Nepraleisk! Naujas video!
2013 m. birželio 29 d.

Teksto autorius: Evelina

Neseniai rašiau apie interjerą mažoms erdvėms, kur maksimaliai praplėsti erdvę buvo bandoma 29 kv.m plote. Šį kartą užtikau šį nuostabų, kažkokia neapsakoma trauka spindintį interjerą ir skubu pasidalinti su jumis! Be galo modernus, bet šiltas ir šiek tiek netradicinis variantas suprojektuotas brazilų architekto Alan Chu. Šiame bute gyvena ką tik išsiskyręs jaunas verslininkas (tikrai nebloga vietelė naujai gyvenimo pradžiai).

Netradicinis virtuvėje naudojamas sprendimas - kompaktiškos dėžės, kurios tarnauja vietoj įprastų spintelių ir be abejo raudonas SMEG šaldytuvas, kuris atrodo laaaabai skaniai ir interjerą iš monotoniško kaip mat paverčia į dinamišką. Kaip matome, vienos dėžės tiesiog pastatytos ant kitos, kitos - su stalčiais, o visa siena man asmeniškai primena tetrį :) Dar žaismingumo įneša ir raudonas kilimas, o jau antrame aukšte raudonos spalvos nebelieka, atsiranda sodri juoda, balta bei mediena.

Kadangi butas tėra laikina gyvenamoji vieta čia gyvenančiam vyrui, todėl ir interjere atsipindi akimirkos laikinumas ir improvizacija. Trys buto sienos išklotos baltomis plytelėmis, o ketvirtoji, kuri eina per du aukštus - vien tik dideli langai. Nors didžiulė sofa-lova užima didžiąją dalį pirmo aukšto grindų, bet sutalpintas ir stalas su kėdute.

Įdomi detalė - raudonas telefonas, kurį pamačius iškart susikuriu vaizdą, jog čia būta industrinio lofto interjero. Na, o švieslentė asocijuojasi su baru, bet reikia pastebėti, jog detalių ir daiktų šiame bute tiek, kiek reikia: nei pridėsi, nei atimsi.

Užkilus į antrąjį aukštą spiraliniais laiptais, matome "medinę dėžę", kurioje suprojektuotas san.mazgas (gaila nėra nuotraukų) bei miegamasis, kuriame kaip garbingas ponas įsitaisiusi moderni kėdė. Šis buto interjeras sužavėjo mane, tikiuosi liksite sužavėti ir jūs! 

dezeen.comgrindų planas

dezeen.comgrindų planas

dezeen.combuto interjeras

dezeen.comraudona spalva interjere

dezeen.commodernus interjeras

dezeen.comraudonas šaldytuvas

dezeen.comvirtuvės interjeras

dezeen.comspiraliniai laiptai

dezeen.comraudoni akcentai interjere

dezeen.cominterjeras mažoms erdvėms

dezeen.commažo buto interjeras

dezeen.commedis interjere

dezeen.comjuodas miegamasis

1
Komentarai

Andrius

Lova reikia daryti pakeliama, tada atsiranda daugiau erdves

(0) · (0) · Atsakyti · 2018 m. gegužės 8 d.

Teksto autorius

Evelina
Evelina

Esu Evelina Aleliūnienė, E-interjeras.lt įkūrėja, interjero dizainerė. Šio tinklaraščio rašymas man padeda dirbant tokio pobūdžio darbą bei suteikia didelį pluoštą gražių idėjų Jums!

Teksto autorius

Evelina
Evelina

Esu Evelina Aleliūnienė, E-interjeras.lt įkūrėja, interjero dizainerė. Šio tinklaraščio rašymas man padeda dirbant tokio pobūdžio darbą bei suteikia didelį pluoštą gražių idėjų Jums!

Susiję įrašai

Prekių krepšelis

Krepšelis tuščias

Konsultacija internetu

NET 84

BALDŲ IŠDĖSTYMO PLANAI!

Tik tiems, kurie prenumeruos naujienlaiškį. Visi planai atlikti interjero dizainerės Evelinos Aleliūnienės.

Jeigu naujienlaiškį jau prenumeruojate, tiesiog įveskite savo duomenis dar kartą. Jeigu esate naujas prenumeratorius, turėsite patvirtinti prenumeratą.