Nepraleisk! Naujas video!
2015 m. liepos 12 d.

Teksto autorius: Evelina

Tokia nedidelė erdvė, bet toks erdvės įspūdis! Tik 28kv.m butas Milane turi kelis scenarijus ir yra pritaikomas tiek miegui, tiek vakarėliui su draugais.

Kad apdailai naudojama fanera, tai nenustebau - daugelyje mažų interjerų vyrauja būtent ši apdailos medžiaga. O kodėl gi ne? Ji atrodo moderniai, yra pakankamai šviesi ir patvari. Šis planelis puikiai atspindi visas buto galimybes, kur daugiausiai transformuojasi pagrindinė - svetainės/miegamojo/valgomojo erdvė.

hqroom.rumažo buto išplanavimas

Taip atrodo vaizdas, kai viskas suslėpta (na, šiek tiek matosi lova ant ratukų). Tarytum nieko nėra, bet tai laikina!

hqroom.rufanera idėjos

Iš kažkurios spintos ištraukiamas stalas su kėdėmis, o atėjus nakties metui - ir lova.

hqroom.ruspace saving idėjos

hqroom.ru28kv.m butas

Kitoje pusėje esančios spintos slepia svečiams skirtą lovą, kuri naudojama ir kaip sofa, galinti keisti savo lokaciją. Atkreipkite dėmesį, koks masyvus, bet nekrentantis į akis juodas gyvatukas.

hqroom.ruspace saving butas

Vaizdelis, sukrovus visus rakandus - labai patrauklus akiai, lengvas ir tikrai neužgriozdinantis erdvės. Labai teigiamai veikia šviesūs baldai ir keli ryškesni akcentai.

hqroom.rumažo buto interjeras

Įėjimas į virtuvę - tarsi atskira tvirtovė :)

hqroom.ruspinta iš faneros

Virtuvė - nedidukė, labiau suprojektuota taip, kad būtų gražu iš dizaino pusės, negu, kad maksimaliai išnaudota. O kam to reikia, jeigu šeimininkai negamina, o tik daro kokteiliukus atėjusiems svečiams? :)

hqroom.rumažos virtuves idėjos

Šiek tiek toliau už sienos (yra atskiras įėjimas, matomas pirmose nuotraukose) slepiasi vonios kambarys. Lygiai toks pats mėlynas, kaip virtuvė, o taip pat ir lakoniškas. Apšvietimas irgi niekuo neišskirtinis, kelios lemputės ir ofisinis šviestuvas pagrindinėje erdvėje.

hqroom.rumažo buto idėjos

Komentarai

Teksto autorius

Evelina
Evelina

Esu Evelina Aleliūnienė, E-interjeras.lt įkūrėja, interjero dizainerė. Šio tinklaraščio rašymas man padeda dirbant tokio pobūdžio darbą bei suteikia didelį pluoštą gražių idėjų Jums!

Teksto autorius

Evelina
Evelina

Esu Evelina Aleliūnienė, E-interjeras.lt įkūrėja, interjero dizainerė. Šio tinklaraščio rašymas man padeda dirbant tokio pobūdžio darbą bei suteikia didelį pluoštą gražių idėjų Jums!

Susiję įrašai

Prekių krepšelis

Krepšelis tuščias

Konsultacija internetu

NET 84

BALDŲ IŠDĖSTYMO PLANAI!

Tik tiems, kurie prenumeruos naujienlaiškį. Visi planai atlikti interjero dizainerės Evelinos Aleliūnienės.

Jeigu naujienlaiškį jau prenumeruojate, tiesiog įveskite savo duomenis dar kartą. Jeigu esate naujas prenumeratorius, turėsite patvirtinti prenumeratą.