

Esu Evelina Aleliūnienė, E-interjeras.lt įkūrėja, interjero dizainerė. Šio tinklaraščio rašymas man padeda dirbant tokio pobūdžio darbą bei suteikia didelį pluoštą gražių idėjų Jums!

Prekių krepšelis

Krepšelis tuščias

Konsultacija internetu

NET 84

BALDŲ IŠDĖSTYMO PLANAI!

Tik tiems, kurie prenumeruos naujienlaiškį. Visi planai atlikti interjero dizainerės Evelinos Aleliūnienės.

Jeigu naujienlaiškį jau prenumeruojate, tiesiog įveskite savo duomenis dar kartą. Jeigu esate naujas prenumeratorius, turėsite patvirtinti prenumeratą.