Susiję tag'ai
#Audio#High tech
Susijusios kategorijos
Nepraleisk! Naujas video!
2013 m. vasario 17 d.

Teksto autorius: Evelina

Šiame įraše norėčiau pasidalinti originaliais kolonėlių sprendimais bei jų pritaikymu interjere, kino kambariais, sprendimais su projektoriais, muzikos centrais ir pan.

Man asmeniškai visa ši aparatūra interjerui grožio nesuteikia, bet vyrams mėgstantiems kokybišką garsą ir vaizdą turėtų patikti :) Gal kiek mažoka nuotraukų, bet mačiau nedaug tokių, kuriose interjeras ir muzikos bei video technika būtų kokybiškos... Kaip sakoma: " Svarbu ne kiekybė, o kokybė".

Šiek tiek techninės informacijos apie  garso subtilybes namuose (informacija panaudota iš čia).

Ypač didelis dėmesys turi būti skiriamas garsiakalbių išdėstymui. Idealiu atveju klausytojas ir garsiakalbiai turi sudaryti lygiakraštį trikampį. Atkarpa tarp garsiakalbio ir klausytojo pageidautina didesnė, negu tarp pačių garsiakalbių. Garsiakalbius geriau montuoti klausytojo galvos lygyje, kiek pasukant į jį, tačiau ne per arti sienų ir ne kampuose.

Dėl žemo garso garsiakalbio, vadinamojo subuferio, pastatymo vietos kol kas nėra vieningos nuomonės. Kai kurie specialistai mano, jog jo pastatymo vieta reikšmės neturi (tai iš tikrųjų nesvarbu mažoms patalpoms). Kiti naudoja matematinius skaičiavimus, norėdami rasti efektyviausią jo pastatymo vietą. Bet kuriuo atveju norint rasti tinkamą vietą, teks eksperimentuoti.

Kambarys, skirtas muzikos klausymui, turi būti tinkamai izoliuotas nuo išorinių garso šaltinių, kurie kartais gali paversti niekais visas projektuotojų pastangas. Šiame etape svarbiausia nepersistengti. Juk akustinis apdorojimas - tai ne beprasmis sienų dengimas garso izoliacijos medžiagomis.

Visiškai izoliuotas kambarys labiau tinka gydymo įstaigoms, negu muzikos klausymuisi. Visiškai izoliuotoje patalpoje (beaidės kameros efektas) atsiranda diskomforto jausmas, tokiame kambaryje paprastai nemalonu net kalbėtis. Netaisyklingoje akustikos atžvilgiu patalpoje iškreipiamas tembras, panorama bei garso dinamika - tai neleidžia garso įrangai išnaudoti visų savo galimybių. Ir atvirkščiai - patalpa, gerai pritaikyta muzikos klausymuisi, taip gerina sistemos garsą, kad susidaro įspūdis, jog groja kur kas aukštesnės klasės garso įranga.

flickr.comaudio įranga

gracioushome.comaudio kolonėlės

practicallymodern.comaudio technika virtuvėje

gulsahguray.wordpress.comelegantiškos kolonėlės

home-designing.comhome theater

imgur.comkambarys kino teatrui

4.bp.blogspot.comkino kambarys

svpply.comkolonėlės - malkos

poaa.comkolonėlės - šunys

furniturezz.comkolonėlių išdėstymas

home-designing.comnamų kinas

houzz.comnamų kino kambarys

houzz.comnamų kino kambarys

geekandhype.comoriginalios kolonėlės

sentientnation.blogspot.compaveikslas su kolonėlėmis

sentientnation.blogspot.comspeakers design

caesaramit.co.ilplokščiaekranis tv

productplus.comstereo įranga

blackrockstar.comstereo įranga

d-absolutedesign.itstereo technika

Komentarai

Teksto autorius

Evelina
Evelina

Esu Evelina Aleliūnienė, E-interjeras.lt įkūrėja, interjero dizainerė. Šio tinklaraščio rašymas man padeda dirbant tokio pobūdžio darbą bei suteikia didelį pluoštą gražių idėjų Jums!

Teksto autorius

Evelina
Evelina

Esu Evelina Aleliūnienė, E-interjeras.lt įkūrėja, interjero dizainerė. Šio tinklaraščio rašymas man padeda dirbant tokio pobūdžio darbą bei suteikia didelį pluoštą gražių idėjų Jums!

Susiję įrašai

Prekių krepšelis

Krepšelis tuščias

Konsultacija internetu

NET 84

BALDŲ IŠDĖSTYMO PLANAI!

Tik tiems, kurie prenumeruos naujienlaiškį. Visi planai atlikti interjero dizainerės Evelinos Aleliūnienės.

Jeigu naujienlaiškį jau prenumeruojate, tiesiog įveskite savo duomenis dar kartą. Jeigu esate naujas prenumeratorius, turėsite patvirtinti prenumeratą.