Nepraleisk! Naujas video!
2014 m. rugsėjo 29 d.

Teksto autorius: Evelina

Interjero tendencijų šiame bute greičiausiai ant vienos rankos pirštų nesuskaičiuosi. Nors jų tiek daug, kad atrodo, jog vaizdelis turėtų būti nekoks, labai neskoningas ir perdėtai "madingas", tačiau šiame bute visos tendencijos suderintos itin gerai ir interjeras atrodo sakyčiau labai harmoningas.

Didelis pliusas dizaineriams! Įkeliu buto planą prieš ir po - pakeitimai akivaizdūs, deja, nežinau šio buto ploto.

Pradėsiu nuo prieškambario, kuriame kruopščiai sukomponuota "pertvara" iš vamzdžių tarnauja kaip baldas, kaip dekoro detalė ir kaip širma. NUOSTABUS steampunk stiliaus sprendimas! Padarytos lentynos, paminkštinimas prisėsti ir net pakabintas sukiojamas veidrodis! Taip pat itin gerai atrodo raštuotos plytelės, kurios dabar yra didžiausias interjero mados klyksmas.

heycheese.combuto planas prieš ir pro

heycheese.comprieškambario idėjos DIY

heycheese.comidėja prieškambario baldams

Svetainė sujungta su virtuve, pilkos sienos ir mėlyna, žalia ir geltona spalvos puikiai dera dėl to, jog šių spalvų nėra daug - jos naudojamos tik kaip akcentas ant tokių daiktų, kuriuos lengvai būtų galima pakeisti.

heycheese.commadingas interjeras

heycheese.com2014 interjero tendencijos

Atkreipkite dėmesį į TV vietą: jis pritvirtintas prie strypo/vamzdžio, tad jo padėtį galima keisti labai lengvai, o ir vietos toks sprendimas sutaupo tikrai nemažai.

heycheese.comvirtuvė su svetaine

Stačiakampės plytelės - kaip gi be jų? O jeigu jos dar žalios, tai ir prie interjero tendencijų prisitaikyta ir dar pasirinkta retai naudojama spalva.

Dar viena tendencija - skirtingos kėdės įsilieja į bendrą erdvę lyg kitaip čia būti ir negalėtų. Beje, virtuvėje atsisakyta grindų plytelių - valio!

heycheese.comskirtingos kėdės prie stalo

Už šių medinių durų, kurios atrodo lyg spinta slepiasi darbo kambarys. Labai paprastas, tačiau mėlynai žalia siena suteikia labai daug gaivos ir nors daugumai ji trukdytų susikaupti darbui, tačiau mes nieko nežinome apie ten dirbantį žmogų. Spėju, jam tokia rėkianti mėlynai žalia kaip tik teikia kūrybinių minčių ir energijos. Bet kokiu atveju, ši vieta man atrodo naudojama retai, tad galima ir paekspermentuoti spalvomis.

P.s. ar matote, jog po valgomojo stalo stalviršiu vėl vamzdžiai? 

heycheese.comžalios plytelės virtuvėje

heycheese.cominterjero tendencijos

heycheese.comdarbo vieta namuose

heycheese.comlentynos aukštos

Labai žavi žalia kreidinė siena - vienas iš daugelio interjero mados klyksmų.

heycheese.comžalia kreidinė siena

Itin romantiškai apšviestos lentynos, o plytų siena su metalinėmis lentelėmis suteikia dar daugiau industrinės nuotaikos.

heycheese.complytų siena bute

Pamačius šį miegamąjį, drįsčiau abejoti ar tai vienas ir tas pats butas, kadangi čia visai kitoks koloritas, visai kitokia nuotaika, nors galima tai pateisinti - juk tai miegamasis - poilsio ir ramybės vieta. Pastebėjau, jog labai įdomus lovos apipavidalinimas panaudojant tą pačią medžiagą sienoms ir luboms ir atskiriant miegamąją zoną nuo darbo zonos. Štai ir matome pavyzdį, kuris tiktų sodybos interjerui iliustruoti.

heycheese.commiegamasis ir darbo vieta

heycheese.commiegamojo sienų apdaila

Kaip suprantu, tai tėvų miegamasis ir čia nuotaika jau visai kitokia. Tai prabangaus įvaizdžio miegamasis su sodriai mėlynais ir rudais atspalviais. Ir vėl jausmas, lyg dairyčiausi po kitus namus.

heycheese.commiegamojo interjeras

Na, o pamačius vonią, aš vėl grįžau į pradžioje pagautą nuotaiką. Plytelės čia suklijuotos tikrai nestandartiškai ir tikiuosi ant grindų ne medis, o medžio imitacijos plytelės.

heycheese.combaltos plytelės vonioje

Bandau suskaičiuoti, kiek gi čia interjero tendencijų radau: vamzdžiai (steampunk stilius), stačiakampės nedidelio formato plytelės, skirtingos kėdės, kreidinės lentos paviršius, raštuotos plytelės - viso 5 ryškios tendencijos, neskaičiuojant mados virtuvę jungti su svetaine, vonioje naudoti medžio imitacijos plyteles, kabinti metalines lenteles ir t.t.

Komentarai

Teksto autorius

Evelina
Evelina

Esu Evelina Aleliūnienė, E-interjeras.lt įkūrėja, interjero dizainerė. Šio tinklaraščio rašymas man padeda dirbant tokio pobūdžio darbą bei suteikia didelį pluoštą gražių idėjų Jums!

Teksto autorius

Evelina
Evelina

Esu Evelina Aleliūnienė, E-interjeras.lt įkūrėja, interjero dizainerė. Šio tinklaraščio rašymas man padeda dirbant tokio pobūdžio darbą bei suteikia didelį pluoštą gražių idėjų Jums!

Susiję įrašai

Prekių krepšelis

Krepšelis tuščias

Konsultacija internetu

NET 84

BALDŲ IŠDĖSTYMO PLANAI!

Tik tiems, kurie prenumeruos naujienlaiškį. Visi planai atlikti interjero dizainerės Evelinos Aleliūnienės.

Jeigu naujienlaiškį jau prenumeruojate, tiesiog įveskite savo duomenis dar kartą. Jeigu esate naujas prenumeratorius, turėsite patvirtinti prenumeratą.