Nepraleisk! Naujas video!
2015 m. lapkričio 16 d.

Teksto autorius: Evelina

Iš karto perspėju, kad šis interjeras buvo įgyvendintas 2012m., todėl kainos dabar greičiausiai būtų didesnės, bet turint omeny, jog butas Lenkijoje - mažesnės nei Lietuvoje :)

Šiame bute gyvena vienas vyrukas, todėl ir šio projekto pavadinimas atitinkamas - "Peter'io butas". Visas butas išskirtinai tik juodas - baltas su vienu spalvingu kilimu ir mediniu stalviršiu vonioje. Man asmeniškai labai trūksta jaukumo, kurį buvo galima pasiekti bent jau išklojus medines grindis ar vonioje parenkant kitokias plyteles, kurios dabar sukuria visišką chaosą.

Pagirtinas juodų laužytų linijų naudojimas spintelių durelėse vietoje rankenėlių suderintų su kėdėmis ir apšvietimo sprendimais - tai viso buto akcentas ir išskirtinumas. Deja, ant šalia sofos esančioje spintoje juodosios linijos man atrodo nepakankamai gražiai sudėliotos. Žiūrint į sieną priešais sofą ir virtuvę, laužymai atrodo tikrai gerai, bet va prie sofos, kur pereina nuo lubų per spintą ant sienos - nelabai. Trūksta didesnio laužymo, atrodo pernelyg taisyklinga.

Gaila, kad nėra antresolės nuotraukų, nors spėju, ten tik čiužinukas :)

freshome.com26kv.m buto interjeras

freshome.comidejos mazam butui

freshome.comjuodos lauzytos linijos

freshome.comlauzytos linijos interjere

freshome.combutas lenkijoje

freshome.comkampuotas interjeras

freshome.commazo buto interjeras

freshome.comjuoda balta virtuve

freshome.commoderni virtuve

freshome.comjuoda balta interjeras

freshome.comantresole bute

freshome.comdureles be rankenu

freshome.comlaiptai i antresole

freshome.comjuoda balta vonia

freshome.comjuodos plyteles vonioje

Komentarai

Teksto autorius

Evelina
Evelina

Esu Evelina Aleliūnienė, E-interjeras.lt įkūrėja, interjero dizainerė. Šio tinklaraščio rašymas man padeda dirbant tokio pobūdžio darbą bei suteikia didelį pluoštą gražių idėjų Jums!

Teksto autorius

Evelina
Evelina

Esu Evelina Aleliūnienė, E-interjeras.lt įkūrėja, interjero dizainerė. Šio tinklaraščio rašymas man padeda dirbant tokio pobūdžio darbą bei suteikia didelį pluoštą gražių idėjų Jums!

Susiję įrašai

Prekių krepšelis

Krepšelis tuščias

Konsultacija internetu

NET 84

BALDŲ IŠDĖSTYMO PLANAI!

Tik tiems, kurie prenumeruos naujienlaiškį. Visi planai atlikti interjero dizainerės Evelinos Aleliūnienės.

Jeigu naujienlaiškį jau prenumeruojate, tiesiog įveskite savo duomenis dar kartą. Jeigu esate naujas prenumeratorius, turėsite patvirtinti prenumeratą.