Susijusios kategorijos
Nepraleisk! Naujas video!
2016 m. sausio 7 d.

Teksto autorius: Evelina

Turbūt jau esatę matę itin stilingą A.GO žvakių kolekciją, kurią kuria Giedrė Apanavičienė. Kai kažkur atsitiktinai jas pamačiau, kaip mat supratau, kad tai kokybės ir stilingumo draugystė, todėl su malonumu dalinuosi interviu apie patį A.GO prekinį ženklą ir jo prekes bei autorės namus ir požiūrį į juos.

Nuotraukos - Gretos Gedminaitės, jeigu nenurodyta kitaip.

giedre apanaviciene

Kokia A.GO prekinio ženklo atsiradimo istorija? Kuo Jūsų žvakės išskirtinės?

Kvepiančių žvakių idėja kilo palaipsniui. Aš visą laiką norėjau kurti gražią aplinką aplink save. Taip pat norėjau dirbti tokį darbą, kuris teiktų vidinį pasitenkinimą. Aš pati mėgstu kurti visokius niekučius savo rankomis ir negaliu gyventi be kvapų. Po vaikų auginimo atostogų viskas susidėliojo į savo vietas ir aš jau turiu svajonių darbą (užsiėmimą). Pačios žvakės ilgai tūnojo mano galvoje, ilgai dėliojau vizijas, kaip jas pateikti. Džiaugiuosi, kad kreipiausi į reklamos agentūrą Clinic212, su kuria sukūrėme išskirtinio dizaino žvakes bei patį prekinį ženklą. Kvepiančias žvakes galima vadinti parfumerinėmis, nes jų kvapas yra išskirtinis ir su visomis natomis (kaip ir kvepalų gamyboje). Žvakių gamybai naudojamas sojų vaškas bei medvilnės dagčiai, kad neskleistų toksinių medžiagų, kurias skleidžia parafino žvakės.

A.GO

A.GO zvakes

Kuriate kvapus, žadinančius prisiminimus. Ar sutinkate, kad kiekvieni namai turi savo kvapą? Kokius prisiminimus, kolkas esantys trys kvapai, kelia Jums pačiai? Kokių dar kvapų planuojate turėti? 

Taip, sutinku, ir tik nuo šeimininkų priklauso, koks tas kvapas - kepto kepsnio ar kvepiančios žvakės. Visos trys žvakės turi savo pavadinimus, kurie asocijuojasi su tuo, ką man pačiai primena kvapai. Egzotiškas saldus kvapas Mewango primena medaus mėnesį Tailande, kuriame netrūko gėlių bei egzotiškų kvapų. Baltų gėlių kvapas primena atostogas Ispanijoje, o odos bei tabako kvapas Raahi asocijuojasi su artimaisiais rytais. Šiuo metu naujų kvapų neplanuoju, bet planuoju plėsti naujų produktų asortimentą.

a.go zvakes

Ar galima būtų priskirti tam tikrą interjero stilių prie žvakės kvapo? Gal įsivaizduojate tobulą interjerą, tinkantį Jūsų žvakėms? O galbūt net ir šeimininkus?

Kvapai skirtingi ir tinkantys visiems interjerams. Aš pati mėgstu modernų interjerą. Mano žvakes turėtų mėgti žmonės, kurie domisi kvapais, stilingomis interjero detalėmis ir kuriems svarbu, kaip jie gyvena.

A.GO zvakes

2 nuotraukos apačioje: Andrius Stepankevičius

aksesuarai ant komodos

pilka spalva miegamajame

Kur kuriate žvakes? Kaip atrodo dirbtuvės?

Mano žvakės yra stilingos ir nuteikiančios romantiškai, bet pačios dirbtuvės yra tiesiog dirbtuvės, kuriose retkarčiais yra išpilstomos žvakės. Man patinka prie kompiuterio dirbti stilingoje aplinkoje, todėl namuose darbo kambarį įsirengiau taip, kaip įsivaizduoju ir kur man gera sėdėti ir dirbti.

darbo stalas

Nuotraukos: A.GO

stalas

Sprendžiant iš veiklos pobūdžio, susidaro įspūdis, jog esate romantiška, švelni asmenybė. O kaip save apibūdintumėte Jūs pati? 

