Nepraleisk! Naujas video!
2020 m. rugpjūčio 6 d.

Teksto autorius: Evelina

Duravit prekės ženklą tikrai žino tie, kurie vertina kokybišką santechniką, bet šiandienos straipsnis skirtas išskirtinai vienai kolekcijai - LUV, kurią sukūrė danų dizainerė Cecilie Manz. Kolekcija apima skirtingų dydžių ir spalvų praustuvus, stalviršius, praustuvų spinteles, veidrodžius bei vonias.

duravit.com

Cecilie Manz šią kolekciją kūrė galvodama apie ant paprasto stalo pastatytą dubenį, pripildytą vandens. LUV serijos dizainas apjungia šiaurietišką paprastumą su neblėstančia elegancija ir tarsi grąžina į praeitį, kuomet prausimasis iš dubens buvo įprastas dalykas. Dėka dizainerės talento, šis dubens su vandeniu elementas puikiai įsilieja į šiuolaikinius vonios kambarius. Švelnios formos papildo griežtą geometriją ir žavi skirtingais pojūčiais bei tekstūra: blizgi iš vidaus ir matinė iš išorės. Spalvos taip pat ypatingos, įkvėptos skandinaviškos gamtos ir stiliaus.

Kuo išskirtiniai praustuvai?

Tai tarsi mini vonia ant spintelės, t.y. jie visi dubens tipo, o ne įleidžiami. Jūsų patogumui, maišytuvą galima montuoti tiek į stalviršį, tiek ant pačio praustuvo (esančią plokštumą galima panaudoti ir kaip lentynėlę muilui). Mažoms erdvėms specialiai sukurtas tik 420x270mm dydžio praustuvas. Praustuvai pagaminti iš „DuraCeram®“ keramikos, kas leidžia išgauti ypatingai plonas, tik 5 mm storio sieneles bei išsaugo didesnį praustuvo vidinį tūrį.

duravit.com

duravit.com

Taip pat galite rinktis net iš 4 keramikos spalvų - standartinės blizgios baltos tiek iš vidaus, tiek iš išorės arba matinės smėlinės, pilkos ir baltos iš išorės.

duravit.com

Kuo ypatingos praustuvų spintelės?

Mane sužavėjo spintelių dizainas bei dydžių, spalvų ir tipų įvairovė. Grakščios baldo linijos suderintos su visa LUV kolekcijos keramika, o jau spalvų gražumas! Labai skandinaviškos, šaltos spalvos, kurios puikiai tiks šiuolaikiniame interjere. Mano favoritė turbūt aiški - tamsi mėlyna :) Visų spintelių ilgių ir tipų net nevardinsiu, nes pasirinkimas tikrai didelis, o vienijantis dalykas tas, jog visos spintelės su stalčiais, pastatomos ant žemės (reguliuojamo aukščio kojelėmis), be rankenėlių, bet su švelnaus uždarymo funkcija.

duravit.com

facebook.com

Tiesa, galima pasirinkti ir stalviršį - arba kvarco, arba natūralaus riešutmedžio.

duravit.com

Kuo ypatingi veidrodžiai?

LUV kolekcijos veidrodžiai taip pat lenktais kampais, kad papildytų visą kolekciją. Integruotas valdomas LED apšvietimas, veidrodžio pašildymo funkcija, bekontaktis įjungimas - viskas, ko reikia patogiam vonios kambario naudojimui.

constructionreviewonline.com

Kuo išskirtinės vonios?

Jų matmenys gana dideli, tad reikalauja didesnės erdvės. Mažiausias matmuo 180x85 cm - tai laisvai pastatoma vonia plonomis briaunomis. 185x95 cm vonios gali būti glaudžiamos kairėje, dešinėje ar per vidurį sienos, o taip pat su masažine funkcija ar net integruota įranga muzikai, valdoma per Bluetooth.

duravit.com

duravit.com

duravit.com

Jeigu susidomėjote ir norite įsigyti Duravit LUV serijos prekių, kviečiu apsilankyti Muresta salonuose ir išsirinkti tinkamiausią jums produktą. Salonų vadybininkai mielai padės išsirinkti tinkamiausius produktus - kalbu iš patirties, nes teko ten dirbti :)

Šis straipsnis parašytas bendradarbiaujant su Muresta.

Komentarai

Teksto autorius

Evelina
Evelina

Esu Evelina Aleliūnienė, E-interjeras.lt įkūrėja, interjero dizainerė. Šio tinklaraščio rašymas man padeda dirbant tokio pobūdžio darbą bei suteikia didelį pluoštą gražių idėjų Jums!

Teksto autorius

Evelina
Evelina

Esu Evelina Aleliūnienė, E-interjeras.lt įkūrėja, interjero dizainerė. Šio tinklaraščio rašymas man padeda dirbant tokio pobūdžio darbą bei suteikia didelį pluoštą gražių idėjų Jums!

Susiję įrašai

Prekių krepšelis

Krepšelis tuščias

Konsultacija internetu

NET 84

BALDŲ IŠDĖSTYMO PLANAI!

Tik tiems, kurie prenumeruos naujienlaiškį. Visi planai atlikti interjero dizainerės Evelinos Aleliūnienės.

Jeigu naujienlaiškį jau prenumeruojate, tiesiog įveskite savo duomenis dar kartą. Jeigu esate naujas prenumeratorius, turėsite patvirtinti prenumeratą.