Susiję tag'ai
#Darbo kambarys#Svetainė
Susijusios kategorijos
Nepraleisk! Naujas video!
2020 m. balandžio 7 d.

Teksto autorius: Evelina

Pastaruoju metu vis dažniau iš klientų sulaukiu prašymo kur nors namuose įkomponuoti bent vieną darbo vietą. Manęs tai nestebina - kuo toliau, tuo dažniau bus dirbama iš namų. Gal ne visą darbo dieną, bet susiplanuoti jos vietą vis tiek reikia. Norėčiau pasidalinti keletu įžvalgų bei idėjomis šia tema.

 zen.yandex.ru

Reiktų apgalvoti ne tik, kiek laiko dirbsite namuose, bet ir kokie daiktai ir įranga bus reikalinga darbui. Dažnai programuotojui reikalingi netgi du dideli monitoriai, kompiuterio "dėžė", gal net papildomai nešiojamas kompiuteris. Buhalterine apskaita užsiimančiam asmeniui reikia daug vietos papkėms susidėti bei spausdintuvo. Turėkite omeny, jog jį reikės kažkur padėti. Rašytojui galbūt užtenka stalčių popieriams laikyti ir nešiojamo kompiuterio. Kažkas prie stalo prisės tik atsakyti į el.laiškus, žodžiu, kiekvieno poreikiai skirtingi.

apartmenttherapy.com

ATSKIRAS KAMBARYS

Jeigu jums reikalinga papildoma įranga ir daiktai arba jeigu dirbsite dviese, siūlyčiau susiprojektuoti atskirą darbo kambarį. Individualiuose namuose tai padaryti nesudėtinga, sudėtingiau butuose. Dažniausiai laikinai tam būna naudojamas tuščias būsimas vaikų kambarys, bet apgalvokite, kur dirbsite, kai kambarį užims vaikas. Deja, greičiausiai darbo vieta, kuriai reikalingas didelis kiekis papildomos įrangos neatrodys labai dailiai bendroje svetainės erdvėje, nebent darysite ją paslepiamą ir itin kruopščiai ją suplanuosite.

deroseesa.com

VIETA NAMUOSE

Įprastai darbo vieta planuojama svetainėje, mat miegamajame dirbantis šeimos narys gali trukdyti kitam miegoti. Be to, dirbti ir miegoti tame pačiame kambaryje nėra labai geras psichologiškai dalykas. Kituose kambariuose tam nėra vietos, tad lieka svetainė. TV siena tam tinka labiausiai. Tiksliau, jos kampas prie lango, mat mažiausiai krenta į akis iš kitų erdvių. Kadangi ant/prie TV sienos jau yra vienas ekranas, tai puikiai tinka ir dar vienas ar keli :) Žinoma, priklausomai nuo erdvės, gali būti ir kitų tinkamų vietų.

vk.com

vk.com

ROZETĖS

Nepamirškite nusimatyti pakankamai rozečių, kad nereiktų naudoti prailgintuvų. Pagalvokite, kur jas daryti geriausia, kad kuo mažiau matytųsi, kaip paslėpti laidus. Gal rozetes uždengs vazoninis augalas, o gal kompiuterio "dėžė". Labai praverčia, kai yra bent kelios rozetės virš stalo. Taip pat nepamirškite, jog reikalingas dirbtinis apšvietimas.

DARBO KĖDĖ

Jeigu dirbsite retai, galite pastatyti ir ne tokią patogią darbui kėdę. Dažnai naudojama virtuvinio stalo kėdė, kuri esant didesniam svečių kiekiui, naudojama prie valgomojo stalo. Tačiau jeigu namuose dirbsite nuolat, patarčiau nesivaikyti gražaus vaizdelio ir pastatyti kokybišką, patogią darbo kėdę - juk nenorite susigadinti nugaros! Dėl to dirbantiems dažnai dar kartą rekomenduoju turėti atskirą darbo kambarį.

vk.com

archdaily.com

DIZAINAS

Dizaino prasme gražiausiai atrodo tokia darbo vieta, kuri yra tarsi TV staliuko tęsinys. Nebūtinai iš tos pačios spalvos, nebūtinai to paties gylio, tačiau stalas organiškai įsilieja į interjerą. Jeigu baldų nesigaminate, o ieškote jau pagaminto TV staliuko ir darbos stalo, reikės skirti daug dėmesio šių baldų suderinimui su likusiu interjeru. Gražių darbo stalų, kurie nebūtų tarsi vaiko kambario rašomasis stalas rasti gana sudėtinga, bet tikrai įmanoma. Viskas priklauso nuo norimos stilistikos.

casadevalentina.com.br

fohrdesign.com

instagram.com

pufikhomes.com

UŽ SOFOS

Dar viena galima darbo stalo svetainėje vieta - už sofos (jeigu sofa nepristumta prie sienos). Niuansas toks, jog tokia darbo vieta labiau tinkama ja besinaudojantiems labai retai, mat labai gerai matosi visi laidai (nes greičiausiai jie eis nuo sienos per grindis). Sakyčiau, jog tokia darbo vieta labiausiai tinkama tiems, kuriems užtenka nešiojamo kompiuterio ar užrašų knygutės. Jeigu iš anksto žinote, kad stalą statysite už sofos, galite pasidaryti kelias grindines rozetes po sofa, tuomet matysis labai mažai laidų.

westwing.com.br

housesevendesign.com

VIRŠ STALO

Jeigu turite poreikį sutalpinti kuo daugiau popierių, daiktų ir pan., išnaudokite sieną virš stalo. Pasikabinkite kelias atviras lentynas ar susiprojektuokite uždaras spinteles gal net iki lubų. Viskas priklausys nuo bendros interjero idėjos ir jūsų poreikių.

archilovers.com

micasarevista.com

Mūsų su vyru darbo vieta yra bendroje virtuvės-svetainės erdvėje. Butą nuomojamės, tad tai laikinas sprendimas, bet pasidarėme jį taip, kad abu galėtume patogiai dirbti. Apie tai rašiau čia. Savo būsimuose namuose susiprojektavome atskirą darbo kambarį, nes nenorime laidais ir monitoriais "teršti" bendros erdvės. O kokią ir kur darbo vietą turite jūs?

Komentarai

Teksto autorius

Evelina
Evelina

Esu Evelina Aleliūnienė, E-interjeras.lt įkūrėja, interjero dizainerė. Šio tinklaraščio rašymas man padeda dirbant tokio pobūdžio darbą bei suteikia didelį pluoštą gražių idėjų Jums!

Teksto autorius

Evelina
Evelina

Esu Evelina Aleliūnienė, E-interjeras.lt įkūrėja, interjero dizainerė. Šio tinklaraščio rašymas man padeda dirbant tokio pobūdžio darbą bei suteikia didelį pluoštą gražių idėjų Jums!

Susiję įrašai

Prekių krepšelis

Krepšelis tuščias

Konsultacija internetu

NET 84

BALDŲ IŠDĖSTYMO PLANAI!

Tik tiems, kurie prenumeruos naujienlaiškį. Visi planai atlikti interjero dizainerės Evelinos Aleliūnienės.

Jeigu naujienlaiškį jau prenumeruojate, tiesiog įveskite savo duomenis dar kartą. Jeigu esate naujas prenumeratorius, turėsite patvirtinti prenumeratą.