Nepraleisk! Naujas video!
2017 m. rugsėjo 14 d.

Teksto autorius: Evelina

Žiūrėjau sau vieną dieną Instagram stories. Kai ką pamačiau, kai ką parašiau, kai ką man atrašė atgal ir aš puoliau ieškoti idėjų su plunksnomis. Mano akys kaip mat apsidžiaugė, nes radau tai, ko dar nesu mačiusi Lietuvoje. Tiesą pasakius, nemačiau tokių dekoracijų niekur - tik atsitiktinumo dėka radau šią idėją Google :) Štai kaip kartais netikėtai gimsta tema.

Noriu visiems jums parodyti, kaip gražiai ir originaliai galima papuošti savo namus. Tokias dekoracijas galima atsisiųsti jau pagamintas, bet turint kantrybės, galima pasigaminti ir patiems. Kelios pamokėlės yra čia, štai čia ir dar čia. Arba galite pasižiūrėti, kaip tokią dekoraciją pasidariau pati!

Šias dekoracijas galima gaminti iš plunksnų, bet puikiai tinka ir popierius ar kitokia medžiaga, iš kurios galima išgauti lengvo lapo ar plunksnos vaizdą. Na, o pritaikomos jos itin plačiai - nuo miegamojo ir svetainės, iki vonios kambario ir ypatingai vaikų kambario! Patariama jas kas 3-4 mėnesius papurkšti purškalu nuo kandžių, o daugau priežiūros tikrai nereikia.

Neįsivaizduoju kaip išversti į lietuvių kalbą juju hats - gal juju kepurės?:) Pats žodis juju susijęs su Afrika ir jų muzika. Manau, Afrika šiai dekoracijai tikrai turėjo įtakos! Nieko nelaukdama dalinuosi geriausiomis idėjomis čia, o jeigu nuspręsite pasipuošti jomis savo namus, labai lauksiu nuotraukų!

 myaccenttouch.com

brocantelab.com

theeverygirl.com

planete-deco.fr

i.pinimg.com

decoist.com

kronbali-deco.blogspot.lt

creativehomebody.com

apartmenttherapy.com

beckiowens.com

tabletonic.com.au

kronbali-deco.blogspot.lt

tabletonic.blogspot.lt

thecrossdesign.com

Komentarai

Teksto autorius

Evelina
Evelina

Esu Evelina Aleliūnienė, E-interjeras.lt įkūrėja, interjero dizainerė. Šio tinklaraščio rašymas man padeda dirbant tokio pobūdžio darbą bei suteikia didelį pluoštą gražių idėjų Jums!

Teksto autorius

Evelina
Evelina

Esu Evelina Aleliūnienė, E-interjeras.lt įkūrėja, interjero dizainerė. Šio tinklaraščio rašymas man padeda dirbant tokio pobūdžio darbą bei suteikia didelį pluoštą gražių idėjų Jums!

Susiję įrašai

Prekių krepšelis

Krepšelis tuščias

Konsultacija internetu

NET 84

BALDŲ IŠDĖSTYMO PLANAI!

Tik tiems, kurie prenumeruos naujienlaiškį. Visi planai atlikti interjero dizainerės Evelinos Aleliūnienės.

Jeigu naujienlaiškį jau prenumeruojate, tiesiog įveskite savo duomenis dar kartą. Jeigu esate naujas prenumeratorius, turėsite patvirtinti prenumeratą.