Nepraleisk! Naujas video!
2014 m. kovo 9 d.

Teksto autorius: Evelina

Neoninės raidės lauko reklamose arba prekybos centruose nėra naujiena, tačiau gyvenamojoje erdvėje tokį sienų dekorą matyti nėra įprasta (žinoma kalbu apie Lietuvą). Jei turite kažkokį mielą posakį ar frazę, pagal kurią vadovaujatės savo gyvenime, kodėl gi nepanaudojus jos ant savo kambario sienų?

Vakare neoninės raidės tampa itin jaukiu apšvietimu, o dienos metu - moderniu interjero akcentu. Fantazija šiame reikale - beribė. Žinoma, šis grožis šiek tiek prisideda prie elektros sąskaitų, tačiau manau, jog ir taip kiekviename bute ar name yra bent vienas šaltinis be reikalo naudojantis elektrą, kaip kad užmirštas išjungti elektros jungiklis ar budėjimo rėžime paliktas televizorius.

Šviečiančios raidės taip pat itin populiarios ir vestuvių dekoravime - jaunikiai fotografuojasi tarp milžiniškų savo pirmųjų vardo raidžių ir panašiai. Google pilnas pavyzdžių, jei ir jūs sugalvosite savo šventę papuošti tokiu dekoru, tikrai rasite idėjų, tik įdomu kaip su jų įgyvendinimu. Bet kokiu atveju, tikiu, jog viskas yra įmanoma. 

pinterest.comžodžiai

frameweb.comžodžiai ant sienos

vosgesparis.comšviečiančios raidės

grahamandgreen.co.ukšviečiančios raidės

dezeen.comraudoni akcentai interjere

gvinteriors.comraudona siena

galbie.comraidės

theselby.comneoninės raidės

bicyclette.toneoniai žodžiai

lucitelavender.comneoniai žodžiai

yatzer.comgeltonas neonas

Komentarai

Teksto autorius

Evelina
Evelina

Esu Evelina Aleliūnienė, E-interjeras.lt įkūrėja, interjero dizainerė. Šio tinklaraščio rašymas man padeda dirbant tokio pobūdžio darbą bei suteikia didelį pluoštą gražių idėjų Jums!

Teksto autorius

Evelina
Evelina

Esu Evelina Aleliūnienė, E-interjeras.lt įkūrėja, interjero dizainerė. Šio tinklaraščio rašymas man padeda dirbant tokio pobūdžio darbą bei suteikia didelį pluoštą gražių idėjų Jums!

Susiję įrašai

Prekių krepšelis

Krepšelis tuščias

Konsultacija internetu

NET 84

BALDŲ IŠDĖSTYMO PLANAI!

Tik tiems, kurie prenumeruos naujienlaiškį. Visi planai atlikti interjero dizainerės Evelinos Aleliūnienės.

Jeigu naujienlaiškį jau prenumeruojate, tiesiog įveskite savo duomenis dar kartą. Jeigu esate naujas prenumeratorius, turėsite patvirtinti prenumeratą.