Nepraleisk! Naujas video!
2016 m. gegužės 18 d.

Teksto autorius: Evelina

Šio buto interjero privalumai šį kartą geriausiai atsispindės ne nuotraukose, o video klipe. Iki menkiausių smulkmenų suplanuotas interjeras, kuriame sutalpinta viskas, ko norėjo ten gyvenanti pora. Jie pageidavo turėti virtuvę, normalaus dydžio vonią, namų kino sistemą, vietą sportui ir 3 katėms bei daug vietos įvairiems daiktams laikyti.

Nieko įprasto, jog pora nusprendė investuoti į space-saving sprendimus, nes nusprendė gyventi vienoje iš brangiausių vietų -  Hong Kong'o centre. Aš nuoširdžiai stebiuosi, kaip viską pavyko sutalpinti ir kokių originalių sprendimų tai pareikalavo.

Tarkim, priklausomai nuo scenarijaus, vonia gali tarnauti kaip įprasta vonia, o jeigu yra svečių - ji lieka atskirta, kad būtų galima laisvai naudotis tualetu ir praustuvu, kol kas nors maudosi arba guli ant vonios. Taip, jums nepasivaideno - guli ant vonios! Dar vienas, pats keisčiausias, kurį man teko matyti, vonios panaudojimo scenarijus - tai lova - sofa, kuri praverčia, jeigu žiūrimi filmai arba kas nors lieka nakvoti. Kaip matote, ten telpa ganėtinai daug žmonių (nuotraukoje matau 7), tik aš turbūt mesčiau burtus, kuris miegos virš vonios - reiktų priprasti prie minties, kad po tavimi yra tuščia ertmė :) Negana to, visi svečiai turi privatumo, nes tiek šeimininkų lova, tiek miegamasis vonioje užsidaro nuo pašalinių akių.

Kad būtų pasiektas toks erdvės lankstumas ir universalumas, architektams teko patikrinti apie 30 įvairių skirtingų variantų ir nuolat eksperimentuoti. Čia netgi telpa 4K lenktas televizorius! Žmonės neatsisakė savo norų vien dėl erdvės trūkumo, bet čia kiekvienam skirtingi prioritetai.

Viskas taip pritaikyta klientų poreikiams, kad gražu žiūrėti - net virtuvinis maišytuvas ištraukiamas, kad netrukdytų atidaryti lango. Kiekviena spintelė iki smulkmenų apmąstyta, moteris netgi turi mini kosmetinį staliuką! Išnaudotos ir grindys, ir palubė - katės turi daug erdvių, kur gali vaikštinėti ir tūnoti, gal tik stalčius su dubenėliais maistui joms kiek per prabangus erdvės atžvilgiu, bet čia tik mano nuomonė. Jų kraiko dėžutė turi savo atskirą ventiliacijos sistemą, kad bute nebūtų negerų kvapų! O kur dar skirtingų spalvų apšvietimas... Žodžiu, patys pasižiūrėkite, nes tikrai yra į ką žiūrėti.laab.prointerjero planas is virsaus

laab.prospace saving buto interjeras

laab.promazo buto interjeras space saving

laab.prospace saving interjeras

laab.prospace saving sprendimai interjere

laab.prospace saving sprendimai

laab.prooriginalios interjero idejos

laab.prointerjero pritaikymas katems

laab.promazo buto interjeras

Komentarai

Teksto autorius

Evelina
Evelina

Esu Evelina Aleliūnienė, E-interjeras.lt įkūrėja, interjero dizainerė. Šio tinklaraščio rašymas man padeda dirbant tokio pobūdžio darbą bei suteikia didelį pluoštą gražių idėjų Jums!

Teksto autorius

Evelina
Evelina

Esu Evelina Aleliūnienė, E-interjeras.lt įkūrėja, interjero dizainerė. Šio tinklaraščio rašymas man padeda dirbant tokio pobūdžio darbą bei suteikia didelį pluoštą gražių idėjų Jums!

Prekių krepšelis

Krepšelis tuščias

Konsultacija internetu

NET 84

BALDŲ IŠDĖSTYMO PLANAI!

Tik tiems, kurie prenumeruos naujienlaiškį. Visi planai atlikti interjero dizainerės Evelinos Aleliūnienės.

Jeigu naujienlaiškį jau prenumeruojate, tiesiog įveskite savo duomenis dar kartą. Jeigu esate naujas prenumeratorius, turėsite patvirtinti prenumeratą.