Nepraleisk! Naujas video!
2015 m. gegužės 31 d.

Teksto autorius: Evelina

"Washi tape" juostelės - tai dekoratyvinės lipnios popierinės juostelės, kurios stebina ornamentų gausa ir panaudojimo galimybėmis. Lietuvoje dabar jų galima nusipirkti labai lengvai, o parsisiųsti - tuo labiau.

Šios juostelės yra puikus būdas atnaujinti savo interjerą ar netgi daiktus, suteikiant jiems kitokios nuotaikos, dekoratyvumo ar galų gale spalvos. Ypač dažnai jos naudojamos sienų dekoravimui. Washi tape juostelės lengvai nusiplėšia, tad galima lengvai taisyti savo klaidas.

Pati esu įsigijusi keletą tokių juostelių ir bandžiau jomis marginti kiaušinius per šv. Velykas, tačiau pastebėjau, jog vienos prilimpa tobulai, o kitos - storesnės, linkusios atsilupinėti, todėl labai atidžiai rinkitės juosteles, juk nenorėtumėte, jog po kelių klavišų paspaudimų, imtų atsilupinėti jų kraštai (žr. žemiau).

wishywashi.comlipnios juostelės

washi tape

pinterest.comidėjos klaviatūrai

Galite padaryti smagius skirtukus laidams, kad žinotumėte, kas ką įjungia, o taip pat ir suteikti kitų spalvų savo telefono pakrovėjui :)

fuchsiaetchocolat.wordpress.comwashi tape idėjos

7thhouseontheleft.compakrovėjo dekoravimas

Washi tape juostelės - puiki galimybė nuolat prisitaikyti prie vaiko poreikių ir keisti sienų, grindų dekorą, o taip pat mokyti jį ir netgi pakeisti įprastus žaidimus ir detales, kurie kainuoja nemažus pinigus.

pinterest.comwashi tape vaikų kambaryje

pinterest.comidėjos vaikų kambariui

Nepatinka tuščios sienos? Norisi kažko naujo, bet nesinori investuoti daug pinigų? Kaip matote galimybės didelės, ypač žavingai atrodo origami paukščiai virš lovos.

pinterest.comlipnios juostelės dekoras

pinterest.comdekoratyvinės juostelės

pinterest.comwashi tape lipni juostelė

pinterest.comsienų dekoravimo idėjos

Galima atnaujinti ir duris - viskas priklauso nuo jūsų fantazijos ir kruopštumo.

pinterest.comdurų dekoravimo idėjos

 

Komentarai

Teksto autorius

Evelina
Evelina

Esu Evelina Aleliūnienė, E-interjeras.lt įkūrėja, interjero dizainerė. Šio tinklaraščio rašymas man padeda dirbant tokio pobūdžio darbą bei suteikia didelį pluoštą gražių idėjų Jums!

Teksto autorius

Evelina
Evelina

Esu Evelina Aleliūnienė, E-interjeras.lt įkūrėja, interjero dizainerė. Šio tinklaraščio rašymas man padeda dirbant tokio pobūdžio darbą bei suteikia didelį pluoštą gražių idėjų Jums!

Susiję įrašai

Prekių krepšelis

Krepšelis tuščias

Konsultacija internetu

NET 84

BALDŲ IŠDĖSTYMO PLANAI!

Tik tiems, kurie prenumeruos naujienlaiškį. Visi planai atlikti interjero dizainerės Evelinos Aleliūnienės.

Jeigu naujienlaiškį jau prenumeruojate, tiesiog įveskite savo duomenis dar kartą. Jeigu esate naujas prenumeratorius, turėsite patvirtinti prenumeratą.