Taip, romantikos mano gyvenime yra pakankamai daug. Kartais per daug užsisvajoju kurdama svajonių pasaulį ir būna sunku grįžti į realybę:)

Kažkodėl Jūsų namus įsivaizduoju šviesius, lengvus, galbūt provanso ar lengvo klasikinio stiliaus. Ar pataikiau? :) 

Prieš kelis mėnesius kaip tik persikėlėme į labai erdvų ir šviesų butą. Jis modernus su daugeliu įdomių sprendimų (balti laiptai, nestandartinė grindų danga ir t.t.) Bet prieš tai gyvenome provanso stiliumi įrengtame bute.

buduarinis staliukas

Nuotraukos: A.GO

svetaines staliukas

Vertinate rankų darbą, nes pati tuo užsiimate. Galbūt rankų darbo detalių gausu ir Jūsų namuose? 

Rankų darbo detalių dar mažai namuose, nes dar vis įsirenginėjame butą. Aš labai vertinu dizainerių darbą. Galėčiau pirkti viską, kas sukurta dizainerių (kėdės, šviestuvai ir t.t.) Vertinu išskirtinumą ir unikalumą, išskirtines formas.

Kaip jaučiatės savo namuose? Ar yra kas nors, ką būtinai keistumėte? O galbūt tai yra svajonių namai? 

Mes su vyru sakome, kad įsikėlėme į svajonių butą. Ilgai jo norėjome ir dabar turime. Labai džiaugiamės ir nieko keisti nenorime.

Kas Jums yra namai plačiąja to žodžio prasme?

Namai yra vieta, kur gera būti su šeima.

Ar kreiptumėtės į interjero dizainerį? Kaip Jums atrodo, ką veikia interjero dizaineris ir ar tokia specialybė iš viso reikalinga/naudinga? Ar domitės interjeru?

Mūsų butas įrengtas su dizainerių pagalba. Aš labai vertinu dizainerių darbą ir manau, kad jie labai reikalingi. Jie iš paprasto padaro nepaprastą. Būtent todėl ir mano žvakių pakuotės kurtos dizainerio, butas rengtas dizainerių. Aš visada noriu išskirtinumo, kurio pati su savo žiniomis negalėčiau sukurti. Interjerais domiuosi, ypač paskutiniu metu daug sužinojau ir praplėčiau savo akiratį.

Kelios Jums patinkančių interjerų nuotraukos:

designerfood.tumblr.comjuodos sofos

cutypaste.commelynas interjeras

thewayweplay.semiegamasis

gzhphb.commoteris vyras paveikslai

eh-i.nlsvetaines interjeras

thehomescene.nzvonios kambarys tamsios plyteles

Komentarai

Teksto autorius

Evelina
Evelina

Esu Evelina Aleliūnienė, E-interjeras.lt įkūrėja, interjero dizainerė. Šio tinklaraščio rašymas man padeda dirbant tokio pobūdžio darbą bei suteikia didelį pluoštą gražių idėjų Jums!

Teksto autorius

Evelina
Evelina

Esu Evelina Aleliūnienė, E-interjeras.lt įkūrėja, interjero dizainerė. Šio tinklaraščio rašymas man padeda dirbant tokio pobūdžio darbą bei suteikia didelį pluoštą gražių idėjų Jums!

Susiję įrašai

Prekių krepšelis

Krepšelis tuščias

Konsultacija internetu

NET 84

BALDŲ IŠDĖSTYMO PLANAI!

Tik tiems, kurie prenumeruos naujienlaiškį. Visi planai atlikti interjero dizainerės Evelinos Aleliūnienės.

Jeigu naujienlaiškį jau prenumeruojate, tiesiog įveskite savo duomenis dar kartą. Jeigu esate naujas prenumeratorius, turėsite patvirtinti prenumeratą.