Nepraleisk! Naujas video!
2014 m. sausio 21 d.

Teksto autorius: Evelina

Modernus butas Taivane - be galo šiltas ir šiuolaikiškas, o mane papirko savo elegantiška stilistika bei pritaikomumu ir mūsų Lietuvėlėje. Šis interjeras drąsiai galėtų tilpti ir lietuviškų interjerų plotmėje ir kažką panašaus tikrai galima susikurti savo butuose.

Kaip deklaruojama šių nuotraukų šaltinyje, dizaine naudojamos aiškios, išgrynintos formos, neutrali spalvų paletė (su vos keliais ryškesnių spalvų akcentais). Dalį interjero ašies sudaro paslėpta spintų sistema, kas interjerui suteikia lengvumo bei erdvės įspūdį. Itin gražiai atrodo durys, kurios vizualiai net neatrodo kaip pastarosios, nes durų tekstūra pratęsta iki pat lubų jas tarsi panaikina. Na, o svetainėje šalia veidrodžio yra ne slankiojančios spintos durys, kaip gali pasirodyti iš pirmo žvilgsnio, o normalios berėmės durys į kitą kambarį!

Labai žavus miegamasis... sakyčiau tobulas! Ir spalvos atpalaiduojančios, ir dar paminkštinta palangė labai vilioja... :) Itin moderniai atrodo nuo naktinio staliuko pereinanti vientisa baldinė konstrukcija į rašomajį stalą.... na, tikrai modernus butas! Toks sprendimas labiau naudojamas viešbučiuose, bet ir privačiuose interjeruose puikiai tinka.

O kitas miegamasis paperka naktiniu staliuku - lagaminu ir lovos galvūgalyje esančia sienos apdaila. Gaila, nėra vonios kambario nuotraukų. Būtų įdomu pamatyti, ar išlaikoma vientisa stilistika. 

home-designing.com3 kambarių buto interjeras

home-designing.commodernus interjeras

home-designing.commoderni virtuvė

home-designing.comminimalistinės lentynos

home-designing.comsvetainės interjeras

home-designing.comberėmės durys ir veidrodis

home-designing.comsieninė spinta

home-designing.commiegamojo interjeras

home-designing.comdarbo zona miegamajame

home-designing.commiegamasis

Komentarai

Teksto autorius

Evelina
Evelina

Esu Evelina Aleliūnienė, E-interjeras.lt įkūrėja, interjero dizainerė. Šio tinklaraščio rašymas man padeda dirbant tokio pobūdžio darbą bei suteikia didelį pluoštą gražių idėjų Jums!

Teksto autorius

Evelina
Evelina

Esu Evelina Aleliūnienė, E-interjeras.lt įkūrėja, interjero dizainerė. Šio tinklaraščio rašymas man padeda dirbant tokio pobūdžio darbą bei suteikia didelį pluoštą gražių idėjų Jums!

Susiję įrašai

Prekių krepšelis

Krepšelis tuščias

Konsultacija internetu

NET 84

BALDŲ IŠDĖSTYMO PLANAI!

Tik tiems, kurie prenumeruos naujienlaiškį. Visi planai atlikti interjero dizainerės Evelinos Aleliūnienės.

Jeigu naujienlaiškį jau prenumeruojate, tiesiog įveskite savo duomenis dar kartą. Jeigu esate naujas prenumeratorius, turėsite patvirtinti prenumeratą.