Susijusios kategorijos
Nepraleisk! Naujas video!
2014 m. rugpjūčio 17 d.

Teksto autorius: Evelina

Idėja Nr.1 - gėlės - ragai

Ne paslaptis, kad ragai dabar itin madingi, tačiau įprasta juos matyti ant sienų arba kaip galvos papuošalus. Radau idėją, kuri atstos įprastus gėlių vazonus ir puikiai tiks bet kokios šventės stalo dekoravimui. Vietoj ragų galite naudoti ir panašios formos medžių šakas.

elizabethkartchner.comgelės ant ragų

Idėja Nr.2 - vazonai iš medinių segtukų skalbiniams

Skalbinių segtukus galima nudažyti kaip tik norit, o ir pirkti jų galima rasti įvairiausių. Paimat jogurto ar grietinės neaukštą indelį ir prisegat segtukų - vuolia! 

indulgy.comskalbinių segtukų panaudojimas

Idėja Nr.3 - žaisminga rūbų kabykla

Visa eiga pavaizduota nuotraukoje. Supaprastinus viską, tai imat lentą, ją dažote taip, kaip tik fantazija leidžia. Jei reikia, panaudojate lipnią popierinę juostą. Susirandate įvairių daikčiukų, kurie galėtų tikti (pvz. kabliukai rūbams), juos pritvirtinate prie lentos ir turite itin originalią rūbų kabyklą!

brit.copasidaryk pats rūbų kabyklą

Idėja Nr.4 - originali lentyna

Idėja itin paprasta - jei turit dirželių nuo tarkim rankinės, galite juos panaudoti lentynos apipavidalinimui. Kai kuriais atvejais dirželiai neleidžia daiktams iškristi, kaip kad pavyzdyje su laikraščiais.

chicada.blogspot.compasidaryk pats lentyna

Idėja Nr.5 - pufas iš padangos ir virvių

Toks pufas reikalauja šiek tiek kantrybės, tačiau turėsite labai tvirtą sėdimą (arba nebūtinai) baldą!

totallyloveit.compufas iš padangos ir virvių

Idėja Nr.6 - lovos galvūgalis iš knygų

Na, toks galvūgalis bus priimtinas tikrai ne kiekvienam ir gali sukelti prieštaringus jausmus. Vienam tai itin viliojanti idėja, kitam tai faktas, jog niokojamos knygos.

muyingenioso.comgalvūgalis iš knygų

Idėja Nr.7 - kilimas iš pom pom

Manau daugelis vaikystėje darėte tokius siūlų kamuolėlius, na, bent jau aš mokykloje tikrai dariau ir man labai patiko pats procesas! Net nebūčiau pagalvojusi, kad sudėjus juos į krūvą, galima pasidaryti labai jaukų ir spalvingą kilimą, o galbūt panaudoti kaip paveikslą!

brit.copom-pom kilimas

Komentarai

Teksto autorius

Evelina
Evelina

Esu Evelina Aleliūnienė, E-interjeras.lt įkūrėja, interjero dizainerė. Šio tinklaraščio rašymas man padeda dirbant tokio pobūdžio darbą bei suteikia didelį pluoštą gražių idėjų Jums!

Teksto autorius

Evelina
Evelina

Esu Evelina Aleliūnienė, E-interjeras.lt įkūrėja, interjero dizainerė. Šio tinklaraščio rašymas man padeda dirbant tokio pobūdžio darbą bei suteikia didelį pluoštą gražių idėjų Jums!

Susiję įrašai

Prekių krepšelis

Krepšelis tuščias

Konsultacija internetu

NET 84

BALDŲ IŠDĖSTYMO PLANAI!

Tik tiems, kurie prenumeruos naujienlaiškį. Visi planai atlikti interjero dizainerės Evelinos Aleliūnienės.

Jeigu naujienlaiškį jau prenumeruojate, tiesiog įveskite savo duomenis dar kartą. Jeigu esate naujas prenumeratorius, turėsite patvirtinti prenumeratą.