Nepraleisk! Naujas video!
2015 m. lapkričio 18 d.

Teksto autorius: Evelina

Mažais, o gal kažkam ir dideliais žingsneliais artėja gražiausia ir jaukiausia metų šventė - šv. Kalėdos. Išskirtinai moterims visada norisi nors kažkiek Kalėdinę nuotaiką perteikti ir namams, o ne tik grožėtis ja prekybos centruose ir gatvėse. Namų puošimas nuteikia teigiamai, atpalaiduoja ir nuramina...

Džiaugiuosi šiais metais atradusi iki šiol man nematytą dekoraciją - eglutę ar kitus Kalėdinius atributus, sutalpintus stiklainėlyje. Man tai pasirodė be galo paprastas ir mielas  būdas pasipuošti šventėms, juolab, kad galima sukurti ištisą šventinę pasaką su eglutėmis, elniais, sniegu ir kitais atributais. Jums tereikia stiklainio, cukraus ar druskos ir kokio nors Kalėdiško daikto - tokį turbūt tektų nusipirkti ar užsisakyti internetu - juk pasiūla dabar labai didelė. Klijuojate eglutę ar ką kitą prie stiklainio dangtelio, į stiklainio dugną priberiate "sniego" ir apverčiate normalia puse. Arba galite nieko nevartyti, o tiesiog atsargiai viską sudėlioti stiklainio dugne. Na, man tai tikrai nauja ir nepaprastai gražu!

Taip pat parodysiu keletą pavyzdžių, kaip įnešti šiek tiek gamtos, ko man kažkodėl šiais metais labai norisi... Sąmanos, medžio rievės, šakelės ir konkorėžiai puikiai dera su baltomis žvakėmis ir stiklu.

indulgy.comeglute stiklainyje

pinterest.comdekoracijos stiklainiuose

annsatic.comDIY stiklainiai

classyclutter.netkalediniu dekoraciju idejos

jarspot.comkaledu pasaka stiklainiuose

svadbagolik.rukaledu dekoracijos stiklainyje

liefsvanthuis.wordpress.comkaledu dekoracija vyno taureje

ideaschristmas.blogspot.ltnamu puosimas kaledoms

heltenkelt.elsasentourage.sekaledinis stalo puosimas

pinterest.comkaledines stalo dekoracijos

ideabygs.blogspot.ltkaledines dekoracijos

thedecorfix.compasidaryk pats kaledines dekoracijos

emmaperssonlagerberg.blogspot.ltkaip pasipuosti kaledoms

 

christmashomedecoridea.netidejos kaledu puosimui

pinterest.comelnio galva kaledos

Komentarai

Teksto autorius

Evelina
Evelina

Esu Evelina Aleliūnienė, E-interjeras.lt įkūrėja, interjero dizainerė. Šio tinklaraščio rašymas man padeda dirbant tokio pobūdžio darbą bei suteikia didelį pluoštą gražių idėjų Jums!

Teksto autorius

Evelina
Evelina

Esu Evelina Aleliūnienė, E-interjeras.lt įkūrėja, interjero dizainerė. Šio tinklaraščio rašymas man padeda dirbant tokio pobūdžio darbą bei suteikia didelį pluoštą gražių idėjų Jums!

Susiję įrašai

Prekių krepšelis

Krepšelis tuščias

Konsultacija internetu

NET 84

BALDŲ IŠDĖSTYMO PLANAI!

Tik tiems, kurie prenumeruos naujienlaiškį. Visi planai atlikti interjero dizainerės Evelinos Aleliūnienės.

Jeigu naujienlaiškį jau prenumeruojate, tiesiog įveskite savo duomenis dar kartą. Jeigu esate naujas prenumeratorius, turėsite patvirtinti prenumeratą.