Susiję tag'ai
#Mėlyna#Spalvos#Virtuvė
Susijusios kategorijos
Nepraleisk! Naujas video!
2018 m. liepos 3 d.

Teksto autorius: Evelina

Kai pasižiūriu, kokius pastaruoju metu rašau post'us Facebook paskyroje, matau, jog mane labai traukia prie mėlynos spalvos! Turbūt vasarą savaime norisi vėsumos ir akys krypsta į šaltesnius interjerus :) Mėlyni virtuvės baldai (ypač tamsūs) turi kažkokią neapsakomą trauką ir tą galima akivaizdžiai pamatyti žemiau esančiose nuotraukose.

rustarch.com

Diskusija apie šią nuotrauką Facebook'e čia

Šiame straipsnyje surinkau pavyzdžius, kuriuose matomi mėlyni virtuvės baldai, o ne kitos detalės (pvz. kėdės, sienelė virš stalviršio ir pan.). Lietuvoje populiaresnis variantas, kuomet mėlyna naudojama ne baldams, o ką tik minėtoms detalėms, nes pabodus mėlynai spalvai, žymiai lengviau pakeisti plyteles ar kėdes nei visą virtuvės baldų komplektą (nebent nuspręstumėte jį dažyti). Bet tikiu, jog tarp skaitytojų yra svarstančių apie mėlynus sunkiuosius baldus, tad dėl jūsų ir ruošiau šį straipsnį!

entrancemakleri.se

Diskusija apie šią nuotrauką Facebook'e čia

Noriu pabrėžti, jog mėlyna yra šalta spalva (dažniausiai), todėl ji geriausiai atrodo didelėje erdvėje ir dažniausiai naudojama saulėtuose kraštuose. Vis tik, jeigu labai norite mėlynos spalvos baldų savo virtuvėje, o ji nepasižymi didele erdve, šią spalvą naudokite labai saikingai ir derinkite ją su balta, pilka, juoda ir/ar medžio spalvomis.

remodelista.com

andshufl.com

Tarkim, mėlynos spalvos gabaliukas gali atsirasti virtuvės saloje (jeigu tokia pas jus telpa). Taip pat mėlynai galite papuošti tik viršutines arba tik apatines spinteles. Turite atrasti tinkamą balansą tarp mėlynos ir kitų spalvų, kad mėlyna būtų tik akcentas, o ne vyraujanti spalva, todėl net ir mažoje virtuvėje galima naudoti šią spalvą.

insideout.com.au

Kaip išsirinkti mėlynos spalvos atspalvį?

Priklauso nuo to, kokius atspalvius turi baldininkas (o galbūt nuspręsti fasadus dažyti patys), bet, kaip taisyklė, tamsiai mėlyna suteikia prabangos ir gylio jausmą. Šviesi mėlyna, priklausomai ar ji labiau sodri, ar prigesinta, gali atrodyti tiek labai išaukiančiai (kaip nuotraukoje žemiau), tiek švelniai ir subtiliai. Žodžiu, žiūrėkite, kokią emociją jums kelia tam tikras atspalvis ir su kuo žadate jį derinti, nes tokie pavadinimai, kaip dangaus mėlyna, jūros mėlyna, džinso mėlyna ir dar visokia kitokia mėlyna nedaug tepadės :)

tvis.com

plainenglishdesign.co.uk

Kokią spalvą rinktis sienelei virš stalviršio?

Jokiu būdu ne mėlyną. Jeigu nusprendėte turėti mėlynus baldus, sienelei virš stalviršio rinkitės aukščiau paminėtas spalvas - achromatines baltą, pilką ir juodą bei medžio. Nesvarbu, ar achromatinė spalva bus plytelių, marmuro ar stiklo pavidalu, svarbiausia neįvedinėti kitų spalvų. Pateisinčiau nebent oranžinės / rudos spalvos odines kėdes, bet tai yra tik maža detalė, kurios neįsivaizduoju ant sienelės.

vogue.com.au

blakeslondon.com

Įdomus faktas. Sakoma, jog mėlyna spalva virtuvėje mažina apetitą, todėl tinka norintiems numesti svorio. Jūsų pasirinkimas, ar tuo tikėsite, ar ne!

reformcph.com

1
Komentarai

Aukse

As jau pries kokiu 10 metu mamai uzsakiau melynus virtuves baldus. Nezinau kodel bet tuo metu taip norejau :) ir nenusibodo iki siol. O stai pas save ryskesnes spalvas jau noretusi pakeisti. Bent dali dureliu, o gal ir visas, nes visi baldai geri. Galvoju, jog net paciai pavyktu ta padaryti, nes bent standartinius baldus susirinkau pagal instrukcijas. Tik suktukas buvo reikalingas ir siek tiek kantrybes :)

(1) · (0) · Atsakyti · 2019 m. sausio 23 d.

Teksto autorius

Evelina
Evelina

Esu Evelina Aleliūnienė, E-interjeras.lt įkūrėja, interjero dizainerė. Šio tinklaraščio rašymas man padeda dirbant tokio pobūdžio darbą bei suteikia didelį pluoštą gražių idėjų Jums!

Teksto autorius

Evelina
Evelina

Esu Evelina Aleliūnienė, E-interjeras.lt įkūrėja, interjero dizainerė. Šio tinklaraščio rašymas man padeda dirbant tokio pobūdžio darbą bei suteikia didelį pluoštą gražių idėjų Jums!

Susiję įrašai

Prekių krepšelis

Krepšelis tuščias

Konsultacija internetu

NET 84

BALDŲ IŠDĖSTYMO PLANAI!

Tik tiems, kurie prenumeruos naujienlaiškį. Visi planai atlikti interjero dizainerės Evelinos Aleliūnienės.

Jeigu naujienlaiškį jau prenumeruojate, tiesiog įveskite savo duomenis dar kartą. Jeigu esate naujas prenumeratorius, turėsite patvirtinti prenumeratą.