Nepraleisk! Naujas video!
2016 m. vasario 7 d.

Teksto autorius: Evelina

Tokio varianto dar nemačiau: net 8 pastarųjų kelių metų interjero tendencijos tame pačiame interjere. Ar įmanoma pritaikyti dar daugiau? Turbūt, kad taip, bet jau dabar vaizdelis mano akiai kiek perkrautas - kai kur tikrai "sviestas sviestuotas".

Matote 65 kv.m mėsainių restorano interjerą Paryžiuje, įgyvendintą per 2014 - 2015 metus. Biudžetas, skirtas restorano įrengimui, buvo 160 000 eurų be PVM - tikrai didelė suma, už kurią Lietuvoje būtų galima vidutinės klasės namą pasistatyti ir dar jį įsirengti. Galbūt čia dar įeina ir patalpų kaina - negaliu pasakyti, bet prie projekto biudžeto punkto buvo tokia suma.

Tai jau trečias PNY prekinio ženklo restoranas - pastarajame buvo siekiama sukurti atmosferą, lyg būtumei Majamyje. Su mėsainiais - ganėtinai sunkiu maistu, man šis interjeras visiškai nesiderina, bet Majamis gi Amerikos miestas, o ten mėsainiai anaiptol ne pats sunkiausias maistas, galbūt šitaip teisinčiau tokio interjero pasirinkimą :)

Ir pradėkim nuo pirmosios, iškart krentančios į akį, interjero tendencijos - spalvų. Net neabejoju, jog jau matėte šių metų Pantone spalvas, na, čia ne tiksliai tos spalvos, bet bendras įspūdis tikrai tas. Kontrastas akivaizdus, bet jaučiamas lengvumas, ypač "atskiedžiant", grubiai tariant, rožinę ir žydrą balta spalva.

Paplūdimio būdelių iliuzija sukuriama plieninių vamzdžių konstrukcija, kas yra antroji, itin plačiai naudojama tendencija. Sekančios dvi tendencijos taip suplaktos į krūvą, kad norisi jas abi panaikinti - ant ombre sienų sudėlioti mediniai šešiakampiai, turintys atvaizduoti palmes, ko aš nelabai pastebėjau. O jūs? 

Tiesa, man patiko vamzdžius atkartojantis apšvietimas, subtiliai paslėptos neono lempos, kas atrodo neįkyriai ir stilingai. Labiau matomi akiai yra kiti šviestuvai - kabančios varinės lemputės, kas yra pastarųjų metų apšvietimo TOP'uose.

Jeigu akis neapgauna, kėdėms ir suoliukams panaudota fanera - jau šeštoji interjero tendencija. Tik vienoje vietoje naudojama, bet man pastebima, dar viena tendencija - augalai, kabantys vazonuose nuo lubų. Na, ir galiausiai turbūt retas šiuolaikinis restoranas apsieina be natūralaus autentiško sienų (ir dar kolonų) grožio. Kai kuriose vietose matomos apdailininkų nepaliestos vietos - net putų polistirolas prie įėjimo dar paliktas, gal čia buvo tokia idėja? :)

cut-architectures.commesainiu restoranas

cut-architectures.commesainiu restoranas paryziuje

cut-architectures.comzydri vamzdziai

cut-architectures.cominterjero tendencijos

cut-architectures.comrestoranas paryziuje

cut-architectures.commetaliniai zydri laiptai

cut-architectures.comombre sienos

cut-architectures.comvarines lemputes

cut-architectures.complieniniai vamzdziai

cut-architectures.com8 interjero tendencijos viename

cut-architectures.comaugalai

cut-architectures.comroziniai vamdziai

Komentarai

Teksto autorius

Evelina
Evelina

Esu Evelina Aleliūnienė, E-interjeras.lt įkūrėja, interjero dizainerė. Šio tinklaraščio rašymas man padeda dirbant tokio pobūdžio darbą bei suteikia didelį pluoštą gražių idėjų Jums!

Teksto autorius

Evelina
Evelina

Esu Evelina Aleliūnienė, E-interjeras.lt įkūrėja, interjero dizainerė. Šio tinklaraščio rašymas man padeda dirbant tokio pobūdžio darbą bei suteikia didelį pluoštą gražių idėjų Jums!

Susiję įrašai

Prekių krepšelis

Krepšelis tuščias

Konsultacija internetu

NET 84

BALDŲ IŠDĖSTYMO PLANAI!

Tik tiems, kurie prenumeruos naujienlaiškį. Visi planai atlikti interjero dizainerės Evelinos Aleliūnienės.

Jeigu naujienlaiškį jau prenumeruojate, tiesiog įveskite savo duomenis dar kartą. Jeigu esate naujas prenumeratorius, turėsite patvirtinti prenumeratą.