Nepraleisk! Naujas video!
2020 m. sausio 23 d.

Teksto autorius: Evelina

Gintarės vonios remonto nuotraukas pamačiau vienoje Facebook grupėje, o šios mane papirko puikiu rezultatu PO! Buvo įdomu pamatyti kitokį pasirinkimą, t.y. tamsias vonios plyteles. Įdomiausia tai, jog kambarys neatrodo nei suspaustas, nei tamsus - matyt puikiai parinktas apšvietimas. Gintarę sekti galite Instagram'e.

Tiesa, privalau paminėti, jog Gintarė gyvena Norvegijoje, tad nuorodų, kur kas pirkta - nebus, nes beveik visos medžiagos buvo pirktos Mega Flis parduotuvėje. Tai gana biudžetinis variantas, aukštos kokybės čia ieškoti neverta, tad moteris kitą kartą rinktųsi kitus tiekėjus.

Matote, kaip vonios kambarys atrodė prieš remontą, o remonto jis tikrai prašėsi! Įrengimo darbai užtruko 3 savaites, o per jas sunkiausia buvo išsiversti be pačios vonios (atskiroje patalpoje buvo dušas, tad buvo naudojamasi juo). Skalbimo mašina iš pradžių buvo perkelta į virtuvę, bet kai remonto sulaukė ir virtuvė, pastaroji iškeliavo į koridorių, kuriame kolkas ir bus.

Paklausta, kuris remonto etapas patiko labiausiai, Gintarė paminėjo išplanavimą, medžiagų ieškojimą ir visą kūrybinę dalį. Didžiausias sunkumas buvo su meistrais, su kuriais kilo daug nesusipratimų: viskas vėlavo arba buvo atlikta nekokybiškai, ko pasekoje, buvo sugadintos medžiagos ir reikėdavo viską perdaryti. Kantrybės dėka, pavyko pasiekti jums matomų rezultatų, tad Gintarės patarimas būtų rasti gerus meistrus, kuriais būtų galima pasitikėti (visi žinome, kaip tai sunku).

Iš savo pusės pridėsiu, jog labai daug jaukumo duoda smulkios dekoro detalės ant wc sienelės, jaukus kilimukas, vaza su monsteros lapu ir baltos kopėčios, o dušo zona atrodo lyg iš šiltų kraštų!

Dėkoju Gintarei už nuotraukas! Būtų įdomu sužinoti jūsų nuomonę - ar sužavėjo šis juodas kambarys? :) Parašykite apačioje komentarų skiltyje.

1
Komentarai

Karolina

Vonios kambarys nuostabus! Ar daug darbo ir lėšų teko investuoti į dušo grindis? Ar jos šildomos? Jeigu taip, ar per akmenukus persiduoda šiluma? 

(0) · (0) · Atsakyti · 2020 m. kovo 10 d.

Teksto autorius

Evelina
Evelina

Esu Evelina Aleliūnienė, E-interjeras.lt įkūrėja, interjero dizainerė. Šio tinklaraščio rašymas man padeda dirbant tokio pobūdžio darbą bei suteikia didelį pluoštą gražių idėjų Jums!

Teksto autorius

Evelina
Evelina

Esu Evelina Aleliūnienė, E-interjeras.lt įkūrėja, interjero dizainerė. Šio tinklaraščio rašymas man padeda dirbant tokio pobūdžio darbą bei suteikia didelį pluoštą gražių idėjų Jums!

Susiję įrašai

Prekių krepšelis

Krepšelis tuščias

Konsultacija internetu

NET 84

BALDŲ IŠDĖSTYMO PLANAI!

Tik tiems, kurie prenumeruos naujienlaiškį. Visi planai atlikti interjero dizainerės Evelinos Aleliūnienės.

Jeigu naujienlaiškį jau prenumeruojate, tiesiog įveskite savo duomenis dar kartą. Jeigu esate naujas prenumeratorius, turėsite patvirtinti prenumeratą.