Susijusios kategorijos
Nepraleisk! Naujas video!
2013 m. birželio 24 d.

Teksto autorius: Evelina

Pasidaryk pats idėjos jūsų namams, kurios nepareikalaus didelių sąnaudų, bus originalios bei kurį laiką būsite užimti naudinga ir įdomia veikla! Kai kurias jų galite drąsiai įgyvendinti lauke, jei tik turite savo žalio ploto lopynėlį - juk vasarą lauke darbuotis žymiai maloniau, o ir papuošti namus galite!

Pasidaryk pats idėja Nr.1

Kėdė-suolas. Galimi įvairūs variantai, su skirtinga tekstile, vis kitokiu kėdžių dizainu ir pan. Turėsite funkcionalų ir originalų baldą.

indulgy.comDIY kėdė-suolas

decorhacks.comrankų darbo suolas-kedė

Pasidaryk pats idėja Nr.2

Pakabinami prieskoniniai augalai. Nors vazonėliuose ant palangės susodinti prieskoniniai augalai atrodo tikrai gražiai, bet šie variantai kur kas įdomesni ir tikrai išskirtiniai.

dailylivingbrief.compakabinami prieskoniai

ecabonline.comDIY

Pasidaryk pats idėja Nr.3

Krepšys iš virvės. 

Reikės: virvės ir siūlų;

Eiga:

  • Suvyniokite virvę į spiralę. Pradėkite nuo virvės kairiosios pusės ir sukite pagal laikrodžio rodyklę. Nustatykite siuvimo mašinoje ZIG ZAG dygsnį. (Šiuo atveju nustatytas vidutinio pločio dygsnis.) Siūti reiktų pradėti nuo centro, ten, kur baigėsi virvė. Žiūrėkit, jog susiūtumėte viską ir nepaliktumėte laisvos virvės, nes liks tarpas (matosi kai kuriose nuotraukose).
  • Kai virvė bus pakankamai didelė, pakreipkite ją norimu kampu ir visą laiką ją taip laikykite. Autorei iš pirmo karto nepavyko, bet pasipraktikavus, viskas puikiai pavyko ;)
  • Jei norite padaryti rankeną, tiesiog tų vietų neapsiūkite siūlais (lyg netyčia praleistumėte). Liks skylutė, į kurią galėsite įkomponuoti rankeną.
  • Žinoma, toliau jau fantazijos reikalas, ką panaudosite krepšelio dekoravimui.

en.paperblog.comkrepšys iš virvės

Pasidaryk pats idėja Nr.4

Lounge kėdė iš medžio rąstų. Nebūtina sėdėti ant tokio baldo - gražu ir pasižiūrėti :)

instructables.comlounge kėdė iš medžio

Pasidaryk pats idėja Nr.5

Pagalvės. O čia pasirinkimas be galo didelis. Pavyzdžių su DIY pagalvėms apstu, tad įkeliu tik kelis iš jų.

divianarts.comDIY pagalvė

Reikės: popieriaus lapo, trafareto, peiliuko, pieštuko, dažų, teptuko, medžiagos skiautės.

Eiga:

1. Išsikirpkite maždaug pagalvės dydžio lapą, įdėkite jį į šaldiklį, kol bus standus ir tiesiai ant jo nupieškite norimą paveiksliuką.

2-3. Išpjaukite piešinį su specialiu peikliuku (žinoma priklauso nuo piešinio) ant bet kokio kieto paviršiaus, kurio negaila tam, kad nesupjaustytumėte stalo, grindų ar bet ko, ant ko pjaustot.

4. Kai išpjausite piešinį, išlyginkite popierių spindinčia puse  ant medžiagos (šiuo atveju ant lino).

5. Po medžiaga padėkite kokį nors paviršių, ant kurio dažysite ir visus tarpus išdažykite norimais dažais. Palikite medžiagą išdžiūti (geriausiai per naktį). Autorei užteko valandos, bet viskas priklauso nuo dažų kiekio ir medžiagos.

Viskas, galite apsiūti pagalvę!

 

mermag.blogspot.compasidaryk pats pagalvę

Komentarai

Teksto autorius

Evelina
Evelina

Esu Evelina Aleliūnienė, E-interjeras.lt įkūrėja, interjero dizainerė. Šio tinklaraščio rašymas man padeda dirbant tokio pobūdžio darbą bei suteikia didelį pluoštą gražių idėjų Jums!

Teksto autorius

Evelina
Evelina

Esu Evelina Aleliūnienė, E-interjeras.lt įkūrėja, interjero dizainerė. Šio tinklaraščio rašymas man padeda dirbant tokio pobūdžio darbą bei suteikia didelį pluoštą gražių idėjų Jums!

Susiję įrašai

Prekių krepšelis

Krepšelis tuščias

Konsultacija internetu

NET 84

BALDŲ IŠDĖSTYMO PLANAI!

Tik tiems, kurie prenumeruos naujienlaiškį. Visi planai atlikti interjero dizainerės Evelinos Aleliūnienės.

Jeigu naujienlaiškį jau prenumeruojate, tiesiog įveskite savo duomenis dar kartą. Jeigu esate naujas prenumeratorius, turėsite patvirtinti prenumeratą.