Nepraleisk! Naujas video!
2017 m. lapkričio 23 d.

Teksto autorius: Evelina

Manau, jau nieko nebestebina faktas, jog kai kurie dirba namuose. Taip, aš irgi naudojuosi šia darbo vieta ir derinu su darbu ofise, todėl temos apie darbo kambarių interjerą man visada įdomios. Lietuvoje yra nemažai freelancerių ir šiaip žmonių, kurie nevengia dirbti po darbo namuose ir natūralu, jog jiems norisi dirbti gražioje aplinkoje. 

Dar natūraliau tai, jog kokybiškam darbui kenkia ar bent jau nepadeda drybsojimas su kompiuteriu ant lovos arba darbas prie virtuvės stalo. Manau, kiekvienam norisi turėti bent jau darbo stalą, o idealiausia - nediduką darbo kambarį, kuriame tilptų ir sofa, ir lentynos. 

Nusprendžiau padaryti mini eksperimentą ir pažiūrėti, ar galima sukurti kelis skirtingus darbo kambario įvaizdžius, naudojant baldus ir detales tik iš vienos parduotuvės. Šiam kartui pasirinkau Berry baldus. Peržiūrėjus produkciją internete, susidėliojo du skirtingi įvaizdžiai: romantiškasis, skirtas moterims ir industrinis, skirtas bet kuriam, mėgstančiam šį stilių. Po kiekvienu koliažu rasite kiekvienos prekės nuorodą.

berrybaldai.lt

1. Pastatoma lentyna  2. Levandos vazonėlyje  3. Žurnalinis staliukas  4. Laikrodis  5. Žurnalinis staliukas  6. Dvivietė sofa  7. Darbo stalas  8. Metalinis krepšys  9. Dirbtinis kailis  10. Plastikinė kėdė

berrybaldai.lt

1. Darbo stalas  2. Odinis minkštasuolis  3. Stalelis  4. Darbo kėdė  5. Kilimas  6. Dirbtinis augalas  7. Pastatoma lentyna  8. Laikrodis

Šis straipsnis parašytas bendradarbiaujant su Berry baldai.

Komentarai

Teksto autorius

Evelina
Evelina

Esu Evelina Aleliūnienė, E-interjeras.lt įkūrėja, interjero dizainerė. Šio tinklaraščio rašymas man padeda dirbant tokio pobūdžio darbą bei suteikia didelį pluoštą gražių idėjų Jums!

Teksto autorius

Evelina
Evelina

Esu Evelina Aleliūnienė, E-interjeras.lt įkūrėja, interjero dizainerė. Šio tinklaraščio rašymas man padeda dirbant tokio pobūdžio darbą bei suteikia didelį pluoštą gražių idėjų Jums!

Susiję įrašai

Prekių krepšelis

Krepšelis tuščias

Konsultacija internetu

NET 84

BALDŲ IŠDĖSTYMO PLANAI!

Tik tiems, kurie prenumeruos naujienlaiškį. Visi planai atlikti interjero dizainerės Evelinos Aleliūnienės.

Jeigu naujienlaiškį jau prenumeruojate, tiesiog įveskite savo duomenis dar kartą. Jeigu esate naujas prenumeratorius, turėsite patvirtinti prenumeratą.